Google překladač: English Deutsch

HENNLICH 2022 04 07 HENNLICUnikární projekt hi-tech světelné instalace „Art of Healing", který novoborští skláři z firmy LASVIT instalovali v Abú Dhabí, má také stopu z Litoměřic. Díky lineárnímu vedení, které navrhla a dodala firma HENNLICH, se hrot 16 metrů vysokého objektu pohybuje. Pohyb je přitom základem unikátního díla ve vstupní hale budovy Burjeel Medical City.

Celý článek...

HENNLICH 2022 03 31 SpeciálSpeciální nakládací hubici, která dokáže transportovat sypký materiál tak, aby se zachovala jeho struktura, vyvinula a vyrobila strojírenská firma HENNLICH. Dvě zařízení, která vyrábí firma jako jediná v Česku, směřují do cementárny v Turecku a do rafinérie v Chorvatsku.

Pavel Uxa, vedoucí divize HENNLICH Engineering: „Uvnitř nakládací hubice jsou kaskádově umístěny misky, které materiál dopravují. Důvodem pro použití této technologie je zpomalení toku materiálu, který se přesypává z misky na misku. Pro určité typy materiálů nebo provozy je nutné, aby si materiál zachoval svou granulometrii. Pokud bychom použili standartní vnitřní teleskopické tubusy, materiál by padal z velké výšky volným pádem a rozbil by se."

Celý článek...

EG lg faviconSpolečnost Elesa+Ganter navrhla novou řadu technických polymerů SAN s cílem překonat velmi důležitý problém, kterému dnes čelí všechny země světa: nebezpečí rezistence vůči antibiotikům a šíření škodlivých organismů!

Celý článek...

Emerson 1 Wi-Fi-ARM-modulSpolečnost EMERSON oznamuje uvedení na trh nového modulu Wireless Auto Recovery Module (ARM) pro platformu fieldbus AVENTICS™ G3 pro ventilové ostrovy 50x.
Bezdrátový Wi-Fi ARM modul poskytuje nejsnazší přístup prostřednictvím zařízení s podporou Wi-Fi k funkcím diagnostiky a uvádění do provozu elektronických platforem G3 u ventilových ostrovů serie 50x.
Wireless ARM modul lze nainstalovat a doplnit na stávající ventilové systémy serie 50x s elektronikou G3 bez změny montáže. Snižuje nároky na instalaci zákazníka.
Žádný jiný ventilový systém na trhu nenabízí bezdrátový webový server nebo ARM.

Celý článek...

Trelleborg 1 iCast-LSRJedinečný digitální výrobní proces iCast™️ společnosti Trelleborg Sealing Solutions je inovací v oboru zpracovávání tekutého silikonového kaučuku (LSR). Tento rychlý a flexibilní proces malosériové výroby společně s vývojem LSR komponentů je významnou podporou pro naše zákazníky.

Celý článek...

ESAB FabricatorPro výrobní a stavební firmy, které potřebují robustní a efektivní svařovací zdroje, jež vydrží náročné průmyslové podmínky, vyvinula firma ESAB invertorové svařovací zdroje Fabricator EM 400i a EM 500i a kompatabilní podavače drátů. Invertory Fabricator optimalizované pro nízkolegované a nerezové, plné a tavidlem plněné drátové elektrody o průměru až 1,6 mm umožňují svařování i metodou MMA (obalená elektroda / SMAW).

Celý článek...

Cognes 1 52035 DM280-AutomoŘada DataMan 280 kombinuje modulární konstrukci, snadné použití a nejnovější algoritmy pro vyšší čitelnost.
Společnost Cognex Corporation představuje řadu čteček kódů DataMan® 280, které jsou navrženy pro řešení široké škály identifikačních aplikací, včetně náročných aplikací 1D, 2D a přímého značení dílů (DPM) ve výrobě a logistice.

Celý článek...

SCHUNK 1 Omron AnwendungKoboty v posledních letech výrazně formují průmyslovou robotiku a stávají se stále populárnějšími. Aby mohli uživatelé pracovat s průmyslovými roboty snadno a rychle, rozšiřuje SCHUNK své portfolio produktů Plug & Work. Vedle robotů Universal Robots, Doosan Robotics a Techman Robot má SCHUNK nyní v nabídce standardní předchystané komponenty i pro roboty a koboty výrobců OMRON a FANUC. Díky tomu lze okamžitě realizovat různé automatizační scénáře.

Celý článek...

EG lg faviconRukojeti a madla jsou pravděpodobně těmi nejstaršími součástmi, které se začaly vyrábět sériově jakožto normované díly. A proto také dnešní nabídka madel prakticky nemá konce a lze vybírat od základních, čistě funkcionalistických variant, až po silně designová madla, jejichž smyslem už není jen sloužit svému účelu – tedy jako úchop pro manipulaci a operaci s břemeny a na různých zařízeních, ale také zvýšit celkově atraktivitu, či prestiž stroje a zařízení, na kterých madlo je upevněné. Nabídka Elesa+Ganter je natolik bohatá, že dokáže uspokojit prakticky každou z těchto potřeb.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

2

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..