Google překladač: English Deutsch

Dexton hotelJe ve vašem hotelu, penzionu nebo restauraci ticho? Tak to je pěkná nuda. Je u vás mrtvo. Prostředí není pro zákazníky přívětivé. Necítí se jako doma. Stráví tam méně času a utratí méně peněz.

Celý článek...

Dexton ozvuceni-obceMožná máte jen bezdrátový obecní rozhlas. A zastupitelstvo ozvučujete základním způsobem. Občané nejeví o dění v obci zájem. Za mobilní rozhlas (sms) zbytečně platíte, protože jen 6 % obyvatel ho čte.

Celý článek...

TME 1 han modular landing 2022 RD v2V současné době se v průmyslu, zejména v oblastech podléhajících automatizaci, stále více setkáváme s nutností poskytovat strojům nejen napájení, řídicí signály, ale také komunikační linky. To však nic nemění na základním požadavku na průmyslové konektory: zajištění vysoké těsnosti spoje, a také jeho mechanické životnosti při dodržení co nejmenší velikosti. Obvykle se pro tento účel používají modulární konektory, které umožňují sestavit zásuvky a zástrčky přesně přizpůsobené potřebám dané aplikace. I v této oblasti dochází k neustálému vývoji řešení – dokonalým příkladem jsou nová řešení značky HARTING: moduly řady Han-Modular® Domino.

Celý článek...

Murr 01 slider 2022murr1Ve světě automatizace nezůstává kámen na kameni. Doslova vše se podrobuje zkouškám. A jejich účel je jasný: digitální plánování, snadnější a rychlejší instalace a uvádění do provozu, nákladová efektivita a udržitelnost. Murrelektronik vám umožňuje dosahovat těchto neustále se zvyšujících cílů pomocí vynalézavých řešení. Decentralizovaná automatizace v modulárním systému připravuje vaše zařízení na budoucnost a poskytuje vám prostor ve chvíli, kdy kapacita výrobní haly dosahuje svých limitů.

Celý článek...

SSD 1 CelekDůvodů, proč se v současných počítačích stávají SSD už samozřejmostí, je hned několik. V první řadě je to vyšší rychlost načítání, a to jak samotného systému, tak i aplikací. Hodnoty čtení/zápisu totiž dosahují rychlosti kolem 500 MB/s u SSD SATA disků a u SSD NVMe až v řádech 5 000 MB/s, zatímco klasické rotující disky se dostanou zhruba na 150–170 MB/s a jejich odezva je výrazně pomalejší.

Celý článek...

Schneider 1 Electric AutomaKonkurenční prostředí, zvyšování cen energií a narůstající inflace se přirozeně nevyhýbají ani průmyslovému odvětví. Navíc se výrobní procesy potýkají více než kdy jindy s problémy s lidskými silami. Jedním z řešení mohou být kvalitní jednoúčelové stroje. V dlouhodobém horizontu dosahují úspory nejenom energií, ale i materiálů, zkracují dobu výroby a při správném zacházení mají nízké nároky na údržbu i případný servis. To vše přináší plně automatický montážní stroj na ucelené platformě PacDrive 3 od společnosti Schneider Electric.

Celý článek...

Aetna AOC 1 Front-right 240Společnost AOC přišla na trh s inovovanou řadou monitorů V5CW, které disponují kompletním multimediálním vybavením: od 2 megapixelové webové kamery, přes integrované reproduktory až po variabilitu v podobě stojanu v základní výbavě či možnosti monitor umístit na stolní či nástěnný držák jednotlivě či v sestavě několika monitorů vedle sebe. Uživatel tak má možnost mít dokonale čistý pracovní prostor.

Celý článek...

Schneider 1Řada vypínačů a zásuvek Nová Unica přináší unikátní materiály, zajímavý design a moderní funkce. Společnost Schneider Electric uvedla na český trh řadu vypínačů a zásuvek Nová Unica. Představujeme vám podrobněji tři vybrané zajímavé vychytávky a funkce z této řady. Antibakteriální úprava, USB nabíječka a design vypínačů a zásuvek je to, co je praktické a potěší i náročné uživatele.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..