Google překladač: English Deutsch

Raveo 00RAVEO s radostí oznamuje, že se stává partnerem globálního giganta v oblasti automatizace – společnosti YAMAHA. Toto partnerství obohacuje portfolio RAVEO o kompaktní lineární jednotky a inovativní SCARA roboty, které jsou synonymem pro preciznost a dlouhodobou spolehlivost.

Celý článek...

HIWIN 1 AUTOMATIZACE RIZENI POHYBUŘada odborných seminářů s workshopy pro Průmysl 4.0. Praha, Brno, Ostrava, Košice a Trenčín. Duben 2024. Společnosti HIWIN, Danfoss a Beckhoff připravily řadu bezplatných odborných seminářů, na kterých představí trendy v polohovacích systémech, pohonech a v automatizaci pro průmysl 4.0. Semináře jsou určeny pro odbornou veřejnost z řad projektantů, konstruktérů a programátorů.

Celý článek...

TEA 00Firma T.E.A. TECHNIK nabízí aktuátory různých typů a provedení. Aktuátory jsou polohovací systémy, kterými je možno nahradit hydraulické a pneumatické systémy. Je to lineární pohon převádějící rotační pohyb na přímočarý. Používají se pro nastavování, naklápění, zvedání jiných částí zařízení či břemen nebo pro polohování. Výhodou aktuátorů je přesnost polohování a řízení pohybu, jednoduchá montáž, malé zástavbové rozměry a nenáročná údržba. Jsou vhodné pro krátkodobý nebo přerušovaný provoz.

Celý článek...

BMC roba drive checker• Pro zkušebny, stroje, výrobní zařízení
• Kompenzuje nesouososti hřídelí
• Torzně tuhé spojení
• Přenos momentu bez vůlí

Celý článek...

HENNLICH 2024 03 07 Podání ruky robotovi - igus uvádí na trh bionickou ruku pro ReBeL CobotPortfolio systému ReBeL se rozrůstá o humanoidní ruku vyrobenou ze samomazných a bezúdržbových triboplastů. Litoměřice/Kolín nad Rýnem, 7. března 2024 - Roboti se stali nedílnou součástí průmyslu a stále častěji si nacházejí cestu do malých a středních firem v podobě kolaborativní robotů (kobotů), jako je například ReBeL. Zvládnou toho hodně - třídí, vybírají a přemísťují se pomocí kamer, přísavek a uchopovacích systémů. Aby bylo možné převzít některé lidské operace, vyvinula nyní společnost igus zastoupená v Česku firmou HENNLICH pro svého kobota ReBeL humanoidní ruku. Ta je vyrobena výhradně ze samomazných triboplastů, takže je cenově velmi výhodná a snadno se integruje.

Celý článek...

Hiwin 1 originalni dvouosy manipulator HIWIN pro automatizovany presun rozlo  enych kartonovych krabicSpolečnost HIWIN s.r.o. dokončila a dodala originální dvouosý manipulátor pro automatizovaný přesun rozložených kartonových krabic za využití gripperu pro složení a slepení produktového obalu. Jedná se o typickou ukázku aktuálních trendů v ucelené nabídce řešení HIWIN, kdy se kombinují standardizované katalogové produkty pro individuální řešení podle požadavků zákazníka.

Celý článek...

Agromex 1 Fendt VarioNabízí plynulou změnu rychlosti od 0,02 km/h do 60 km/h bez stupňů a spojek. Moderní traktory mění zažité stereotypy. Symbolem pro kodrcavou a trhavou jízdu již rozhodně nejsou. Značka výrobce traktorů Fendt známá svou inovativností a kvalitou se pyšní unikátní převodovkou Vario, která je výsledkem dlouholetého vývoje a zkušeností. Jedná se totiž o jedinou převodovku na trhu, která díky využití převodovky s více než 7 000 rychlostmi umožňuje plynulou změnu rychlosti od 0,02 km/h do 60 km/h bez stupňů a spojek. V praxi to znamená, že traktor Fendt je schopen pracovat optimálně v každé situaci bez záseků řazení, ať už jde o orbu, setí, sklizeň či přejezdy mezi pracovišti. Možná byste nečekali, že traktorem budete moci jet jako v bavlnce nebo luxusní limuzíně.

Celý článek...

HENNLICH 2023 12 14 Zelená elektřina z historických větrných mlýnůDíky high-tech komponentům fungují historické větrníky bezúdržbově. Před 3 000 lety poháněly vodní kola, v budoucnu budou vyrábět zelenou elektřinu: tradiční plachtové větrné mlýny, které studenti Vysoké školy technické, obchodní a designu v Kostnici přestavěli pomocí high-tech komponentů. Bezúdržbový provoz větrných mlýnů zajišťují bezmazná lineární vedení a polymerová ložiska firmy igus, kterou v Česku zastupuje strojírenská společnost HENNLICH.

Celý článek...

ABB 1-Infoservice-case-study-by-eMan-CS-1-2344Před­ní český do­da­va­tel soft­wa­ru eMan vy­vi­nul apli­ka­ci na míru pro ABB, kon­krét­ně di­vi­zi ABB Ro­bo­ti­ka a Au­to­ma­ti­za­ce. Ta tak nyní může jed­no­du­še řešit ja­ký­ko­liv po­ža­da­vek či sprá­vu ro­bo­tů v jed­nom in­tu­i­tiv­ním pro­stře­dí. Webo­vá a mo­bil­ní apli­ka­ce ABB In­fo­ser­vis pro iOS a An­dro­id je do­stup­ná na PC, te­le­fo­nu či table­tu. Už po mě­sí­ci od je­jí­ho spuš­tě­ní na ni pře­šlo 30 pro­cent zá­kaz­ní­ků spo­leč­nos­ti.

Celý článek...


Začátek
Předchozí
1