Google překladač: English Deutsch
1–2/2021 Kompresory, vzduchotechnika vydání: únor

Kompresory, čerpadla, vzduchotechnika, klimatizace, rekuperace, filtry a filtrační zařízení. Vytápění a chlazení, rozvody tepla, tepelná čerpadla. Měření, regulace, průtokoměry, měřiče hladin, senzory. Vodovody a kanalizace, potrubní systémy, armatury. Energetická úspornost, energetika, čistá energie. Čistota a ochrana pracovního prostředí, facility management.

3/2021 Elektrotechnika a automatizace vydání: březen

Elektrotechnika, elektronika, automatizace, robotika, průmyslové osvětlení, zabezpečovací systémy, měřicí a regulační technika, frekvenční měniče, značení a identifikace, komunikační technika, vodiče a kabely. Energetika, obnovitelné zdroje energie, úspory energie

4/2021 Letecký průmysl vydání: duben

Inovativní technologie v letectví, bezpečnost v letectví, budování infrastruktury letiště a propojení s nákladní dopravou, letecké společnosti, výrobci komponentů pro letecký průmysl, přesné obrábění a úpravy materiálů, materiály pro letectví, 3D tisk pro letecký průmysl.

5/2021 Jeřábová, zdvihací technika, manipulace vydání: květen
Dopravníkové systémy, jednoúčelové stroje. Normované díly – ložiska, lineární vedení a další pohybové mechanismy. Pohony, převody, spojky, brzdy. Logistika, skladování, obaly, balící systémy a zařízení. Všeobecné strojírenství, hydraulika, pneumatika – mechanismy, stroje a nářadí, obrábění, chladicí emulze, řezné oleje oleje a maziva. Svařování, technické plyny. Smart City – chytrá doprava, infrastruktura.
6/2021 Kolejová doprava vydání: červen

Dopravní technika, železniční technologie, infrastruktura, veřejná doprava, interiéry, strojní výroba dílů, trakční vedení, technické trendy, výbava tratí a vozidel, modernizace, vozidlové mazací systémy, komponenty pro kolejová vozidla. Testování a vědecký výzkum.

7–8/2021 Robotika, automatizace a automotive vydání: srpen
Průmyslová robotika, nejnovější trendy v robotizaci, kolaborativní roboty, robotické systémy. Automatizace, dopravníkové systémy, využití automatizace v automotive. Automotive návrh, vývoj, výroba a prodej vozidel.
9/2021 1. vydání – MSV Brno vydání: září
Všeobecné strojírenství. Stroje, nástroje a příslušenství pro obrábění a tváření, svařovací technika, povrchové a tepelné úpravy. Chladící emulze, řezné oleje, maziva, lepidla. Automatizace, elektrotechnika, Industry 4.0. Převody, pohony a frekvenční měniče. Manipulace, doprava, logistika, skladování a obaly.
10/2021 2. vydání – MSV Brno vydání: říjen
Všeobecné strojírenství. Stroje, nástroje a příslušenství pro obrábění a tváření. Speciál Taiwan Business: taiwanské společnosti, jejich technologie a výrobky, české firmy obchodující s Taiwanem, odbyt, nová partnerství na Taiwanu, taiwanské investiční projekty v Evropě, obchodní a marketingové informace.
11/2021 Elektromobilita vydání: listopad

Čistá mobilita, budování infrastruktury pro elektromobilitu, nabíjecí stanice, elektromobily, vývoj baterií do elektromobilů, inovace v chytrém parkování, příslušenství pro elektromobily, dotace.

 

12/2021 Industry 4.0, umělá inteligence a inovace vydání: prosinec

Průmyslová robotika, nejnovější trendy v robotizaci, kolaborativní roboty, robotické systémy, automatizace a digitalizace výrobních, zpracovatelských a průmyslových procesů. Digitalizace, IoT, IT podpora výroby, lidská řeč, logistika, inovace, HR, finance, vzdělávání, chatboti, výroba, medicina, retail.

 

Ediční plán ke stažení zde.
Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..