Google překladač: English Deutsch

Elesa 1Elesa+Ganter, světový lídr v inovaci a vývoji normovaných dílů pro průmysl, představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu MSV řadu novinek a vylepšení. Naším posláním je být nejen spolehlivým partnerem, ale také nekonečnou inspirací pro konstruktéry. Nabízíme řadu elegantních a efektivních řešení.

Celý článek...

Trelle 1 FoodPro EPDMsSpolečnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh novou revoluční řadu materiálů na bázi ethylenpropylen-dienového kaučuku (EPDM) speciálně navrženou tak, aby splňovala jedinečné požadavky potravinářského a nápojového průmyslu.

Celý článek...

AVENTICS 1Elektrické pohony AVENTICS řady SPRA s pístní tyčí se třemi různými šroubovými technologiemi nabízejí bezkonkurenční všestrannost, která může lépe vyhovět náročným požadavkům různých aplikací.

Celý článek...

Parker 1 PAREU903A2 SCP04 HParker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, oznamuje uvedení nového tlakového snímače SensoControl® SCP04 pro vodíkové aplikace.

Celý článek...

elesa 1 EVHMadla, úchopy, rukojeti, jde o velice široký pojem, který lze kategorizovat mnoha způsoby. Což dokazuje i bohatá nabídka madel Elesa+Ganter. Samostatnou kapitolou jsou pak madla trubková, která se používají zejména na velkých plochách a jsou často součástí různých typů strojů. Design proto může hrát velkou roli, stejně jako barevné sladění. Nejnovějším přírůstkem do této skupiny je moderní trubkové madlo EVH.

Celý článek...

Mewa-001 aPoskytovatel textilního servisu, společnost Mewa, představuje redesign. Vychází ze základních principů společnosti, je moderní a nadčasový. Nový korporátní vzhled vytvořila mnichovská agentura Martin et Karczinski, která se zabývá strategií značek, jejich transformací a designem. Specializuje se na převádění identity do dimenzí působení obsahu, formy a jednání.

Celý článek...

HENNLICH 1 2022 08 08 Vysocigumid P190 - nový filament pro 3D tisk, který je díky vyztužení uhlíkovými vlákny extrémně tuhý a pevný. Toto složení jej předurčuje k využití pro konstrukční díly a speciální spojovací prvky pro energetické řetězy a v kombinaci s iglidur I190 i pro vícemateriálový 3D tisk. Igumid P190 je k dispozici jako filament pro samotisk a brzy bude k dispozici také v online 3D tiskové službě firmy igus, která jej vyvinula. V Česku nový filament výhradně distribuuje strojírenská firma HENNLICH.

Celý článek...

Elesa 1 designDesign je pro naši firmu stejně důležitý jako zpracování a použité materiály. Naše díly již desítky let pomáhají firmám získat jednoznačnou tvář na trhu. Věříme, že image a výjimečnost značky posiluje nejen dobrá zkušenost s Vašimi produkty, ale i snadná identifikace a rozpoznatelnost od konkurence.

Celý článek...

HENNLICH 2022 07 18 Male-alRychlejší a přesnější – takový je nový typ 3D tiskáren AZTEQ společnosti Trilab. Plynulejší pohyb tiskové hlavy tiskáren, které jsou tak rychlejší a přesnější zajišťuje miniaturní lineární vedení SRS. Díky němu dokáží 3D tiskárny například tisknout preciznější modely. Miniaturní lineární vedení do nového typu tiskáren společnosti Trilab, která je součástí světové jedničky ve vývoji a výrobě 3D tiskáren, firmy Prusa Research, navrhla a dodává litoměřická strojírenská firmy HENNLICH.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..