Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

brr1Společnost B&R rozšířila řídicí systém X20 o novou řadu programovatelných automatů s integrovanými I/O. Stejně jako u ostatních systémů řady X20 lze dodatečné I/O moduly připojit přímo na řídicí jednotku nebo vzdáleně pomocí kabelů. Nová kompaktní PLC jsou nabízena v několika variantách s různou úrovní výbavy a výkonnosti. Standardně jsou dodávána s celkem 32 zabudovanými digitálními a analogovými I/O kanály a procesorem řady x86. K dispozici jsou také integrovaná rozhraní pro sběrnice Powerlink, standardní Ethernet, CAN, RS-232 a USB.

Celý článek...

Inzerce

festo1Festo nabízí nové dynamické a rychlé pohony se zvýšenou tuhostí – jako pohon s ozubeným řemenem nebo jako pohon vřetenem. Tyto pohony jsou vhodné pro mechatronický víceosý modulární systém Festo. Nové hliníkové profily s vnějším vedením mají zvýšenou tuhost a vylepšenou efektivitu díky zmenšení velikostí (menší pohon pro stejnou zátěž). Vedení je blíže k zátěži, tím pádem menší rameno páky umožňuje větší zatížení a krouticí momenty. Připojení motoru je možné z obou stran (vpravo/vlevo) a na obou koncích, polohu motoru lze kdykoli změnit.

Celý článek...

omron3Na začátku roku 2013 otevřela společnost Omron se svým strategickým partnerem Auto Park-it první plně automatizované parkoviště v jižní Kalifornii. Inteligentní, promýšlené a inovované parkoviště v Sherman Oaks, Los Angeles, je automatizovaný parkovací systém založený na mnohaletých zkušenostech v průmyslové automatizaci a segmentu Safety Excellence společnosti Omron Automation & Safety.

Celý článek...

Inzerce

skoda Trolejbus Sofie-1V ulicích Plzně se na začátku prosince při zkušebních jízdách objevil první z flotily nových trolejbusů, které vyrábí pro hlavní město Bulharska společnost Škoda Electric. Plzeňská společnost bude nové vozidlo expedovat do Sofie po dokončení testovacích jízd - transport do Bulharska se odehraje ještě před Vánoci. V příštím roce bude premiérový trolejbus následovat dalších 49 vozidel.

Celý článek...

Bosch diesel 13Ocenění snah závodu firmy Bosch v Jihlavě vede k dalšímu posílení konkurenceschopnosti závodu. Je to úspěch v oblasti systematiky údržby strojů a aktivní týmové spolupráce. V rámci 18. konference TPM (Total Productive Maintenance) získala jihlavská firma Bosch Diesel s.r.o. mezinárodní cenu „Nejlepší závod TPM roku 2013". Ocenění bylo firmě uděleno Mezinárodním institutem TPM během konference TPM konané ve dnech 12. až 13. listopadu 2013 v městě Gotha (Německo).

Celý článek...

Inzerce

hiwin1Společnost HIWIN, s. r. o. patří v České republice už víc než 10 let ke špičce v oblasti lineárních technologií. Na letošním 55. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu se značka HIWIN prezentuje jako renomovaný dodavatel, který dodává na trh produkty nejvyšší kvality. HIWIN je třetím největším dodavatelem lineárních technologií na světě. Brněnská společnost zajišťuje předním výrobcům strojů a výrobních zařízení stabilní, efektivní, a především ziskové výrobní procesy. Její sortiment je velice rozmanitý, od miniaturních vedení do tiskáren až po složitá polohovací zařízení.

Celý článek...

honda-jet-main1HondaJet není první létající auto, jak by se mohlo podle názvu výrobce zdát. Honda výrobou tohoto letounu typu business jet vstupuje na trh s malými firemními a privátními proudovými letadly. Po deseti letech vývoje pod taktovkou Honda Aircraft, divize společnosti Honda Motor Co., je již dnes ve výrobní lince prvních šest strojů. Nový letoun v sobě spojuje rychlost a pohodlí s výkonem a pokročilými technologiemi. Dokonalým příkladem je právě pohon letadla. Většina proudových letadel má motory upevněny k trupu nebo zavěšeny na spodní straně křídel. Letoun HondaJet je však párem nových proudových motorů osazen na horní straně křídel. Za jejich vývojem stojí společné úsilí společností GE Aviation a Honda.

Celý článek...

strojirna1Zlatá medaile MSV Brno 2013
Proudový motor je navržen a vyráběn jako pohonná jednotka s tahem 1250 N určená především pro bezpilotní prostředky. Motor je jednohřídelové koncepce s jednostupňovým radiálním kompresorem, prstencovou spalovací komorou, jednostupňovou axiální turbínou a výstupní tryskou. Rotor motoru je uložen na 2 kuličkových ložiskách, mazání zajišťuje autonomní olejový systém. V sání kompresoru je situován bezkartáčový startérgenerátor umožňující spouštění palubní sítě a generování energie v době funkce motoru. Regulaci motoru zajišťuje digitální řídící systém.

Celý článek...

BRSystém pro řízení spojitých technologických procesů od společnosti B&R poskytuje nezfalšovatelné záznamy o činnosti.
V systému pro řízení spojitých technologických procesů APROL od společnosti B&R lze bez problémů vyhledávat veškeré údaje o chodu zařízení a provedených změnách nastavení i úpravách systému. Zabezpečený systém výkaznictví využívající elektronické podpisy spolehlivě zabraňuje jakýmkoliv zásahům do jednou podepsaných záznamů a provozních dokumentů. Obsluha systému je přesto intuitivní a snadná, jak to zákazníci společnosti B&R očekávají.

Celý článek...

Strana 8 z 22

8
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..