Google překladač: English Deutsch

elesa 1 Ilustracni fotka 06Stavitelné nohy jsou běžnou součástí snad každého výrobního stroje. Tou nejdůležitější funkcí, kterou polohovací prvky plní, je zajištění jeho stability, aby mohl správně pracovat, a zároveň, aby nedocházelo k úrazům obsluhy. Po stavěcích nohách ale můžete chtít mnohem víc, třeba i antivibrační nebo antistatické vlastnosti. Pojďme se nyní podívat na to, jak vybrat ty správné.

Celý článek...

HENNLICH 2024 06 20 Opravdu horká hlava - Nový materiál SLS pro 3D tiskiglidur i230: První 3D tiskový materiál pro polymerní komponenty s teplotní odolností až 110 °C. Litoměřice/Kolín nad Rýnem, 20. června 2024 – 3D tiskem vyrobené polymerové komponenty budou v budoucnu schopny odolávat mnohem vyšším teplotám – například v motorovém prostoru automobilu. Zatímco u standardních materiálů pro SLS tisk na trhu hrozí, že se budou deformovat při teplotě vyšší než 80 °C, nový práškový materiál iglidur i230 od společnosti igus, kterou v Česku výhradně zastupuje firma HENNLICH, vydrží dlouhodobou aplikační teplotu 110°C. Materiál navíc neobsahuje PTFE a je přibližně o 80 % odolnější proti opotřebení než klasický PA12.

Celý článek...

elesa Uvodni ilustracni obrazekZajistit bezpečné pracoviště pro své zaměstnance je úkolem každého zaměstnavatele. Částečně či plně automatizovaná výroba, do které dnes investuje nemalé finanční prostředky notná většina výrobních firem, s sebou přináší i nové výzvy právě na poli bezpečnosti výroby. Pojďme se nyní podívat, jakým způsobem jim je možné čelit s využitím normovaných dílů.

Celý článek...

Wemac 1aVěděli jste, že středně velký stroj na tlakové lití ve Vašem provozu může každý rok způsobit více než 1000 kg lepkavých, špinavých částic?

DÝCHAJÍ VAŠI PRACOVNÍCI KONTAMINOVANÝ VZDUCH?
Olejový kouř může ovlivnit funkci plic pracovníků a může způsobit kožní problémy, například ekzémy.
MÁTE VYSOKÉ NÁKLADY ZA ENERGIE?
Znečištěný vzduch vyžaduje častou výměnu vzduchu v objektu a snižuje životnost filtrů všeobecného větrání, což vede k vysokým nákladům na energii.
PRACUJTE VE ŠPINAVÉM PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ?
Znečištění olejovým kouřem vytváří znečištěné pracovní prostředí, což vede k nákladům na čištění a údržbu.
MÁTE STRACH Z PŘEKROČENÍ EMISNÍCH LIMITŮ?
Olejový kouř vznikající při tlakovém lití může překročit zákonné emisní limity pro znečištění ovzduší.

Celý článek...

Mewa MikrocleanSkupina Mewa pokračuje ve své expanzi. Její stoprocentní dceřinou společností se stala firma Mikroclean GmbH, která se zabývá čistými prostory. Mewa, poskytující textilní služby po celé Evropě, tak rozšiřuje svou nabídku B2B o další specializované služby. Mikroclean má sídlo v Grafenbergu u Metzingenu a pobočky v Berlíně nebo v Essenu. Prostřednictvím deseti servisních středisek se stará o zákazníky v Německu, Rakousku, Švýcarsku i dalších evropských zemích. Mezi klienty patří společnosti z oblasti výroby, zdravotnické techniky, farmaceutického a biochemického průmyslu.

Celý článek...

Gigamatic 1a EJ-XONE-01 kopieJedinečné řešení se zabudovanými inteligentními funkcemi, jednoduchý, robustní a intuitivní design pro nekompromisní provoz. Firma Gimatic již v minulosti prezentovala v několika publikacích úsporný ejektor EJ-X PRO, který dokáže uspořit více než 90 % stlačeného vzduchu. Nyní přichází s další novinkou, a to jeho nástupce ejektoru EJ – X ONE.

Celý článek...

Elesa Foto c. 1Kdo její výboj nezažil na vlastní kůži, jako by nebyl. Statická elektřina vzniká při mnoha běžných činnostech a nijak nás neohrožuje. Jen je někdy nepříjemná. Jak jistě víte, tak v průmyslové výrobě ale může mít mnohem horší důsledky. Její akumulace dokáže způsobit pěknou šlamastyku včetně toho, že nenápadně zničí vyrobený elektronický díl, nebo poničí stroj a vyřadí jej z provozu. To s sebou přináší dodatečné náklady a může ohrozit dobrou reputaci firmy. Pojďme se nyní podívat, jak tomu účinně zabránit.

Celý článek...

HENNLICH 2024 04 15 Prvni silovy kabel pro kabelove zlabyKabel chainflex CF33.UL zajišťuje bezpečné napájení v energetických řetězech a kabelových žlabech se zárukou 4 roky. Litoměřice/Kolín nad Rýnem, 15. dubna 2024 – S novým kabelem chainflex CF33.UL představuje firma HENNLICH na českém trhu první silový kabel na světě pro použití v energetickém řetězu a ve statickém kabelovém žlabu, který má UL certifikaci a čtyřletou záruku na funkčnost v energetickém řetězu firmy igus. To znamená, že kabel lze plynule položit z energetického řetězu do statického kabelového žlabu, aniž by bylo nutné je spojit pomocí konektorů tak, jak to vyžaduje norma. Série CF33.UL rovněž rozšiřuje nabídku kabelů chainflex o silový stíněný PVC kabel.

Celý článek...

Elesa 2024-03 Aluprofile na webS hliníkovými profily se setkáme téměř všude. Najdeme je ve výrobních halách, skladech, prodejnách, na výstavách a pracovištích, ale třeba také ve venkovním prostředí, ať už v domácnostech či veřejných prostorách, jako různé přístřešky, kryty teras či zábradlí. Běžně jsou na trhu dostupné v šestimetrových délkách. Společnost Elesa+Ganter je ale nyní uvádí na trh v transportně přívětivějších rozměrech dvou a tří metrů. A to včetně veškerého potřebného příslušenství a dalších komponent, které se při vytváření konstrukcí z hliníkových profilů mohou hodit.

Celý článek...


Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news