Google překladač: English Deutsch

Rockwell Automation, největší světová společnost zaměřená na oblast průmyslové automatizace a informačních technologií, byla v hodnocení Ethisphere Institute oceněna jako jedna z nejetičtějších společností světa pro rok 2018. Ethisphere Institute zařadil společnost Rockwell Automation na tento seznam již podesáté. Figuruje na něm celkem 135 globálních společností, které ovlivňují a podněcují změny k lepšímu a posilují etické řízení i chování společností.

rockwel etic

„Integritu a čestnost má naše společnost v krvi a já jsem hrdý na to, že Ethisphere znovu ocenil úsilí našich zaměstnanců při každodenním naplňování našich hodnot," říká Blake Moret, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Rockwell Automation. „Integrita v jednání, etický přístup a vzájemná úcta nejsou jen správnou cestou, ale také nutností pro růst naší společnosti založený na dlouhodobě budovaných hodnotách."

„Spolu se zásadní celosvětovou změnou diskurzu, k níž došlo v roce 2017, se objevil i nový trend. Globální korporace respektující vládu zákonů se nyní nejvíce prosazují za zlepšování existenčních podmínek lidí. V letošním roce se k tomuto trendu přidala i řada dalších firem. Zejména společnosti zařazené na seznam nejetičtějších firem světa prokazovaly výjimečné schopnosti v oblasti vedení," vysvětluje generální ředitel Ethisphere Timothy Erblich. „Blahopřeji všem v Rockwell Automation k tomu, že se jejich firma dostala mezi nejetičtější světové společnosti."

Rockwell Automation rovněž oznámila, že zveřejnila svou Zprávu o společenské odpovědnosti za rok 2017. V této zprávě se podrobně dokumentuje přístup společnosti ke společenské odpovědnosti firem i udržitelnosti, firemní kultura zaměřená na integritu a etické podnikání a přístupy k budování udržitelných zákaznických vztahů, udržitelné společnosti a udržitelného společenství.Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..