Google překladač: English Deutsch

HENNLICH 2021 09 02 Vysoká-Pouzdra vyrobená z vysoce výkonného polymeru iglidur W360 zajišťují přesný a plynulý pohyb. Vysoce přesný pohyb po hřídeli – to zajišťuje nová série kluzných pouzder W360CM, kterou vyvinuta německá firma igus. Tu na českém trhu výhradně zastupuje litoměřický HENNLICH. Polymerová pouzdra se skládají z hliníkového domku a tenké vložky, která zajišťuje plynulý a tichý pohyb kombinovaný s vysokou tuhostí. Ložisko nemá téměř žádnou vůli a díky použití vysoce výkonného polymeru iglidur W360 ho není potřeba mazat. Rozměry nové řady odpovídají kovovým kuličkovým objímkám, takže je lze snadno nahradit jedna ku jedné.

Celý článek...

EG lg faviconPrůmyslové stroje mají nekonečné množství účelů. Jednou z běžných funkcí je například přesné odměřování, řezání a ohýbání, a to i pod konkrétním úhlem. K tomuto účelu slouží různé digitální odměřovací jednotky, říkáme jim také ukazatele polohy. Takové ukazatele polohy mohou pomáhat například také přesnému nastavení šířky dopravníku. Trendem je pak mít přehled, či přímo kontrolu nad nastavením této polohy přímo z řídícího stanoviště. Proto jsme se zaměřili na vývoj měřících jednotek a ukazatelů polohy s přenosem dat vzduchem.

Celý článek...

Trelle uvod Multicomponent-Současnost vyžaduje nová, inovativní řešení. S rostoucími nároky na těsnicí prvky v mnoha průmyslových odvětvích poskytují vícekomponentní technologie dokonalá řešení v těch případech, kdy jednokomponentní součástka nevyhovuje požadavkům.

Celý článek...

NSK 01 37273 CON glas-recycKrátké školení a použití profesionálních nástrojů od NSK: pomocí těchto dvou jednoduchých opatření dokázala společnost působící v odvětví recyklace skla snížit náklady na pracovní sílu potřebnou pro výměnu ložisek čtyřnásobně a prodloužit životnost namontovaných ložisek. V současné době je u mnoha druhů materiálů oběhové hospodářství teprve cílem, ale v případě skla je to po celá desetiletí běžná praxe. Zavedený řetězec recyklace skla významně přispívá k ochraně zdrojů přírodních surovin.

Celý článek...

TZ HENNLICH 2021 08 28 VeleckyTéměř 10 let zkušeností má strojírenská firma s dodávkami pneumaticky do průmyslových firem v Česku. Kde se pneumatika nejvíc uplatňuje? Jaké má pneumatika Hennlich přednosti? Jaká je perspektiva dalšího vývoje? To v rozhovoru říká Jaroslav Velecký, který v Hennlichu vede tým pneumatiky.

Celý článek...

faviconElesa+Ganter jakožto světový specialista a výrobce normovaných dílů do průmyslu se neobává žádných výzev. Proto v našem sortimentu naleznete řadu dílů specifických vlastností. Normované díly se specifickými vlastnostmi a ergonomickým designem, které jsou v souladu s přísnými směrnicemi pro splnění konkrétních potřeb a aplikací. Takovým požadavkem může být například zajištění bezpečnosti v prostorách, kde hrozí elektrostatické výboje, nebo hrozí dokonce požár.

Celý článek...

Coroll 1 39252 Machine-toolVýskyt kvadrantových chyb při kruhové interpolaci je u obráběcích strojů známým problémem. Díky inovativnímu řešení NSK je možné nežádoucí důsledky tohoto jevu významně zmírnit. Jako první světový výrobce vyvinula společnost NSK technologii schopnou stabilizovat třecí síly při reverzaci směru pohybu kuličkového šroubu, což podstatně snižuje náchylnost ke kvadrantovým chybám.

Celý článek...

agc-glass Celni autosklaInvestici ve výši zhruba 40 milionů korun spustila společnost AGC Automotive Czech v Chudeřicích na Teplicku. Jde o novou pec na výrobu čelních skel určených jako náhradní díly pro výměnu ve stávajících modelech automobilů. Díky této investici jeden z největších výrobců autoskel v Evropě zvýšil kapacitu výroby autoskel i její flexibilitu.

Celý článek...

MEWA-02Opakovaně použitelné čisticí utěrky pro průmysl, řemesla a dokonalou čistotu. Požadavky na hygienu a čistotu získaly během koronavirové krize nový rozměr také v průmyslových podnicích nebo u řemeslníků. Odklon od jednorázových výrobků se ale projevoval již před pandemií. Stále větší podporu si získávají systémy opakovaného využívání a oběhové hospodářství. To znamená výrobky s dlouhou životností, energetická účinnost, optimalizace spotřeby vody, používání ekologicky šetrných pracích a čistících prostředků a krátké lokální dodavatelské řetězce. Tyto myšlenky rozvíjí poskytovatel textilních služeb MEWA se svým servisem čisticích utěrek již více než 100 let.

Celý článek...

Strana 2 z 109

2

Kalendář akcí

<<  Listopad 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..