Google překladač: English Deutsch

Polyworks 1 Main-image-PW-ESpolečnost PolyWorks Europa s potěšením oznamuje, že míra spokojenosti zákazníků v tomto roce dosáhla 98,2 %*. Naše služby jsou uznávané pro poskytování rychlých řešení našim klientům, vždy v profesionálním a konstruktivním duchu. Náš tým technické podpory přijímá přibližně 3 000 hovorů/e-mailů ročně ve Francii, 2 500 hovorů/e-mailů ročně v Itálii, 1 900 hovorů/e-mailů ročně ve Španělsku a 350 hovorů/e-mailů ročně ve východní Evropě.

Celý článek...

iPRO ci-PRO Co. Ltd., světový lídr v oblasti profesionálních bezpečnostních řešení pro dohled a veřejnou bezpečnost, dále rozšíří své řady vícesenzorových kamer o šest nových modelů s duálními senzory. Díky podpoře až 2× 4K senzorů nabízí řada i-PRO S nejvyšší rozlišení ve své třídě. Kamery se dvěma snímači řady S obsahují také nejvýkonnější čip Edge AI s předinstalovanými bezplatnými aplikacemi. V různých kombinacích lze používat až čtyři různé analytické aplikace založené na AI.

Celý článek...

Eplan 1 63901 Eplan-PartnerPartnerský program EPLAN Partner Network byl založen před více než dvěma lety a v průběhu této doby se do programu zapojilo přibližně šedesát společností. Strategičtí partneři jako Phoenix Contact, Siemens a Rockwell Automation a technologičtí partneři – včetně společností ABB, Lapp Kabel, Wago a Weidmüller – se potkávají na jednom základním principu: jejich řešení přinášejí nejvyšší stupeň integrace se softwarovým řešením EPLAN. V době digitální transformace každý kombinuje síly, aby spolu mohly plynule komunikovat různé softwarové aplikace, jako jsou konfigurátory produktů, CPQ, PLC, PLM/ERP a další.

Celý článek...

2302 CustomizationSpeciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu. Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro různá průmyslová odvětví, ale zároveň nabízí komplexní portfolio služeb což je dalším důvodem, proč si zákazníci vybírají spolehlivé a inovativní výrobky Panasonic Industry.

Celý článek...

UR 1 06 2018 Elos-Medtech SV posledních několika letech mnoho organizací rychlým tempem zavádí změny založené na technologiích. S tím, jak se společnost stává stále více digitální, je přijetí technologií a efektivní řízení nových procesů klíčem k úspěchu téměř každé firmy. Co můžeme očekávat od roku 2023 vzhledem k rychlé transformaci pracovišť napříč odvětvími, ať už jde o přechod na hybridní práci nebo zavádění nových technologií? Anders Beck, viceprezident pro strategii a inovace ve společnosti Universal Robots, představuje pět předpovědí pro nadcházející rok.

Celý článek...

Cathedral 1 shutterstock 67Velkým problémem dnešní doby jsou rychle měnící se ceny vstupů. Zatímco dříve se ceníky měnily jednou za rok, případně ve výjimečných případech jednou za půl roku, v současné době není neobvyklé, že jsou ceny fixovány jen na týdenní nebo dokonce denní bázi. Tato turbulentní doba způsobuje velký problém pro vytváření cenových kalkulací pro mnohé obchodní i výrobní společnosti. Ne vždy informační systém umožňuje jednoduše a pružně přenášet cenové výkyvy v materiálech nebo subdodávkách do cenových nabídek pro zákazníky. Tento problém pomáhá řešit konfigurátor výrobků ArisCAT od společnosti Cathedral software.

Celý článek...

K2 1 Sluno00026Jde o historickou chvíli nejen pro ostravský byznys, ale zároveň o jednu z nejzásadnějších akvizic poslední doby v rámci celého českého IT. Společnost K2 CAPITAL kupuje 50% podíl ve společnosti Sluno.

Celý článek...

Prime 01• Společnost Prime Batteries Technology vyrábí nejmodernější lithium-iontové baterie a bateriové systémy na míru pro automobilový průmysl, smart grids a průmyslovou výrobu.
• Disponuje unikátními zkušenostmi v oblasti integrované výroby baterií, která zahrnuje nejen produkci článků a bateriových modulů, ale také výrobu a provoz speciálních bateriové systémů pro skladování energie (ESS).
• Prime Batteries Technology podepsala investiční smlouvu s EIT InnoEnergy na zvýšení roční produkce na 8 GWh.

Celý článek...

Algotech 1 iStock-107102884Mít ERP systém nainstalovaný na vlastních interních serverech, nebo svá firemní data svěřit poskytovateli cloudu? Tuto otázku si leckteré firmy kladou již několik let a mnohé stále nenašly odpověď. I přesto však počet firem, které svá data vyšlou do cloudu, neustále roste a společným jmenovatelem všech těchto migrací jsou nižší náklady, lepší dostupnost a vyšší bezpečnost.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..