Google překladač: English Deutsch

hms obr1STERISAFE-Pro je sanitovací robot od dánské firmy INFUSER. Dokáže desinfikovat povrchy v jakémkoliv prostoru: např. v pokojích pacientů, operačních sálech, ale i v hotelových pokojích – odstraňuje až 99,9999 % patogenů. Robot naplní desinfikovaný prostor biocidní mlhou na bázi ozónu, která zabíjí nežádoucí bakterie, viry a plísně, a současně odstraňuje ze vzduchu prachové částečky. Robot STERISAFE-Pro je řízen zvnějšku, mimo sanitovanou místnost, prostřednictvím bezdrátového připojení od HMS Industrial Networks.

Celý článek...

Inzerce

Tesla SemiMinulý pátek představil vizionář Elon Musk nový elektrický tahač Tesla Semi, který má představovat budoucnost nákladní dopravy. Konkurenceschopnost nového vozu však vyvolává v odborných kruzích diskuze. Není totiž jasné, zda se při ceně baterií a počtu nabíjecích cyklů může jeho provoz vyplatit. Směs nadšení a pochybností vyjádřili také špičkoví odborníci z katedry řídicí techniky FEL ČVUT, kteří pracují na nových technologiích autonomní dopravy.

Celý článek...

murr-pozvanka1Jako jeden z předních výrobců moderní a inovativní automatizační techniky je společnost Murrelektronik i v tomto roce zastoupena v Norimberku na veletrhu SPS IPC Drives. Společnost představuje ve dnech 28. – 30. listopadu v hale 9 (stánek 325) nové výrobky a nová inovativní řešení. Hlavními tématy jsou bezpečnost, IO Link, síťové technologie, napájení a inovativní řešení na cestě k Průmyslu 4.0 a nejnovější výsledky vývoje v decentralizované instalační technice.

Celý článek...

Inzerce

xi1Projekt lázeňského resortu v Pasohlávkách za 2 miliardy nabývá reálných obrysů. Vytvoří se nová pracovní místa a navýší úroveň a možnosti zdravotní péče na Jižní Moravě.
V jaké fázi je nyní investice a kdy bude dokončena? To nám exklutivně řekl ředitel společnosti, která má investici v ČR na starost, RiseSun Healthcare & Tourism CZ a.s., pan Edward Xu.

Celý článek...

3M1Letošní program na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně zpestřil souboj o nejlepšího brusiče. Ve své expozici ho uspořádala technologická společnost 3M. Průběh soutěže byl napínavý, jelikož rozdíly ve výkonech některých soutěžících byly těsné. Titul mistra brusičského řemesla předala společnost 3M panu Michalu Kronusovi, který svůj talent uplatňuje ve vlastní firmě Kronus – Zámečnictví - Kovovýroba.

Celý článek...

obrazek-webČasopis T+T Technika a trh v současné době připravuje jedinečné průmyslové kalendáře. Kalendáře Vám umožní zapisovat si důležité schůzky, pomohou přehledně s organizací času, ale také Vás budou informovat o nejdůležitějších akcích, které se v oblasti průmyslu a techniky v roce 2018 konají.

Celý článek...

anhui-2Dne 25. září 2017 se v prostorách hotelu Marriott v Praze konal Czech-Anhui business meeting, konference s delegací z čínské provincie Anhui s doprovodnou výstavou fotografií. Delegace přijela do České republiky za účelem propagace této provincie, jednání o vytvoření partnerského regionu s Ústeckým krajem a navázání nových obchodních partnerství s českými firmami.

Celý článek...

balici-linka-perexNedostatek lidských zdrojů se stává společným jmenovatelem všech odvětví průmyslu. A právě nedostatek lidí je často brzdou růstu firem, které by jinak mohly vyrobit a prodat více svých produktů. A přitom mnohdy stačí podívat se na problém trochu jinak a u jednotlivých pracovních činností a úkonů se ptát: „Musí to dělat člověk? Nejde to dělat jinak?". Ano jde. Dokázal to již Henry Ford – řešením může být totiž automatizace. A u balení to platí samozřejmě také.

Celý článek...

eurasio1Dlouho očekávané položení základního kamene nadnárodního projektu EURAZIO v Modleticích u Prahy se uskutečnilo 3. října. Firma 4ISP, výhradní distributor vláknových řezacích laserů HSG pro Českou a Slovenskou republiku, dokončí koncem příštího roku prodejní showroom, několika násobně větší než jakýkoli podobný v Evropě doposud kdy byl.

Celý článek...

Strana 10 z 467

10
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
252627
28293031   
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce