Google překladač: English Deutsch

Tork 1 ilustracni-nurse-witAktuální studie ukazuje, že lidé ve veřejných prostorách stále očekávají zvýšený hygienický standard. V reakci na zvýšenou poptávku po obličejových rouškách a nutnost jejich nošení v pracovním prostředí představuje Tork novou řadu vysoce kvalitních roušek. Rozšíření už nyní široké škály zdravotnických a hygienických produktů má za cíl ještě lépe pomáhat firmám dostát očekáváním na vyšší hygienický standard. Studie Essentials Initiative , kterou si nechaly zpracovat Tork a Essity, a která čítá 10 tisíc respondentů z 10 zemí, prokázala, že lidé mají vyšší nároky na hygienický standard na veřejných místech, zejména v nemocnicích (77 %) a restauracích (60 %).

Celý článek...

HENNLICH 01 2020 11 05 HENNMobilní jednotku, která dokáže účinně dezinfikovat uzavřené prostory a omezit tak například šíření koronaviru, dodává na domácí trh dodávat litoměřická strojírenská firma HENNLICH. Zařízení vyrábí velmi jemnou „suchou" mlhovinu, která pronikne do každé části prostoru a účinně likviduje viry a bakterie. Mikroskopické kapky menší než 10 mikrometrů se v prostoru vypaří a nezvlhčují tak prostředí ani předměty. Jednotka se dá jednoduše použít například ve zdravotnických zařízeních, kancelářích, skladech, potravinářských provozech, obchodních centrech nebo i v průmyslu.

Celý článek...

Elesa webZkušenosti nás naučily, že v řadě průmyslových aplikací není důležité pouze kvalitní zpracování dílu, které zajistí bezpečný chod a spolehlivé operace během pracovního zatížení. Je to ale také bezpečnost ve smyslu zamezení neoprávněné manipulace nepovolanými osobami, nebo v kritickém okamžiku. Právě tuto bezpečnost lze často zajistit jen zámkem a klíčem. A právě tyto opakované prosby jsme vyslyšeli a zařazujeme do našeho sortimentu stále více dílů s bezpečnostním klíčem.

Celý článek...

SCHUNK 1U uchopovací technologie ADHESO se nechal SCHUNK inspirovat přírodou: adhezní síly, pomocí kterých se gekoni pohybují již miliony let po hladkých površích i vzhůru nohama, využívá nyní SCHUNK k otevírání nových možností a oblastí v manipulaci. Výhoda je zřejmá: díly lze bez dodatečné energie uchopit citlivě a bez otěru. Neustále vyvíjená řešení jsou tak rozmanitá jako samotné aplikace: od ultralehkých skleněných vláken, nejmenších SMD dílů či mikromechanických částí až po citlivé díly baterií, plastové fólie, papír, sklo nebo strojírenské komponenty s hmotností 15 kg i vyšší.

Celý článek...

MEWA-Sacon-Container-3 72 8Výrobce plastových produktů RS Kunststoff GmbH je nyní stoprocentní dceřinou společností skupiny MEWA. Oba podniky spojuje více než 20 let úspěšné obchodní spolupráce. Specialisté sídlící v německém Hanau se věnují technologii vstřikování plastů a vyrábí například naše bezpečnostní kontejnery Safety Container SaCon. Ty představují nedílnou součást systému služeb MEWA a RS Kunststoff GmbH jich pro společnost MEWA vyrobí každý rok 100 000 kusů.

Celý článek...

Trelle 02a bannerSpolečnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh nový revoluční elastomerový těsnicí materiál FoodPro™ E75F1, který je v souladu s nejkomplexnějšími globálními předpisy vztahujícími se na materiály určené pro styk s potravinami. Tento materiál byl speciálně vyvíjen pro univerzální použití v aplikacích, které řeší komplexně zpracování potravin.

Celý článek...

Parker 1 MSGE342A MachineryV oblasti mobilní techniky ke zvedání těžkých břemen – stejně jako v mnoha jiných oblastech průmyslu – existuje silná motivace a touha zlepšit účinnost a snížit spotřebu paliva/energie, a to především z důvodu nákladů, ale také kvůli životnímu prostředí, emisím a udržitelnosti. Vzhledem k těmto faktorům nabývá na obrátkách posun průmyslového odvětví směrem k elektrifikaci. A právě zde nabízejí integrovaná, oddělená řešení alternativu k neúčinným přístupům založeným na spojené distribuci energie, u nichž je spalovací motor dimenzován na špičkové zatížení bez možnosti energii skladovat nebo rekuperovat. Koncepce oddělené distribuce energie může výrazně zvýšit účinnost a umožnit uživateli využívat menší, úspornější spalovací motory, nebo spalovací motor zcela odstranit.

Celý článek...

LT 01 webinar210421Již v roce 2017 byla schválena zásadní reforma předpisů EU pro zdravotnické prostředky. Jedná se o Nařízení o zdravotnických prostředcích (MDR) 2017/745 a Nařízení o diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (IVDR) 2017/746.

Celý článek...

Aida costa1I když turistický ruch ovlivnila pandemie, křižovaly a křižují současné oceány stovky výletních lodí s desítkami tisíc turistů. Spíše než o lodích je ale možné mluvit o plovoucích městech. Najdete zde totiž vše – od bazénů, heren přes divadla, restaurace nebo sportoviště. Aby to vše fungovalo je potřeba přenášet energie z místa na místo a pohybovat mnoha věcmi jako jsou opony nebo výtahy. To zajišťují flexibilní kabely a energetický řetězy. Na lodích jich najdete desítky kilometrů. Flexibilní kabely a energetické řetězy do zaoceánských lodí dodává také litoměřická firma HENNLICH. „Například v loňském roce jsme dodávali flexibilní kabely a energetické řetězy pro dvě zaoceánské lodě Costa Firenze a AIDA Cosma. Jen flexibilní kabely dosáhly na jedné z lodí 50 kilometrů, energetické řetězy pak tři kilometry délky," popisuje Jindřich Kollár, produktový manažer pro flexibilní kabely a energetické řetězy igus ve firmě HENNLICH.

Celý článek...

Strana 4 z 109

4

Kalendář akcí

<<  Listopad 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..