Google překladač: English Deutsch

PolyWorks 1 PWEuropa PubPolDíky týmu odborníků s bohatými zkušenostmi z oblasti průmyslové metrologie, produktového inženýrství a výroby je školení strategickým přínosem pro podporu a zlepšování dovedností našich zákazníků/uživatelů.

Celý článek...

Axiom 1Vzdělávací a inspirativní seminář o úspěšné digitalizaci českých firem. Ze semináře si odnesete široký přehled možností digitalizace, nové hlubší znalosti přínosů jednotlivých softwarových produktů a řešení, inspiraci a zkušenosti z podniků po zavedení digitalizace a své vlastní priority pro budoucí digitalizaci.

Celý článek...

OnlioSpolečnost Atlassian, která nabízí podnikové systémy Jira, mění obchodní podmínky. Od února roku 2024 definitivně ukončuje podporu systému Atlassian Jira Server a firmy, které tento produkt provozují jako klíčový nástroj a potřebují tedy mít vždy zajištěnou nejvyšší bezpečnost s posledními aktualizacemi, se musí poměrně rychle rozhodnout. Buď si výrazně připlatí za přechod na nový produkt určený do datových center velkých podniků, anebo budou služby a data migrovat do Atlassian cloudu.

Celý článek...

Axiomtech 30 0119. července 2023 tomu bude přesně 30 let, co byl položen základní kámen AXIOM TECH. Tato významná výročí jsou příležitostí k ohlédnutí za našimi úspěchy, které nás posunuly dopředu a dodaly nám motivaci a naší práci smysl. Naše cesta nebyla vždy snadná, čelili jsme různým výzvám, včetně hospodářské krize a pandemie. Přesto jsme díky odhodlání a soudržnosti našeho týmu překonali všechny obtíže a vytrvali v naší cestě. Toto období nás naučilo odolnosti a pružnosti, které jsou důležité pro dlouhodobý úspěch.

Celý článek...

PolyWorks 1 2023Snižuje náklady na měření ve 3D díky zlepšenému procesu globální správy rozměrů. InnovMetric, nezávislá společnost zabývající se vývojem softwaru, který umožňuje výrobcům všech velikostí digitálně transformovat své procesy 3D měření, oznamuje uvedení softwaru PolyWorks 2023. Tato nová verze rozšiřuje univerzální 3D metrologickou platformu PolyWorks a nabízí digitální ekosystém integrovaný do čtyř fází globálního procesu řízení kvality ve výrobní organizaci: návrh výrobku, návrh procesu, ověření a výroba.

Celý článek...

Axiom 1 dfkcab 2Protože jsme si chtěli ověřit správnost našeho návrhu haly a chtěli se naučit něco nového, rozhodli jsme se pro nasazení Plant Simulation pro dynamické simulace a optimalizace výroby.

Celý článek...

Axiomtech banner pcm webinaZveme Vás na hybridní seminář, na kterém vám představíme unikátní řešení pro kalkulace forem a nástrojů.

Celý článek...

NEXT 3DNikdo nezná možnosti 3D tisku a 3D skenování lépe než ti, kdo už moderní technologie naplno využívají v průmyslu a výrobě, ve výzkumu i vývoji. Po velmi příznivém ohlasu vloni se konference vrací – tentokrát 8. června – do příjemného prostředí humpoleckého Fabrika Hotelu (hned u D1). Setkání se uskuteční pod záštitou Svazu průmyslu a dopravy i Technologické agentury ČR, za mediálního partnerství redakcí IT Systems a T+T Technika a trh.

Celý článek...

onlio 1Digitalizované firemní procesy spojené s uložením a oběhem dokumentů dokáží ušetřit hodně času i peněz. Nejedná se však o pouhé skenování dokumentů. Jde o systém automatizace a robotizace práce se vším, co se ve firemních týmech, provozech a odděleních vytváří, schvaluje, ukládá i archivuje. Optimálně nastavené firemní procesy přináší přehled, bezpečnost, kompetence, rychlost vyhledávání a významný úbytek lidské práce.

Celý článek...


Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..