Google překladač: English Deutsch

2016-06-16 DSC4265Jeden či dva špatné měsíce mohou především u malých podniků často znamenat výrazné finanční problémy. Řešením přitom obvykle nemusejí být půjčky či jiné externí závazky, které postaví společnost zpět na nohy a zabrání bankrotu, ale především revize příjmů a výdajů uvnitř podniku. V následujících tipech přinášíme několik možností, jak nelichotivou finanční situaci v podniku řešit.

Celý článek...

Foto Harmony-of-the-Seas 1Izolační materiály Rockwool zanechaly významnou stopu na největší výletní lodi světa Harmony of the Seas. Na 16podlažním plavidle za 27 miliard korun je celkem použito 1 800 tun technické izolace Rockwool. Na palubě lodního velikána je celkem 320 000 m2 technických izolací Rockwool. To odpovídá rozloze přibližně 44 fotbalových hřišť. Kamenná vlna byla použita nejen na základní struktury plavidla, ale i na palubní stěny, podlahy, přepážky a stropy. Má vynikající protipožární a akustické vlastnosti a zajistí tak bezpečné a komfortní prostředí pro cestující i posádku.

Celý článek...

hypertherm obr3Společnost Hypertherm, výrobce plazmových, laserových řezacích systémů a systémů pro řezání vodním paprskem, s potěšením oznamuje svoji účast na nadcházejícím veletrhu Schweissen und Schneiden 2017 (25.–29. září 2017) v Düsseldorfu, Německo. Na stánku společnosti v hale 13, stánek B61, se návštěvníci setkají s novým plazmovým systémem, revolucí v průmyslovém termickém řezání kovů, uvidí působivé praktické ukázky technologie řezání a novou koncepci marketingové prezentace této technologie.

Celý článek...

Govin cina c1Ve dnech 13. - 15. 9. 2017 se v polské Varšavě uskuteční veletrh China Brand Show 2017 Poland. Jedná se o jednu z hlavních platforem pro přední čínské společnosti, které se snaží navázat nové obchodní kontakty v zemích střední a východní Evropy. Jedná se o skvělou příležitost jak získat obchodní kontakty, prohlédnout si tisíce výrobků a odnést si informace potřebné pro podnikání.

Celý článek...

vodaPoslední roky se vždy v létě pravidelně objevují informace, že díky suchu hrozí výpadky dodávek vody či dokonce její akutní nedostatek. Dle průzkumu společnosti Aquarex Waterprofit, která se specializuje na řešení pro úpravu a management vody, 85 % procent českých firem vodou plýtvá. Nejvíce vody přijde nazmar v chemickém, energetickém, potravinářském a zpracovatelském průmyslu, ale také v zemědělství. Průměrně velký průmyslový podnik často vyplýtvá za rok vodu za statisíce někdy dokonce i za miliony korun.

Celý článek...

Fingerprint-ReadeElegantní design a čistota linií jednotky 2N® Access Unit Fingerprint Reader z ní činí velmi pěkný doplněk dveří luxusní vily, který odbourává nutnost nosit klíče. Nejnovější dveřní přístupová jednotka s biometrickou čtečkou od společnosti 2N umožňuje přístup do objektu výhradně na základě otisku prstu. Zařízení funguje jako samostatná jednotka, ale i jako modul pro interkomy 2N® Helios IP Verso.

Celý článek...

br logoPrůmysl 4.0 a digitalizace začínají razantně měnit český a slovenský průmysl. Bezmála 130 účastníků se o tom mohlo přesvědčit na B&R INNOVATION DAY 2017, jehož 20. ročník proběhl 25. května 2017 ve Fabrika hotelu v Humpolci. Na programu této tradiční akce byla jako obvykle automatizace v souvislostech, zkušenosti uživatelů i výhled do budoucnosti.

Celý článek...

jung-logoPřed 25 lety se v malém prostoru na pražské Podbabě začal psát úspěšný příběh firmy, která od začátku vsadila na prvotřídní produkty, vysokou úroveň znalostí svých zaměstnanců a rychlý a spolehlivý servis. Z původních pronajatých prostor a pěti zaměstnanců vznikla za 25 let existence silná společnost s více než 240 zaměstnanci a moderním zázemím v Praze, Olomouci a Mladé Boleslavi. 15. června proběhla oslava tohoto jubilea v centrále v Modleticích a na nedalekém zámku Štiřín za přítomnosti předsedy představenstva koncernu Jungheinrich AG pana Hanse-Georga Freye. I přes nesmírně zajímavý vývoj trhu s manipulační technikou za posledních 25 let se program oslav neohlížel zpět, ale účastníci měli naopak možnost nahlédnout do plánů a budoucnosti koncernu Jungheinrich, jeho zastoupení v České republice i celého oboru intralogistiky.

Celý článek...

Gripen ESpolečnost Saab, dodavatel obranných a bezpečnostních řešení, dnes úspěšně provedla první let chytré stíhačky nové generace Gripen E. Rádi bychom pozvali média na dnešní on-line tiskový briefing. Údaje pro připojení naleznete níže. Ve čtvrtek 15. června v 10:32 odstartoval Gripen E ke svému prvnímu letu s testovacím pilotem společnosti Saab. Letoun s označením 39-8 odletěl z letiště Saabu v Linköpingu ve Švédsku a 40 minut letěl nad východní částí Östergötland.

Celý článek...

Strana 1 z 456

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Srpen 2017  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..