Google překladač: English Deutsch

HENNLICH 2023 12 14 Zelená elektřina z historických větrných mlýnůDíky high-tech komponentům fungují historické větrníky bezúdržbově. Před 3 000 lety poháněly vodní kola, v budoucnu budou vyrábět zelenou elektřinu: tradiční plachtové větrné mlýny, které studenti Vysoké školy technické, obchodní a designu v Kostnici přestavěli pomocí high-tech komponentů. Bezúdržbový provoz větrných mlýnů zajišťují bezmazná lineární vedení a polymerová ložiska firmy igus, kterou v Česku zastupuje strojírenská společnost HENNLICH.

Celý článek...

ABB 1-Infoservice-case-study-by-eMan-CS-1-2344Před­ní český do­da­va­tel soft­wa­ru eMan vy­vi­nul apli­ka­ci na míru pro ABB, kon­krét­ně di­vi­zi ABB Ro­bo­ti­ka a Au­to­ma­ti­za­ce. Ta tak nyní může jed­no­du­še řešit ja­ký­ko­liv po­ža­da­vek či sprá­vu ro­bo­tů v jed­nom in­tu­i­tiv­ním pro­stře­dí. Webo­vá a mo­bil­ní apli­ka­ce ABB In­fo­ser­vis pro iOS a An­dro­id je do­stup­ná na PC, te­le­fo­nu či table­tu. Už po mě­sí­ci od je­jí­ho spuš­tě­ní na ni pře­šlo 30 pro­cent zá­kaz­ní­ků spo­leč­nos­ti.

Celý článek...

HIWIN-pojezdHIWIN sází na pojezdové dráhy pro průmyslové roboty. Společnost HIWIN, tradiční účastník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, představí na více než 100 m2 výstavní plochy ucelenou nabídku polohovacích systémů a lineární techniky. Produkty se značkou HIWIN se vyznačují vysokou přesností a spolehlivostí a plně vyhovují náročným požadavkům probíhající robotizace a automatizace v rámci Průmyslu 4.0. Rostoucí zájem o ucelená řešení pojezdových drah pro průmyslové roboty dokládá funkční pojezdová dráha HIWIN LT-T s robotem Fanuc, která bude dominovat expozici HIWIN na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 2023.

Celý článek...

NSK 1 70762 NHNS Series NSK Linear Guides w Ultra-Smooth Motion TechnologyNová konstrukční opatření pro ultra plynulý pohyb, vyvinutá společností NSK pro její populární univerzální lineární vedení řady NH/NS, jsou první svého druhu na světě. Díky použití pružných valivých prvků dosahuje patentovaná konstrukce vysoce konzistentního průběhu dynamického tření, který je ideální pro velmi přesná kontrolní a měřicí zařízení.

Celý článek...

BMC 1 Robatic- -Automation-Koordinovaný systém zaručuje nejvyšší úroveň provozní a funkční bezpečnosti a zvyšuje produktivitu strojů prostřednictvím prediktivní detekce chyb a údržby. Firma mayr® power transmission je předním výrobcem bezpečnostních brzd, omezovačů kroutícího momentu a hřídelových spojek. S ohledem na specifické požadavky zákazníků má společnost zkušenosti s vývojem produktů na míru zákazníkovým potřebám. Mnoho renomovaných výrobců strojů po celém světě důvěřuje řešením od společnosti mayr® power transmission.

Celý článek...

HIWIN 1 -2023HIWIN otevírá nový showroom a vyráží za svými zákazníky. Společnost HIWIN s.r.o. posiluje svoji komunikaci se stávajícími i novými zákazníky a otevírá v Brně nový showroom. Kromě toho vyráží s originálním HIWIN Academy Truckem na roadshow, během které představí v rámci akce DNY HIWIN 2023 až 500 svých produktů včetně novinek.

Celý článek...

Tea 1 MC-MAILT.E.A. TECHNIK s.r.o. je výhradním distributorem převodových motorů Minimotor. Kromě převodových motorů nabízíme také servomotory, elektromotory a měniče otáček stejné značky. Všechny produkty, motory, převodové jednotky i elektroniku firma Minimotor vyrábí ve vlastní výrobě a tím zaručuje prvotřídní kvalitu, absolutní provozní spolehlivost a vysokou efektivitu s nízkou spotřebou.

Celý článek...

HIWIN 1 PGC 2 rgbInkrementální odměřování HIWIN integrované do lineárního vedení CG nově i pro velikosti 30, 35 a 45 mm. Společnost HIWIN s.r.o. rozšiřuje možnosti využití lineárního vedení s inkrementálním odměřováním i pro velikosti 30, 35 a 45 mm, které najdou využití při robustnějších aplikacích s vyšší zátěží. Magnetické inkrementální odměřování HIWIN MAGIC-PGC se využívá pro zvýšení přesnosti nebo pro externí vyhodnocení aktuální polohy. Tento typ odměřování nabízí významnou výhodu, kdy odpadá nutnost vytvářet přesně obráběné plochy pro instalaci externího odměřování poloh.

Celý článek...

UR 1Universal Robots, dánská společnost zabývající se výrobou kolaborativních robotů (kobotů), vykázala za 2. čtvrtletí tržby ve výši 83 milionů USD. „V celkovém vyjádření jsou tržby za druhé čtvrtletí o 8 % vyšší než ve stejném období loňského roku, ale v místní dánské měně společnost zaznamenala za druhé čtvrtletí růst o 22 %," uvedl prezident společnosti Universal Robots Kim Povlsen a dodal, že měřeno tímto způsobem společnost Universal Robots zaznamenala za první dvě čtvrtletí roku 2022 růst o 30 % ve srovnání s prvním pololetím roku 2021.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news