Google překladač: English Deutsch

Aplikator 1-silikonove-paskAplikátor silikonové pásky je zařízení, které na nanesený pruh lepidla položí krycí silikonovou pásku pro pozdější odtrhnutí. Tím vnikne podobný efekt jako při použití oboustranné samolepící pásky. Tento způsob uzavírání obalu je v oblasti kartonových a papírových krabic běžnou praxí. Stejnou technologii je ale také možné aplikovat i na fóliové přepravní sáčky. Toto řešení začíná být oblíbené u stéle více výrobců, kteří na něj převádí svoji výrobu. V našem příspěvku se dočtete, proč tomu tak je.

Celý článek...

Easy EASY-43HDŠvýcarský výrobce technologie Robatech představil novou řadu jednotky pro tavení a nános termoplastických lepidel. Easy je nejmenší tavná jednotka z dílny Robatechu. Jeho cílem je nabídnout Vám možnosti a funkce profesionálních systémů lepení za co nejdostupnější cenu. S nízkou vstupní investicí získáte spolehlivost, bezpečnost a vysokou kvalitu, které jsou typické pro tavné jednotky Robatech.

Celý článek...

Hennlich veletrhNa 190 novinek z oblasti kluzných pouzder, lineárních vedení, 3D tisku nebo nízkonákladové automatizace pro český trh představí strojírenská firma HENNLICH na svém již 4. virtuálním e-veletrhu. Odborníci firmy HENNLICH představí již 17. května novinky on-line přímo ze stánku firmy igus v Kolíně nad Rýnem.

Celý článek...

Pneumax-EVONa veletrhu Hannover Messe 2023 společnost PNEUMAX Spa prezentovala novou řadu PX, která představuje jedinečné řešení ovládacích elektronických prvků určených pro samostatné použití nebo pro použití ve spojení s ventilovými terminály EVO (série 3000, série OPTYMA, série 2700).

Celý článek...

Bibus 1Společnost Deublin, přední výrobce elektrických kluzných přívodů, uvedla na trh nové řady elektrických kluzných kroužků SRC a SRD pro použití v balicích strojích běžných v potravinářském, nápojovém a farmaceutickém průmyslu a při výrobě dalšího spotřebního zboží. Nové kluzné kroužky typu SRC a SRD nabízejí širokou škálu možností, jak uspokojit potřeby konstruktérů a provozovatelů moderních balicích strojů. Tyto nové produkty se vyznačují modulárním, konfigurovatelným provedením obsahujícím až 40 elektrických kanálů; mohou pracovat rychlostí až 250 ot/min, což umožňuje rychlý výběr produktu a celkově kratší dobu potřebnou k výrobě.

Celý článek...

Wemac 1 IMG 7618Na konci dubna se firma WEMAC již tradičně účastnila Zákaznických dnů Tajmac-ZPS ve Zlíně. Jako každý rok se jednalo o skvěle zorganizovanou akci s nezaměnitelnou atmosférou, spoustou zajímavých setkání s kolegy z oboru a inspirativních setkání s návštěvníky.

Celý článek...

Trelle web polymersVzhledem k tomu, že průmysl s ohledem na udržitelnost začíná požadovat více vhodných polymerních řešení, pořádá společnost Trelleborg Sealing Solutions interaktivní livestream, na kterém představí své přední světové materiály a další možnosti pro splnění této výzvy.
Požadavek na přechod od sloučenin na bázi PFAS k životaschopným umělým alternativám a na vývoj nových biologických a regenerovatelných materiálů pro náročné průmyslové aplikace dramaticky ovlivní náš průmysl.

Celý článek...

Public relations

Parker 1 PAREU914A Parker-US přechodem na elektrifikaci strojů přichází příležitost využít výhod modernizovaných hydraulických komponent. Pomocí nejnovějších počítačových simulací je možné například optimalizovat hydraulickou nádrž: úkol, který nejenže poskytuje více prostoru pro dodatečnou kapacitu baterie, ale také přináší řadu dalších výhod, mezi které patří nižší spotřeba paliva a nižší emise CO2 (např. u vznětových motorů), vyšší bezpečnost, nižší výrobní náklady, nižší náklady na údržbu, menší dopad na životní prostředí a nižší celkové náklady na vlastnictví.

Celý článek...

Snimac-tlaku-PE7-AVENTICSSpolečnost Emerson uvedla na trh nový snímač tlaku AVENTICS™ serie PE7. Tento produkt je schopen zvládat náročná pracovní prostředí díky své robustní konstrukci z nerezoové oceli.
Snímač tlaku serie PE7 umožňuje flexibilní použití díky přepínatelným výstupům - digitální, analogové a IO Link.

Celý článek...


Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Květen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  4  5  6  7
  8  91011121314
192021
22232425262728
29    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..