Google překladač: English Deutsch

br-IMG 4416Strojové vidění, moderní transportní systémy, prediktivní údržba a špičková automatizační technika byly hlavní náplní letošního B&R Innovation Day v zámku Valeč u Třebíče. České zastoupení B&R se každý rok snaží svůj „den inovací" něčím ozvláštnit. Letos si každý účastník mohl sám sestavit svůj individuální program. Probíhalo souběžně šest přednášek v šesti přednáškových boxech a každý si mohl vybrat, co jej zajímá, nebo diskutovat se zástupci B&R a kolegy z ostatních firem v přísálí.

„Chceme, aby naši zákazníci spolu mluvili a vyměňovali si své zkušenosti" uvádí Tomáš Prchal z brněnského B&R.

V přednáškových boxech se hovořilo o trendech v automatizaci, nových produktech od B&R, inovacích stávajících produktů B&R, nových funkcích softwaru a slovo dostaly i firmy, které nasazují techniku B&R v průmyslu. Velmi se líbila přednáška společnosti PEG o rekonstrukci řídicího sytému lanovky na Petřín v Praze. Na své si přišli všichni, od ředitelů firem, přes projektanty až po programátory řídicí techniky.

Velký prostor věnovala B&R strojovému vidění, tedy chytrým kamerám, které letos integruje do svého portfolia. Kamery a osvětlení scény dokonale spolupracují s řídicím systémem B&R a nabízí velmi sofistikované funkce pro zpracování obrazu. Hodně se diskutovalo také o transportních systémech ACOPOStrak, postavených na základě dlouhého lineárního motoru. Tyto mechatronické prvky zásadně mění konstrukci strojů a to především ve strojích pro balení, plnění nebo montáž.

Renesanční zámek ve Valči a přilehlý hotelový komplex poskytly novému formátu B&R Innovation Day velmi stylový rámec.

www.br-automation.com

brIMG 4400

brIMG 4407

br-IMG 4402-1

br-IMG 4422aKalendář akcí

<<  Srpen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..