Google překladač: English Deutsch

Způsobů, jakým můžete zaujmout vaše potenciální zákazníky může být mnoho. Jedním z nich může být například atraktivita designu, který podtrhuje nejen moderní vzhled, ale i kvalitní zpracování, které zákazníkovi na první pohled poví, jak kvalitní zařízení nakupuje a jak dobře bude odolávat času. Tímto technickým designem se můžou výrobky Elesa+Ganter chlubit dlouhá léta a získaná ocenění, která každý rok potvrzují naši pozici na trhu, mohou velice snadno vyzdvihnout exkluzivitu Vašich zařízení.

Elesa 1 Design

Nejde ale jen o samotný design křivek a funkcionalitu, respektive praktičnost tvarů. Významnou součástí je i barevná paleta. Ať si toho jste více či méně vědomi, jsme obklopeni barevnými brandy, pod kterými si pokaždé umíme představit konkrétní firmu, konkrétní produkt. Ctění této barevné palety na našich produktech je rovněž naší dlouholetou politikou. A proto můžete libovolný náš díl koupit v široké škále barevných variant. Již v základu nabízíme dostatečné množství barev k výběru. Ale jsme samozřejmě schopní ctít i Váš konkrétní RAL odstín.
Elesa 2 evh

Cena za German design Award je nejvýznamnější soutěží Německé rady pro design. Za posledních 10 let činnosti si soutěž vydobyla přední místo mezi nejprestižnějšími mezinárodními cenami za design s cílem ocenit inovativní designové projekty a produkty. Ocenění IF nebo Red dot v tomto směru nijak nezaostávají. LEAP (Leadership in Engineering Achievement Program) je mezinárodní soutěž, která oslavuje nejinovativnější a nejmodernější produkty z hlediska strojního a elektronického inženýrství pro průmyslový design. Produkty takto vyzdvihované zajisté pomohou i Vašim strojům podtrhnout prestiž.
Elesa 3 oceneni

Navštivte naše stránky a inspirujte se například novinkami našeho katalogu: ZDE
Tým Elesa+Ganter.
Elesa 4 Logo-2Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..