Google překladač: English Deutsch

Parker CHO SEAL 6750 O-RingsDivize Chomerics Division společnosti Parker, mezinárodního lídra v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, představuje stínicí materiál CHO-SEAL 6750 na bázi fluorosilikonu s nejnižší tvrdostí v dané řadě vodivých elastomerů. Tento měkčí materiál umožňuje výjimečné utěsnění a stínění vůči okolnímu prostředí s relativně nízkou kompresní silou. Lze jej také použít vedle mnoha dalších materiálů bez rizika plastické deformace, což zákazníkům poskytuje větší svobodu při navrhování.

Celý článek...

Elesa 1 PistkyKdyž před mnoha lety Ganter představil svůj jednoduchý princip pružinového pístku, pravděpodobně ani sám netušil, jak zásadním způsobem ovlivní průmyslové a technologické odvětví. Pružinové pístky, založené na jeho geniálním nápadu, se staly nezbytným prvkem mnoha aplikací a přinesly flexibilitu a spolehlivost do široké škály průmyslových procesů.

Celý článek...

kal 1 Prerusovany nanos lepidlaPřerušovaný nános tavného lepidla je metoda, která dokáže snížit jeho spotřebu až o 50 %. V tomto blogovém článku se dozvíte, jak přerušovaný nános funguje, kdy je možné jej použít a na co je třeba dát pozor.

Celý článek...

Kaletech 1 Jak spravne pripojit vyhr  vane hadice pro tavne lepidloVyhřívané hadice jsou pravděpodobně nejméně nápadnou součástí systému pro nanášení tavného lepidla, a proto se jim často nevěnuje příliš pozornosti. Jak klíčovou roli hrají, se ukáže teprve, když lepidlo přestane proudit kvůli ucpané hadici nebo vadnému topnému vodiči a výroba se zastaví. Správná manipulace s hadicemi není náročná, ale představuje zásadní rozdíl pro použitelnost celého systému.

Celý článek...

Trelle Turcon  VL Seal  IIDíky novému těsnění Turcon® VL Seal® II se společnost Trelleborg Sealing Solutions stala významným inovátorem ve vývoji a výrobě hydraulického těsnění. Po původním průkopnickém a osvědčeném těsnění Turcon® VL Seal® nabízí toto těsnění nové generace účinnější těsnicí schopnost, snadnější instalaci, a ještě větší spolehlivost.

Celý článek...

Parker contentDivize Chomerics Division společnosti Parker Hannifin, mezinárodního lídra v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, představuje absorpční materiál mikrovln CHO-MUTE 9009. Materiál se skládá ze silikonové elastomerové matrice s uhlíkovým plnivem a poskytuje vysokofrekvenční absorpční výkon ve vysokém frekvenčním rozsahu. Materiál CHO-MUTE 9009 například dosahuje absorpce 50 dB/cm při frekvenci 77 GHz, která se v automobilovém průmyslu standardně používá pro aplikace jako ADAS (pokročilý asistenční systém pro řidiče).

Celý článek...

ASCO nove 223Elektromagnetické ventily ASCO serie 223 s připojovacími rozměry 1/4" – ¾", v provedení NO a tlaku až 40 bar. Společnost Emerson uvedla na trh rozšíření oblíbené řady solenoidových ventilů ASCO serie 223 s připojovacími rozměry 1/4" – ¾" v AC napětí pro jmenovitý tlak až 100 bar. V DC napětí pro jmenovitý tlak až 40 bar. Dále bylo doplněna funkce NO – normaly open.

Celý článek...

HENNLICH 2023 10 30 Nove-vsVstřikované kluzné pouzdro iglidur Q3E ze vstřikování zajišťuje bez mazání maximální únosnost při efektivní velkovýrobě. Litoměřice/Kolín nad Rýnem, 30. října 2023 – Zcela nové kluzné pouzdro iglidur Q3E určené pro použití ve stavebních a zemědělských strojích představuje firma igus, kterou v Česku výhradně zastupuje strojírenská společnost HENNLICH. S novým kluzným pouzdrem našla firma poprvé způsob, jak vyrábět kompozitní pouzdra pro vysoké zatížení sestavená ze dvou vrstev vysoce výkonného plastu ekonomicky výhodnějším procesem vstřikování. Dosud bylo možné vytvořit vícevrstvou strukturu na bázi plastu pouze navíjením, které je pro velké série nákladnější

Celý článek...

Elesa 1 design-awardDesign a image jsou klíčovými faktory pro úspěch na trhu. Pro společnost Elesa+Ganter, světového lídra ve výrobě normovaných průmyslových dílů, jsou tyto aspekty stejně důležité jako kvalita zpracování a použitých materiálů. Již více než 70 let jsme se specializovali na výrobu dílů, které nejenže splňují vysoké standardy kvality, ale také přinášejí unikátní designový prvek a zvyšují prestiž celého stroje. V dnešní konkurenčním prostředí hraje image a rozpoznatelnost značky zásadní roli. Dobrá zkušenost s produkty má význam, ale schopnost okamžitě identifikovat a rozlišit se od konkurence může být klíčem k úspěchu. Elesa+Ganter se zaměřuje na inovace a snaží se stále překvapovat a inspirovat své zákazníky.

Celý článek...


Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..