Google překladač: English Deutsch

Wemac KEVA skupinaKoncem roku 2022 jsme od firmy WEMAC s.r.o., která je významným dodavatelem filtrační techniky do kovoprůmyslu, obdrželi důležitou informaci – Filtermist International Ltd. převzal předního výrobce průmyslových vysavačů KERSTAR a jeho produkty zařadil do své nabídky.

Celý článek...

Elesa 1a 814Společnost Elesa+Ganter nezahálí a pokračuje v inovacích a vývoji nových standardizovaných dílů, které Vám usnadňují práci a vývoj Vašich zařízení. Prakticky každý měsíc můžete ne našem webu v sekci novinek projít přehled toho nejnovějšího co máme k dispozici na skladě. Skupina pružinových pístků je natolik univerzální, že bude vždy využitelná v jakémkoli odvětví a tím pádem inspirovat ke speciálním provedením, které ještě lépe vyhoví konkrétním požadavkům. Nově nabízíme zamykatelnou variantu GN 814, která umožňuje aretaci polohy čepu, pomocí klíče.

Celý článek...

HENNLICH 2023 01 23 Jeste-vZaručená spolehlivost s novými kabely pro pohony MS2N od Bosch Rexroth a Siemens SINAMICS S210. Přenos energie a dat v jednom kabelu: Hybridní technologie se stává oblíbenou u stále více výrobců pohonů. S ohledem na tento pokračující trend rozšiřuje strojírenská firma HENNLICH své portfolio kabelů chainflex® od firmy igus o dva nové hybridní kabely. Prvním jsou kabely CF280.UL.H401 s PUR pláštěm, který odpovídá modulárnímu systému pohonu ctrlX DRIVE od Bosch Rexroth pro synchronní servomotory řady MS2N. Druhým pak jsou osvědčené hybridní kabely pro měniče Siemens SINAMICS S210 nyní s vnějším pláštěm z PVC.

Celý článek...

alurol 1Lineární vedení Alurol nabízí řadu možností při návrhu lineárních systémů a lineárních os. Toto lineární vedení je optimálním řešení tam, kde je potřeba posunovat břemeno nebo zvýšit produktivitu pracovního procesu prostřednictvím mechanizace či automatizace.

Celý článek...

HENNLICH 1 2023 01 12 HENNLKomplexní jednoúčelová pracoviště pro dávkování a nanášení maziv a dalších médií začala nově dodávat strojírenská společnost HENNLICH. Návrhy a dodávky jednoúčelových pracovišť zajišťuje divize CEMA-TECH, která se již téměř 30 let zabývá dodávkami systémů centrálního mazání a jejich komponentů.

Celý článek...

Bossard 1 Assembly-TechnoloBossard nabízí nejvyšší kvalitu v oboru spojovacích technologií. Výrobky a služby se vyznačují trvalým úsilím o dosahování nejvyšší úrovně, technickou přípravou přizpůsobenou potřebám zákazníků a poradenstvím orientovaným na konkrétní postupy.

Celý článek...

Mewa 1 -digitalizaceSdílení textilu Mewa je snadné a šetrné k životnímu prostředí. Každodenní život bez možnosti sdílení už si dnes nedokážeme ani představit. Existuje mnoho faktorů, díky kterým tento trend v posledních letech stále sílí. Změny klimatu, stále větší digitalizace a ekonomické důsledky pandemie koronaviru nás vedou k udržitelnější spotřebě. V současnosti tak sdílíme například hudbu, auta, koloběžky, kola, domy, zaměstnání, kanceláře nebo byty. Sdílení prostupuje několika odvětvími.

Celý článek...

1 PR protection elementsI jednoduché prvky, jako jsou ochranné plastové krytky, mohou být velmi užitečné, díky jejich schopnosti snadno, rychle, a hlavně efektivně pokrýt širokou škálu aplikací k ochraně konců trubek a šroubů před prachem, vlhkostí, popřípadě i nárazy, nebo když je nutné zabránit úniku kapalin, či pronikání cizích těles. Krytky Elesa + Ganter vyrábíme z vysoce kvalitního polyethylenu (PE).

Celý článek...

Airflow 1 TA500-mereni-tlakJiž od roku 1955 se firma Airflow Development Limited věnuje problematice měření VZT parametrů spojenou s vývojem a výrobou profesionálních měřicích přístrojů. Po fúzi přístrojové divize se světovým lídrem TSI v roce 2005 vznikla nová generace přístrojů a sond, která zúročila více než 90 let zkušeností a praktických dovedností obou firem na světovém trhu měřicí techniky. Byl tak položen základ novému progresivnímu vývoji, díky němuž nyní firma Airflow přichází s novou, zcela revoluční řadou multifunkčních přístrojů řady TA500, vycházející z populárního modelu TA465. Pojďme si společně tyto nové přístroje přiblížit.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..