Google překladač: English Deutsch

Veskom Sestava-sušiče komprGardner Denver GDMT sušičky jsou první sušičky s technologií dosahující –20 °C tlakový rosný bod. Spotřeba elektrické energie je při tom o 70 procent nižší.

Celý článek...

Airflow PandaDrastický nárust cen energií jen zvýší tlak na úspory ve všech oblastech, vzduchotechniku nevyjímaje. V našem případě se zaměříme na co největší minimalizaci ztrát vzduchu ve vzduchotechnických rozvodech a klimatizačních jednotkách. Uvedu malý příklad: jen nekvalitní montáží vzduchotechnického potrubí v kombinaci se špatným utěsněním lze ztratit až 30 % dopravovaného a upraveného vzduchu. Naprosto nevhodným řešením je zvyšování výkonu ventilátoru (klimatizační jednotky) s následným nárůstem rychlosti v potrubí, nárůstem tlakových ztrát, zvýšení hlučnosti a především vyššími energetickými nároky pro přípravu vzduchu (ohřev, chlazení, vlhčení atd.). Jedinou správnou cestou je dosažení co nejlepší těsnosti celého systému.

Celý článek...

Neuron 1 Case-Automotive-1Technologie Neuron soundware odhalila blížící se poruchu na pístovém heliovém kompresoru pro kalení převodovek v automobilovém průmyslu. V březnu 2021 naše umělá inteligence úspěšně odhalila blížící se kritickou závadu na pístovém kompresoru, která později vyústila ve výpadek provozu. Odhalení této závady je prokazatelnou ukázkou přínosů a schopnosti algoritmů strojového učení pomáhat v prediktivní údržbě.

Celý článek...

Dendrit 1 magneticky zamek ... ale kdeže! Zapomeňte na klapnutí – tiché dovření i bezhlučné otevírání dveří je totiž součástí inovativního řešení dveřního systému M&T magnetic. Ten se obejde nejen bez nepříjemného zvuku, ale, na rozdíl od klasického magnetického zámku, i bez kliky a dokonce i bez střelky.

Celý článek...

presshammer logo 800Technologií výroby stlačeného vzduchu se firma PRESS-HAMMER zabývá více než 30 let. Získané zkušenosti využívá ke své činnosti a kloubí je s novými progresivními metodami výroby stlačeného vzduchu tak, aby náklady na investice, ale i provoz byly minimalizovány. Spolupráce s renomovanými dodavateli je pro společnost prioritou a zárukou kvality a úspěchu.

Celý článek...

ITS Ingersoll Rand lg 2Společnost IDEAL-Trade Service, spol. s r.o., která na českém a slovenském trhu zastupuje značku Ingersoll Rand, představuje hned několik inovací. Ingersoll Rand je světový leader zvláště pak na trhu se středními odstředivými kompresory (400 až 700 kW).

Celý článek...

STrelleborg Banner 1polečnost Trelleborg Sealing Solutions nabízí širokou škálu těsnění přímočarých pohybů pro všechny aplikace v různých segmentech trhu. Aplikace v hydraulice kladou značné nároky na těsnění. Nejen, že musí zabránit úniku hydraulické kapaliny z hydromotoru, ale musí zároveň odolávat vysokým tlakům, extrémním teplotám a také příčným silám působícím na těsnění.

Celý článek...

tt-20200220 123111Nejnovější vydání časopisu T+T Technika a trh se věnuje aktuálním trendům v oblasti kompresorů, stlačeného vzduchu či automatizace. Jsme součástí veletrhu Aquatherm Praha 2020, kde jsme mediální partneři a budeme distribuovat i náš časopis. Celý časopis můžete číst zdarma na našem portálu v elektronické verzi. Najdete na něm i starší vydání.

Celý článek...

dsc-CleanroomFungují díky nim nejpřesnější elektronové mikroskopy na světěči supersilné vědecké lasery. Neexistovaly by bez nich počítačové čipy, instantní káva, LED displeje, solární panely nebo čisté chemikálie a léčiva. Dokáží vytvořit vakuum stejně silné jako na Měsíci, a řada z nich se vyrábí v extrémněčistém prostředí připomínajícím chirurgický sál. Řeč je o vývěvách společnosti Edwards, které se vyrábí v Lutíně na Olomoucku. Vývěvy odtud míří do celého světa a každá 20. vývěva na světě je vyrobena právě zde.

Celý článek...


Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Červen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     3  4
  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..