Google překladač: English Deutsch

EG lg faviconLineární pohyb, potřeba seřízení, vycentrování a obecně posouvání břemen je v průmyslu pravděpodobně jedna z nejčastějších činností. Ať už se bavíme o standardních výsuvech, jako jsou naše teleskopická vedení, používané dle aplikace pro šuplíky, posuvné dveře, ale i těžké plošiny, nebo dopravnících, tedy válečkových a kuličkových segmentech, dokážeme nabídnout téměř vše pro Vaši aplikaci.

Celý článek...

Trelleborg konferenceDne 9. prosince 2021 pořádá společnost Trelleborg Sealing Solutions svou, v pořadí již třetí, virtuální konferenci. Zúčastnit se můžete zcela zdarma a společně prozkoumáme klíčové trendy, které ovlivňují transformaci výrobních procesů. Jednotlivé diskuze budou zaměřeny na vliv a význam Průmyslu 4.5 a také na posun priorit směrem k udržitelnosti, zvýšení rychlosti uvedení výrobků na trh a odolnosti dodavatelských řetězců.

Celý článek...

Minirol 1Co kdybychom vám řekli, že i venkovní prvky sídla vaší společnosti mohou nést firemní barvy? Upoutejte své zákazníky už na dálku a vynikněte mezi konkurencí. Slaďte svá vrata podle firemního brand manuálu!

Celý článek...

EG lg faviconZdraví a bezpečnost obsluhy různých typů zařízení na pracovištích, zejména tam kde mohou být zaměstnanci denně vystaveni nebezpečným podmínkám, jsou základní faktory, se kterými se musí konstruktéři a designéři vypořádat již od prvního stupně etapy vývoje. Vývojáři Elesa+Ganter se podobnými otázkami zabývají také a výsledný design našich produktů zaručuje vždy nejvyšší stupeň bezpečnosti a pohodlí. Jedno z řešených témat jsou vysoké provozní teploty a tedy díly, které dokáží minimalizovat a odolávat extrémním teplotám.

Celý článek...

TSS KV e-Mobility 101121 V2Elektromobily získávají popularitu a předpokládá se, že do roku 2030 budou tvořit 40 % celkového počtu vozidel. To však závisí na existenci realizovatelných technologií, které umožní stejný dojezd vozidel na jedno nabití. Jednou ze specifických oblastí zaměření je zvýšení účinnosti elektricky poháněné hnací nápravy (e-nápravy).

Celý článek...

Emerson Nové-290Společnost EMERSON oznamuje uvedení nové verze ventilů ASCO 290/390. Po 25 letech úspěchu jsme chtěli přehodnotit, přepracovat a rozšířit stávající řadu 290 ze tří hlavních důvodů:
• Rozšířit sortiment o nové funkce, nové ovládací prvky, nová připojení a zvýšit technické vlastnosti, aby bylo dosaženo jedné z nejlepších a nejkompletnějších nabídek na trhu.
• Vyvinout novou řadu ventilů s pohony z nerezové oceli 316L, která bude sloužit v nových aplikacích a bude nezbytná pro zlepšení pozice na trhu v potravinářském a nápojovém průmyslu a pro rozšíření portfolia výrobků ve farmaceutickém a chemickém průmyslu.
• Harmonizovat součásti tří předchozích generací ventilů, což umožní další zvýšení úrovňe služeb.

Celý článek...

HENNLICH TRXeleskopický energetický řetěz triflex TRX šetří prostor a umožňuje až 40 % délku zasunutí. Úspora prostoru na třetí ose robota, snížení výdajů za speciální retrakční systémy a až o 83 procent lehčí řešení – to jsou hlavní přínosy nového systému přívodu energií k robotům triflex TRX. Čtyřrozměrný energetický řetěz triflex TRX zajišťuje bezpečné a kompaktní vedení kabelů na průmyslových robotech. Nová koncepce nahrazuje klasické hadicové pakety a retrakční systémy. Zvláštností je možnost zasunutí až 40 % délky řetězu díky unikátnímu teleskopickému mechanismu uvnitř řetězu. Nový řetěz představila společnost igus, kterou v Česku výhradně zastupuje litoměřická firma HENNLICH.

Celý článek...

MEWA Nový katalog 1V novém vydání katalogu značek MEWA najdete na téměř 288 stránkách více než 10 000 produktů, které jsou potřeba při práci, včetně aktuálních modelů vybraných top výrobců nebo inovativních pra-covních rukavic a bezpečnostní obuvi. Kompletní sortiment je k dostání také prostřednictvím online obchodu „buy4work.mewa.shop/cz/cs". Katalog značek MEWA nabízí potřebné vybavení pro každé pracovní odvětví. Portfolio zahrnuje cer-tifikované pracovní rukavice, bezpečnostní obuv, pomůcky na ochranu očí, sluchu, hlavy, dýchacích cest, pokožky a hygienické produkty.

Celý článek...

Trelleborg Turcon-VL-Seal-IRevoluční těsnicí prvek Turcon® VL Seal® II, který je možné použít k utěsnění hydraulického pohonu řídícího systému letadel a podvozku, nebo k utěsnění podvozkových tlumičů.
Po osvědčeném těsnicím prvku Turcon® VL Seal® nabízí toto těsnění nové generace účinné utěsnění, snadnější instalaci a ještě větší spolehlivost. Rozsáhlé testování dokazuje vynikajicí 'nulový' prosak, díky čemuž je možné prodloužit životnost a minimalizovat plánovanou údržbu.
Torben Andersen, Director Aerospace Segment Management, říká: „Společnost Trelleborg Sealing Solutions je díky novému těsnění Turcon® VL Seal® II leadrem ve výrobě těsnění hydrauliky letadel. Výkon tohoto těsnění je mnohem vyšší než u jiných těsnění na trhu."

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

4

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..