Google překladač: English Deutsch

Česká společnost se aktivně připojila k celosvětové iniciativě Ultimakeru ve snaze pomoci místním nemocnicím při boji s novým typem koronaviru. V České republice společně čelíme pandemii viru Covid-19. Společnost 3Dwiser se proto zapojila do globální sítě 3D tiskových center, odborníků a konstruktérů. Díky 3D tisku poskytuje pomoc zdravotnickým provozům trpícím nedostatkem ochranných pomůcek, lékařských nástrojů a náhradních dílů.
Globální iniciativa zastřešená společností Ultimaker, jednou z nejznámějších značek světa stolního 3D tisku, usnadňuje nemocnicím rychle najít vhodné 3D tiskové centrum ve svém okolí a požádat o přednostní spolupráci. V České republice je hlavním partnerem společnost 3Dwiser nabízející v pražské centrále 3D tisk, konstrukční práce při vývoji i odborné poradenství. Na Slovensku je navíc k dispozici partnerská společnost Admasys SK.

3Dwiser


„Od propuknutí pandemie v Česku nabízíme naše 3D tiskové i konstrukční a poradenské kapacity všem zdravotnickým provozům, které projeví zájem. Vzhledem k nedostatku ochranných pomůcek tiskneme například stovky adaptérů na původně šnorchlovací masky, které si díky kvalitním přidaným filtrům mění ve velmi žádanou celoobličejovou ochranou zdravotníků v první linii. Vše samozřejmě bezplatně. – Zapojili jsme se také do celosvětových iniciativ našich partnerů z Ultimakeru a dalších výrobců, protože mohou rychle přenášet potřebné projekty ze zemí, kde se už osvědčily," doplňuje jednatel společnosti 3Dwiser Tomáš Soóky. Více o konkrétních projektech a ukázky výtisků pro nemocnice shrnuje česká stránka 3dwiser.com/covid-19/.
Ultimaker s pomocí místních partnerů, jako je 3Dwiser, spustil v minulých týdnech hned dvě iniciativy, které mají za nečekané situace pomoci nemocnicím s rychlými dodávkami kriticky nedostatkových náhradních dílů, zdravotnických nástrojů a pomůcek:
▪ 3D tisková podpora: Zdravotníkům a lékařským provozům je k dispozici síť 3D tiskových center. Viz také mapa zapojených center 3D tisku.
▪ Konstrukční podpora: Aplikační inženýři Ultimakeru a 3Dwiseru jsou připraveni pomoci zdravotníkům a lékařům navrhnout zdravotní pomůcky, které lze snadno vytisknout a dodat do nemocnic do nejdříve.
Víte, kdo potřebuje pomoc?
Profesionálové z oblasti zdravotnictví v Česku a na Slovensku, kteří mohou těžit z této i dalších iniciativ, najdou více informací přímo na stránce www.3dwiser.com/covid-19/, nebo se mohou obrátit přímo e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

O společnosti 3Dwiser
3Dwiser s.r.o. je předním českým dodavatelem a distributorem dostupných a spolehlivých, profesionálních technologií 3D tisku a skenování. Poskytuje kompletní služby v oblasti aditivní výroby – od poradenství přes zakázkový tisk až po školení a technickou podporu. Čerpá z odborného zázemí vlastního týmu specialistů i z přímé spolupráce s českými a zahraničními výrobci tiskáren a tiskových materiálů. V Praze-Hloubětíně provozuje unikátní Aplikační centrum 3D tisku pomáhající s optimálním nasazením a rozšiřováním aditivní výroby s rychlou návratností investice; zájemcům je k dispozici také pobočka v Olomouci ve Vědeckotechnickém parku UP.
Více informací: 3Dwiser.com
Rychlé novinky: twitter.com/3DwiserKalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news