Google překladač: English Deutsch

Parker 1 PAREU918A CDE -DroŘešení lze aplikovat automatizovanými metodami, aby se tak snížily náklady na montáž a aby se zkrátila doba uvedení na trh. Divize Parker Chomerics představila nová řešení na ochranu dronů před elektromagnetickým rušením a přehřátím. Drony fungující v blízkosti vysílačů mobilního signálu, budov, antén, vedení vysokého napětí a dalších překážek mohou být zasaženy vážným elektromagnetickým rušením (EMI), které ohrožuje jejich výkon a bezpečnost.

Celý článek...

UR 1 webimage-E3444901-4BE8Společnost Universal Robots, dánský výrobce kolaborativních robotů (kobotů), oznámila, že do svého sortimentu přidá nový 20 kg kobot. Tento kobot je pojmenován UR20, má zcela novou konstrukci založenou na zkušenostech společnosti Universal Robots s vysoce sofistikovaným inženýrstvím a je nejnovějším přírůstkem do výkonějšího portfolia kobotů této společnosti.

Celý článek...

Trelleborg D-SealNový těsnicí prvek s inovativním profilem přispívá ke zvýšení výkonu a prodloužení životnosti motorů a pohonných jednotek nákladních vozidel.

Celý článek...

RegloplasJedná se o NOVINKU: Rozšíření řady jednotek jetPulse od firmy REGLOPLAS o jetPulse 100L a FlowControl – efektivní chlazení náročných tlakově odlévaných dílů s teplotními uzly. Náročné odlitky, jako jsou konstrukční součásti v automobilovém průmyslu (megaodlitky), kladou zvláštní požadavky na regulaci teploty, zejména na chlazení teplotních uzlů (hotspot). Systém jetPulse od společnosti REGLOPLAS nabízí spolehlivé a cenově výhodné řešení pro chlazení teplotních uzlů odlitků vyráběných tlakovým litím, které pracuje s maximální přesností a spolehlivostí.

Celý článek...

AVENTICS 00-valve-system-OPSpolečnost Emerson představuje první systém pneumatických ventilů s integrovanou platformou Open Platform Communications Unified Architecture OPC UA. Pokročilé ventilové systémy řady AVENTICS s OPC UA je digitální dvojče – řešení, které umožní řešit problémy interoperability a zároveň zvyšuje produktivitu a efektivitu.

Celý článek...

NSK 1 52829 shutterstock 75Po vývoji první bioplastové klece pro valivá ložiska na světě, který probíhal v roce 2021, může firma NSK nyní uvést na trh premiérovou řadu produktů s touto novinkou. Nová tepelně odolná klec bude k dispozici pro kuličková ložiska řad 60 a 62, která jsou ideální pro motory ventilátorů v klimatizačních jednotkách. NSK bude pokračovat v rozšiřování sortimentu svých produktů a souvisejících aplikací pro výrobce OEM, kteří chtějí vyvíjet ekologicky šetrné produkty. Při výrobě ložiskové klece z bioplastu, který pochází z obnovitelných zdrojů – z biomasy (především rostlinného původu), je možné snížit emise oxidu uhličitého během životního cyklu ložiska ve srovnání s konvenčními plasty vyrobenými z fosilních paliv o 91 %, a tím přispět k iniciativám uhlíkově neutrální výroby. Konvenční bioplastové komponenty trpí malou tepelnou odolností, ale testy ukazují, že materiál, který NSK vybrala pro klece svých ložisek, vydrží provozní teploty až +120 °C.

Celý článek...

Elesa 1 SilentblokyAntivibrační elementy jsou v jádru celkem prosté díly, přesto i v tomto segmentu najdete mnoho technických řešení, které se již na první pohled významně liší a jsou určené pro rozdílné odvětví. Všechny tyto díly mají ale jedno společné. Významně prodlužují životnost vašich strojů a zařízení. A nejen to. Snižují hluk na pracovišti a tím pozitivně ovlivňují zdraví obsluhy. Nejklasičtější z antivibračních elementů jsou tzv. silentbloky, jinak také často nazývané dorazy. V naší nabídce naleznete celou škálu těchto pryžových tlumičů vibrací, různých tvrdostí ale i tvarů.

Celý článek...

HENNLICH 1 2022 05 23 EnergPřesně 11 minut trvá cesta historického zvedacího mostu v Hoříně na Labi u Mělníka do nejvyššího bodu a zpět. Ojedinělé, počítačem řízené technické řešení na kamenném mostě z roku 1905 umožňují také energetické řetězy dodané litoměřickou společností HENNLICH. Ty dodávají energie a signály do pohyblivých částí mostu.

Celý článek...

Trelleborg Welcome-Virtual-Virtuální showroom společnosti Trelleborg Sealing Solutions je webový nástroj, který představuje inovace v oblasti těsnicích systémů a umožňuje návštěvníkům zblízka nahlédnout do vybraných výrobků, materiálů, služeb a výrobních možností.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Červen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    3  4  5
  6101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..