Google překladač: English Deutsch

1 PR protection elementsI jednoduché prvky, jako jsou ochranné plastové krytky, mohou být velmi užitečné, díky jejich schopnosti snadno, rychle, a hlavně efektivně pokrýt širokou škálu aplikací k ochraně konců trubek a šroubů před prachem, vlhkostí, popřípadě i nárazy, nebo když je nutné zabránit úniku kapalin, či pronikání cizích těles. Krytky Elesa + Ganter vyrábíme z vysoce kvalitního polyethylenu (PE).

Celý článek...

Airflow 1 TA500-mereni-tlakJiž od roku 1955 se firma Airflow Development Limited věnuje problematice měření VZT parametrů spojenou s vývojem a výrobou profesionálních měřicích přístrojů. Po fúzi přístrojové divize se světovým lídrem TSI v roce 2005 vznikla nová generace přístrojů a sond, která zúročila více než 90 let zkušeností a praktických dovedností obou firem na světovém trhu měřicí techniky. Byl tak položen základ novému progresivnímu vývoji, díky němuž nyní firma Airflow přichází s novou, zcela revoluční řadou multifunkčních přístrojů řady TA500, vycházející z populárního modelu TA465. Pojďme si společně tyto nové přístroje přiblížit.

Celý článek...

Elesa 1 817Elesa+Ganter ale rozšiřuje svou řadu pružinových pístů o novou technickou vychytávku. Nejnovější přírůstek, typ GN 817.7, je ovládán pneumaticky a lze jej bez problémů, díky nejmodernějším senzorům, integrovat do automatizovaných procesů. V nabídce společnosti Elesa+Ganter ve skutečnosti žádné varianty pružinových pístků nechybí. Přesto se ale vývojovému týmu soustavně daří integrovat nové funkce, které otevírají nové aplikační možnosti.

Celý článek...

Trelle InnoDays recording 3Neustále se měnící svět spolu s novými požadavky na aplikace a s důrazem na udržitelnost mění oblast průmyslu. Společnost Trelleborg Sealing Solutions nedávno uspořádala konferenci Innovation Day pro zákazníky a všechny, kteří se zajímají o polymery a těsnicí technologie. Na konferenci vystoupili inspirativní řečníci, uskutečnily se živé panelové diskuze a technické prezentace.
V souvislosti s mottem konference „Zdokonalte své podnikání" se zasedání týkala tří klíčových témat: pokročilé technologie, výrobní kapacity a speciální zákaznická řešení.

Celý článek...

HENNLICH 1 2022 11 21 HENNLUnikátní kinetická světelná instalace sklářské firmy LASVIT s názvem SUPERNOVA se může pohybovat i díky 22 lineárním vedením, která jsou součástí hardwarového pohybového „srdce" díla. Lineární vedení společně se servomotory zajišťují pohyb 330 skleněných prvků, které jsou zavěšené ve vzduchu pomocí stovek lanek. Právě lineární vedení do kinetické instalace, jejíž autorkou je designérka Petra Krausová, dodala litoměřická strojírenská firma HENNLICH.
Radek Kadlec, produktový manažer pro lineární techniku ve firmě HENNLICH: „Pro instalaci jsme dodávali lineární vedení HSR15 od japonské společnosti THK. Vedení je součástí lineárního mechanismu, který má na starosti pohyb jednotlivých lanek, na kterých jsou umístěna jednotlivá světla."

Celý článek...

Aetna 1 PAREU913A shutterstPři výběru opletené hydraulické hadice existuje řada individuálních podmínek, k nimž patří pracovní tlak, únavová životnost, poloměr ohybu, odolnost proti otěru, integrita konstrukce, odolnost proti korozi, kompatibilita s chemickými látkami a kapalinami, teplotní odolnost a pružnost. Nalézt hadici, která by splnila požadavky ve všech ohledech, však vždy bylo náročné. Problém se dále komplikuje, pokud hledáte dodavatele, který dokáže spojit vynikající produkty s vysokou úrovní zákaznického servisu a technické podpory a zároveň je věrný myšlence neustálého zlepšování ve výzkumu a vývoji, výrobě i zkoušení.

Celý článek...

HENNLICH 2022 11 14 KulickoZelená recyklační verze osvědčeného kuličkového ložiska xiros dosahuje téměř stejných technických vlastností a limitů zatížení. Další krok směrem k udržitelné výrobě plastů ušla německá společnost igus, specialista na chytré plasty, který je v Česku výhradně zastoupen firmou HENNLICH. Společnost využívá zbytky vysoce výkonného plastu xirodur B180 z výroby vstřikování k výrobě ECO verze osvědčeného kuličkového ložiska xiros. Ložisko vyrobené z recyklátu přitom dosahuje téměř stejných technických vlastností a limitů zatížení.

Celý článek...

ASCO 2-nove-210Společnost Emerson uvedla na trh rozšíření oblíbené řady solenoidových membránových ventilů ASCO serie 210 s připojovacími rozměry 3/8" až 1" v AC a DC napětí pro jmenovitý tlak až 16 bar (230 psi).
Tato varianta série 210 může být nyní nabízena jako standardní ventil pro všechny běžné a zejména i pro náročnější aplikace. Rozšířená serie 210 bude k dispozici jako univerzální design, tak i s evropským schválením dle ATEX.

Celý článek...

Mewa 1Mewa se zaměřuje na udržitelnost a šetrné zacházení se zdroji. Na likvidaci odpadů existuje spousta zákonů a předpisů, které zejména pro malé nebo střední firmy představují neustále nové výzvy. Udržet si přitom přehled ale není vůbec snadné. Co se rozumí recyklací, upravuje směrnice EU o odpadech, na kterou dohlíží příslušné státní orgány. Při používání čisticích utěrek se proto malé a střední podniky v průmyslu nebo obchodu stále více snaží snižovat produkci odpadu a spoléhají na odbornost poskytovatelů textilních služeb jako je Mewa.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..