Google překladač: English Deutsch
Inzerce

brJuwi dělá svým systémem Energy Data Manager ohromný dojem v oboru vzdáleného dohledu pro větrné a fotovoltaické elektrárny a bioplynové stanice. Tento špičkový koncept rozšiřuje a optimalizuje již existující vzdálené dohledové systémy poskytnutím RE systému pracujícího v reálném čase s energetickými daty.

Celý článek...

hiwi1Česká firma HIWIN s.r.o. se sídlem v Brně přináší na český trh lineárních technologií prvotřídní kvalitu předního světového výrobce lineární techniky. V rozhovoru s jejím výkonným ředitelem se dozvíte, jak vidí vývoj strojírenského trhu a kam se na něm snaží firmu směřovat.

Celý článek...

urPodle Mezinárodní robotické asociace (International Federation of Robotics, IFR) se v roce 2014 prodá celosvětově o 15% více robotů než v roce 2013. Universal Robots, dánský výrobce flexibilních lehkých robotů, usiluje o posílení své pozice na trzích střední a východní Evropy, které úzce souvisí s jejich letošním významným rozšířením výrobní kapacity a růstovými plány firmy. V roce 2017 chce Universal Robots dosáhnout desetinásobku obratu roku 2013.

Celý článek...

hiwin obr1Česká firma HIWIN s.r.o. přináší na český trh lineárních technologií prvotřídní kvalitu německého strojírenství. Stejně jako na celém světě je její přidanou hodnotou vysoká jakost produktů, rychlost dodávek, odborná pomoc a všestranná péče o zákazníka. Reprezentantem značky HIWIN je česká společnost HIWIN s.r.o. od roku 2002. Je kapitálově spojena s evropskou centrálou v německém Offenburgu a plní tak funkci výhradního distributora produktů HIWIN pro Českou republiku a Slovensko.

Celý článek...

kuka-roboter-gmbh-01Zlatá medaile MSV Brno 2014 za nejlepší inovační exponát v průmyslové automatizaci, měřicí, řídicí, automatizační a regulační technice

LBR iiwa znamená Lightweight robot intelligent industrial work assistant (robot lehké konstrukce inteligentní průmyslový pracovní asistent). LBR iiwa zásadně přepisuje možnosti použití průmyslových robotů. Zcela poprvé mohou roboty a lidé pracovat společně i ve velmi citlivých úkonech a to i zcela bez bezpečnostního oplocení. Přímá spolupráce robotu a člověka přináší zcela unikátní možnosti při řešení automatizace výrobních procesů.

Celý článek...

festo obrVyužijte možnosti objednat si výrobky sestavené podle vašeho přání. Nepotřebujete tak nic sestavovat a ušetříte si mnoho starostí a času. Mezi tyto výrobky patří například mnoho variant pneumatických válců, ventilových terminálů, elektrických pohonů, jednotek pro úpravu stlačeného vzduchu, ventilů pro procesní techniku a mnoho dalšího. Vše je vždy sestaveno, smontováno a otestováno v souladu s vaším zadáním. Stačí nainstalovat do požadovaného místa.

Celý článek...

fanuc obr02Ve společnosti Mürdter Dvořák v Olšanech u Prostějova byla před nedávnem uvedena do provozu velice zajímavá a perspektivní technologie čištění plastových dílů před lakováním pomocí tuhého CO2. Na projektu se podílely také firmy FANUC, který sem dodal roboty, a SPEKTRO CZ, jež dodala zařízení pro zpracování oxidu uhličitého. Použitá technologie čištění je požadována přímo některými automobilkami a její zavedení otevírá cestu k dalším zakázkám.

Celý článek...

kollmorgen obr1UR 5 a UR 10 jsou názvy dvou typů průmyslových robotů, jimiž chce společnost Universal Robots zvýšit flexibilitu použití robotů s kloubovými rameny se sériovou kinematikou v průmyslové výrobě. Firma se soustředí na oblasti, pro něž jsou obvyklé roboty příliš velké, drahé nebo hlučné. Díky malé hmotnosti je možné roboty Universal Robots použít téměř všude. Velkou část výkonu jejich šestiosých kloubových ramen vyvíjejí speciálně přizpůsobené prstencové elektromotory KBM od firmy Kollmorgen, vyráběné v Brně. Konstruktéři firmy Universal Robots mohli tyto motory vestavět přímo do os kloubů robotu, bez potřeby navrhovat pro ně zvláštní kryty.

Celý článek...

ur1Universal Robots, dánský výrobce průmyslových robotů, slavnostně otevřel nové sídlo firmy v dánském městě Odense. Přestěhování do nových prostor významně rozšíří výrobní kapacitu a tím i zdůrazní ambiciózní růstové plány firmy, dosáhnout v roce 2017 obratu ve výši jedné miliardy dánských korun (přibližně 3,7 miliardy českých korun), což představuje desetinásobek obratu Universal Robots v roce 2013.

Celý článek...

Strana 8 z 24

8

Kalendář akcí

<<  Říjen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
1011
1218
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..