Google překladač: English Deutsch

hennlich1Rychle se měnící svět práce se vyvíjí směrem k flexibilnímu pracovnímu místu s počítačem a multifunkčním nábytkem. Výsledkem je, že se zvyšuje počet kancelářské techniky využívající elektřinu. Proto jsou stále více potřebné datové a napájecí kabely. Pro takové případy vyvinula firma igus, kterou v Česku výhradně zastupuje společnost HENNLICH, nový Furniture-chain.

Celý článek...

imi1Pokročilá řada standardních ISO válců s novým systémem adaptivního tlumení (ACS) pro bezpečnější a hladší provoz. Řada ISOLine™ založená na spolehlivé a robustní technologii nabízí bezúdržbový systém, který je standardně dodáván s novou technologií a umožňuje snadnou montáž. Poskytuje také delší životnost a nižší náklady na údržbu.

Celý článek...

hennlich-2Televizní studia, divadla nebo výroba polovodičů a mnoho dalších - pro tyto aplikace vyvinula společnost igus, kterou v Česku výhradně zastupuje firma HENNLICH, energetické řetězy série E6.1. Jejich předností je extrémně tichý chod, velmi malý otěr a vysoká dynamika. Nově je série E6.1. k dispozici v rozměrech s větší vnitřní výškou až do 62 milimetrů.

Celý článek...

NSK-EMO17Společnost NSK chce využít nadcházející veletrh EMO 2017 (Hannover, Německo, 18. až 23. září) k představení mnoha novinek a aktuálních inovací určených pro globální trh s obráběcími stroji. K nim patří vývoj v oblasti kuličkových ložisek s kosoúhlým stykem pro hlavní vřetena obráběcích strojů, kuličkových ložisek pro pohony vřeten a odolných kuličkových šroubů určených speciálně pro vstřikovací lisy.

Celý článek...

puma obr1NTN-SNR je leaderem v oblasti ložisek pro vřetena obráběcích strojů v Japonsku. V rámci evropské distribuční sítě usiluje o urychlení expanze na zdejším trhu. Mezi hlavní výhody patří velmi vysoká technická propracovanost, široká škála vřetenových ložisek a ložisek pro podporu kuličkových šroubů. V této souvislosti představuje NTN-SNR řadu vysoce přesných vřetenových ložisek NTN ULTAGE®.

Celý článek...

kubousek 3Světová premiéra: Nová řada strojů PX od firmy KraussMaffei představuje nový standard pro plně elektrické vstřikovací stroje. Tato nová řada jedinečně kombinuje výhody plně elektrického vstřikovacího stroje s maximální modularitou. Provozovatelé strojů těží z vysoké přesnosti, produktivity a flexibility ve všech fázích výroby. Elektrické vstřikovací stroje se vyznačují přesností a efektivitou, ale také obvykle omezenou opční výbavou.

Celý článek...

elesa obr2Společnost Elesa+Ganter je známá svou nejširší nabídkou součástí pro průmyslové aplikace na světě, přičemž její produkty jsou zárukou vysoké kvality a sofistikovaného designu, za který získala i řadu prestižních cen. Kromě standardních součástí ovšem tento výrobce nabízí také produkty se speciálními vlastnostmi, z nichž jsou některé na trhu zcela výjimečné.

Celý článek...

Public relations

plastove-zboziPlasty a plastové výrobky najdeme už téměř všude, i tam, kde bychom to dříve vůbec nečekali. Plasty jsou zkrátka všude kolem nás a jejich využití neustále roste. Jaké vlastnosti jsou u plastových polotovarů nejpodstatnější?

Celý článek...

hennlich01Nedílnou součástí nových výrobních standardů dle Industry 4.0 je rovněž tzv. předvídatelná údržba nebo také ‚prediktivní údržba'. Pro tuto oblast vyvíjí společnost igus zastoupená u nás firmou HENNLICH produktovou skupinu známou pod pojmem ‚isense'. Jde o inteligentní řešení plastových komponentů pomocí různých senzorů a monitorovacích modulů.

Celý článek...

Strana 1 z 84

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Srpen 2017  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..