Google překladač: English Deutsch

Hiwin 1 Jonathan-Chiu-HIWINSpolečnost HIWIN s.r.o., přední dodavatel lineární techniky, prostřednictvím pana Jonathana Chiu, manažera pro rozvoj podnikání, představila novinky pro průmyslovou automatizaci a robotizaci.

Celý článek...

FANUC 1 RO CRX-20iA-ApplicaSpolečnost FANUC Corporation, přední světový dodavatel CNC systémů, robotiky a tovární automatizace, představila nové kolaborativní roboty CRX-5iA, CRX-20iA/L a CRX-25iA, nejnovější přírůstky do své oblíbené řady lehkých kolaborativních robotů CRX, která dále zahrnuje již dříve představené coboty CRX-10iA a CRX-10iA/L. „Na evropském trhu vidíme velkou poptávku po kolaborativních robotech a chceme nabízet vhodná řešení pro širokou škálu aplikací. Naše coboty jsou navrženy tak, aby podporovaly všechny typy výrobců – malé i velké – aby rozšiřovaly jejich schopnosti s nejvyšší spolehlivostí," řekl Shinichi Tanzawa, prezident a generální ředitel společnosti FANUC Europe Corporation.

Celý článek...

HIWIN Brno600Společnost HIWIN s.r.o., přední dodavatel lineární techniky, oznamuje, že v roce 2021 vytvořila obrat ve výši 356 milionu korun, což znamená meziroční růst o 14 %.  Došlo i k výraznému růstu zisku před zdaněním (+ 43 %). Export se zvýšil o 17 %. Ze zahraničních aktivit nejvíce rostla bulharská dceřiná společnost HIWIN Bulgaria EooD, a to o 20 %.

Celý článek...

MiR600 1-a-MiR1350K růstu přispěly zejména nové sektory využívající AMR roboty pro přepravu lehkých a těžkých materiálů v náročných výrobních a logistických skladových prostředích. Mobile Industrial Robots (MiR), mezinárodní lídr na trhu autonomních mobilních robotů (AMR), zaznamenal v loňském roce 42% nárůst prodejů oproti roku 2020. Prosinec přitom pro společnost představoval rekordní měsíc s téměř 300 dodanými roboty, což je více než v kterémkoliv předchozím měsíci.

Celý článek...

Universal RobotsProfese svářeče patří u firem celosvětově k těm nejvíce žádaným, protože je zkrátka potřeba téměř v každé výrobě. Nicméně i přes rozsáhlé náborové a rekvalifikační programy je dnes kvalifikovaných svářečů na trhu práce velký nedostatek.

Celý článek...

HIWIN-1 LT-S-s-roSpolečnost HIWIN, tradiční účastník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, představí po roční přestávce vynucené covidem na více než 150 m2 výstavní plochy ucelenou nabídku polohovací lineární techniky, která se vyznačuje vysokou přesností a spolehlivostí. Dominantou expozice bude ukázka pojezdové dráhy s průmyslovým robotem Fanuc.

Celý článek...

HENNLICH 2021 10 18 Nový-kaŘada flexibilních servokabelů pro energetické řetězy se rozšiřuje o nový typ. Mnoho uživatelů obráběcích strojů po celém světě spoléhá na pohony a řídicí systémy Fanuc. Společnost igus, kterou v Česku výhradně zastupuje litoměřický HENNLICH, nyní vyvinula nový vysoce flexibilní kabel pro použití v pohyblivých aplikacích. Kabel je s pohony Fanuc kompatibilní. Jeho vnější PUR plášť je odolný vůči oleji a je v souladu s normou UL.

Celý článek...

Nord 1V nadmořské výšce 2100 m je Tignes jednou z nejvýše položených vesnic v Evropě. Je propojena s údolím Val d'Isere, v kterém se nachází jeden z nejluxusnějších lyžařských areálů ve francouzském departementu Savoy. Při modernizaci lanové dráhy na Grande Motte se spoléhá švýcarská společnost GARAVENTA na spolehlivé a nenáročné průmyslové převodovky od NORD DRIVESYSTEMS.

Celý článek...

Nord 1 celi invest slider 8V solární tepelné elektrárně Gemasolar v jižním Španělsku zajišťuje 5 300 nezničitelných pohonných jednotek od společnosti NORD, aby obrovský les zrcadel vždy vrhal co nejvíce slunečního světla na věž ve svém středu. Solární věž, elektrárna Gemasolar, s nominálním výkonem 19 MW je navržena tak, aby produkovala 110 GWh elektřiny ročně. Vystačí pro zásobování 30 000 domácností a snižuje emise CO2 přibližně o 40 000 tun ročně. NORD DRIVESYSTEMS vybavil každý z heliostatů v systému dvěma robustními motory s převodovkou. Ty spolu s řídicí technologií garantují, že zrcadla zůstanou optimálně nastavena ke slunci. Obrovské pole čítá celkem 2 650 zrcadel a tedy 5 300 motorů s převodovkou NORDBLOC.1 od společnosti NORD.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..