Google překladač: English Deutsch
Inzerce

parkerPneumatické pohony spotřebují ve výrobních závodech téměř polovinu všeho stlačeného vzduchu. Pro snížení tohoto zatížení vyvinula společnost Parker Hannifin jednotku Air Saver, která používá technologii pulzního vzduchu. Jejím základem je přepínací ventil, který převádí trvalý průtok vzduchu na pulzující průtok bez potřeby jakéhokoli dalšího vnějšího ovládání.

Celý článek...

brB&R představila na veletrhu Anuga FoodTec nejnovější řešení pro potravinářský průmysl. Nová řešení pro spolupráci robotů a lidí v potravinářském a nápojovém průmyslu byly hlavním tématem prezentace B&R na veletrhu Anuga FoodTec v Německu. "Díky našim funkcím SafeROBOTICS už není potřeba zavírat roboty do bezpečnostních klecí. Naopak je umožněna přímá spolupráce robotů s lidmi," Vysvětluje Enrico Paolucci, global account manager pro potravinářský a nápojový průmysl v B&R.

Celý článek...

kukaKUKA jako přední evropský poskytovatel průmyslových robotů a automatizovaných výrobních řešení prezentuje, jak její výrobky dokážou zvýšit konkurenceschopnost, i jejich kompatibilitu s digitálním světem. Návštěvníci letošního hannoverského veletrhu se mohou důkladněji seznámit s rostoucí digitalizací výroby a kooperativním propojením člověka a stroje. KUKA svými produkty bezprostředně prezentuje zapojení ve čtvrté průmyslové revoluci – Industry 4.0.

Celý článek...

ur1Dánský průkopník v oboru kolaborativních robotů přichází s novým, menším robotem pro jednoduché montážní úkoly. Díky svým unikátním vlastnostem je UR3 nejflexibilnější robot na světě určený k umístění na pracovní stůl a spolupráci se zaměstnanci. Nový UR3 bude představen 23. března během amerického veletrhu Automate 2015 v Chicagu. V regionu střední a východní Evropy bude dostupný od 1. května 2015.

Celý článek...

ur1Podle dat Mezinárodní robotické asociace (International Federation of Robotics, IFR)*, má globální poptávka po průmyslových robotech rostoucí trend. V roce 2014 bylo podle IFR po celém světě instalováno více než 200 tisíc průmyslových robotů. To je o 15 % více než v roce 2013. Ještě výraznější pokrok v robotizaci lze sledovat v České republice a na Slovensku.

Celý článek...

fuks1S pomocí SmartBridge lze pro uvádění průmyslových snímačů do provozu, nastavení jejich parametrů, diagnostiku, údržbu a servis využít komerčně dostupná mobilní zařízení, a to bez časově náročného připojování kabelů a nezbytných instalačních prací. Na ukázkovém „skleněném stroji" bude představeno, jak se díky SmartBridge stanou funkce snímačů pro uživatele zcela transparentními. Systém se skládá z adaptéru a aplikace pro chytré telefony a tablety.

Celý článek...

zetorSpolečnost ZETOR TRACTORS a.s., která vyrábí nejvíce vznětových motorů v České republice, vyvinula motory Zetor, jež splňují velmi náročné emisní předpisy na stupeň STAGE IV, což je důležité s ohledem na platná nařízení Evropské unie. Další novinkou z oblasti motorů je uzavření spolupráce ZETOR TRACTORS a.s. s německou společností DEUTZ AG, která patří v oblasti motorů ke světovým lídrům.

Celý článek...

URCapsUniversal Robots, dánský výrobce flexibilních průmyslových robotických ramen, představil URCaps – novou platformu pro příslušenství a doplňky pro své lehké roboty UR5 a UR10. Caps jsou novým trendem v odvětví, pro roboty jsou tím samým, čím jsou aplikace pro smartphony -užitečnými doplňky, hardwarem a softwarem rozšiřujícím možnosti robotů zvládnout různé úkoly. Nová platforma poskytne zákazníkům UR po celém světě rychlý přístup k ověřeným kombinacím a může tak ušetřit až týdny v procesu plánování a implementace robota do procesu.

Celý článek...

brus1Společnost Bottero Group vyvinula a pod názvem «Titan» dodává řadu plně automatických linek pro zpracování skla, schopných oboustranně brousit hrany skleněných tabulí. Stroj se skládá z velkého rámu, které umožňuje běžným způsobem zpracovávat tabule různých velikostí a tvarů bez nutnosti jakékoliv modifikace. Hlavním cílem vývoje bylo vytvořit co nejjednoduí, plně automatický pohonný systém, který by však neměl negativní vliv na efektivitu celého stroje.

Celý článek...

Strana 7 z 24

7

Kalendář akcí

<<  Říjen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
1011
1218
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..