Google překladač: English Deutsch

Karcher 0Stavební stroje jsou během svého provozu vystavovány extrémně náročným podmínkám a velkému množství nečistot. Pro zachování jejich funkce a hodnoty, je důležité dbát nejen na jejich pravidelný servis, ale také na důkladné čištění, bez kterého by ani nebylo možné samotnou údržbu a opravy vykonávat. Pravidelné a důkladné čištění stavebních strojů je neméně důležité také z bezpečnostního hlediska, pro zajištění ochrany zaměstnanců a bezpečnosti na pracovišti. Čištění stavebních strojů probíhá hned několika různými metodami, které jsou dány specifickými potřebami. Patří sem vysokotlaké čištění studenou či horkou vodou, čištění ultra-vysokotlakými technologiemi, suchým ledem, či vhodnými čisticími prostředky. Jaké metody se používají v konkrétních případech?

Celý článek...

BT-Tyro 1-Stacker-See-ThrouVšestranný a cenově velice dostupný ruční elektrický paletový vozík BT Tyro LHE130 výhodně kombinuje vlastnosti elektrických nízkozdvižných vozíků a ručních paletových vozíků a je optimálním řešením rychlé příležitostné horizontální manipulace s břemeny do 1 300 kg. Li-ionová technologie zajišťuje vysokou operativní a energetickou účinnost elektrického pojezdu i zdvihu.

Celý článek...

BT Tyro-LHE130-1Zakladač BT Tyro SHE100 – nabízí příznivé konstrukční parametry (šířka 800 mm jako kratší strana EUR palety, délka pouhých 560 mm a zkosené rohy šasi) a je vybaven celou řadou funkcí na podporu výborné manévrovatelnosti. Díky velmi krátké celkové délce 1 710 mm a poloměru otáčení pouhých 1 350 mm zvládne práci v uličce široké jen 2 145 mm. Rychlost pojezdu činí 4,2 až 4,5 km/hodinu, což je pro tento segment techniky standardní hodnota. Zákazník může ale volit ze dvou typů duplexových stožárů s výškou zdvihu 2 900 mm nebo 3 600 mm (se zbytkovou nosností velmi solidních a užitečných 500 kg ve výšce nad 3 metry).

Celý článek...

Iteco c 1 lowS.O.K. stavební, s.r.o. je moderní stavební společnost, která byla založena v roce 1991 v Třebíči. Mezi hlavní činnosti patří výstavba kompletních zemědělských a průmyslových staveb, výroba a montáž ocelových konstrukcí, výroba prefabrikovaných prvků. Dále se zabývá výstavbou montovaných rodinných i bytových domů v rámci celé České republiky.

Celý článek...

Schunk 1Německá rodinná firma SCHUNK je lídrem v mnoha oblastech upínací techniky a automatizace. Ve svých výrobních závodech rozmístěných po celém světě vyrábí inovativní výrobky určené pro průmyslové použiti. Jedním z jejich výrobních závodů je společnost S.P.D. S.p.A sídlící v italském městě Caravaggio a právě tam byl v poslední době vyvinut akumulátorový elektropermanentní břemenový magnet Speedy BAT sloužící převážně pro zvedání a manipulaci feromagnetických materiálů různých tvarů a velikostí až do hmotnosti 500 kg.

Celý článek...

HBC 03 okSpolečnost HBC-radiomatic CZ, s.r.o. se od roku 1997 stala lídrem českého a slovenského trhu v oblasti rádiových álkových ovládání určených pro řízení průmyslových aplikací. V největším měřítku jsou RDO používána pro řízení růmyslových a stavebních jeřábů. Tady, díky své kvalitě, zaručují ezpečný spolehlivý provoz a značné ušetření nákladů provozovatele. Ze stejných důvodů nebo i z důvodu zajištění bezpečí pro bsluhu, jsou dálková ovládání používána i v jiných oblastech. příkladem je použití u svahových sekaček, drtiček stavební suti nebo čerpadel betonu, kde dálková ovládání také zaujala své místo.

Celý článek...

Konecranes 5 2021-03-30 TOMVe středních Čechách ve městě Slaný se vyrábí špičkové jeřáby značek Demag a Konecranes. V rámci koncernu Konecranes patří tento závod k nejprogresivnějším a je znám vysokou kvalitou své produkce. Výrobními halami nás provedl a na otázky odpovídal pan Zoltán Gorta, jednatel českého zastoupení Konecranes and Demag.

Celý článek...

demag 1aDíky několika novým prvkům rozšířila společnost Demag možné aplikace a varianty své již tak univerzální jeřábové stavebnice KBK. Zaměřila se na komponenty s vyšší nosností, lepším využitím dostupného prostoru a menšími požadavky na instalační práce. Stavebnicový systém lehkých jeřábů Demag KBK je ideální jeřábovou stavebnicí pro vytvoření na míru šitých řešení pro zdvihání a manipulaci. Projektanti mohou systém dokonale sladit s pracovními procesy, přepravovaným zbožím a téměř jakoukoli možnou stavební situací. Demag KBK lze použít k vytvoření jednotlivých ergonomických pracovišť stejně snadno jako komplexní intralogistické koncepty pro kompletní výrobní a montážní linky.

Celý článek...

Konecranes 1 index 800Více než 100 let na trhu, přes 600 poboček v 50 zemích světa, ve kterých pracuje 17 000 zaměstnanců. V každém zdvihacím zařízení Konecranes se odráží celosvětové zkušenosti kombinované s lokálním know-how. O tým odborníků Konecranes se můžete opřít. Pořízení nového jeřábu do firmy je významnou investicí, jejíž výši výrazně ovlivní správné zatřídění jeřábu. Podle unikátního průzkumu Crane Monitor téměř 80 % provozovatelů zdvihací techniky neví, co tento termín znamená. „Správné zatřídění jeřábu je při nákupu zásadní. Každý jeřáb je zatříděný podle toho, kolik pracovních cyklů s břemenem dané váhy uživatel očekává během jeho životnosti.

Celý článek...

Jungheinrich 1 ERD220i-OptiNový elektrický ručně vedený vozík Jungheinrich ERD 220i získal prestižní designové ocenění Red Dot: Best of the Best. Vozík, který je díky novému konceptu lithium-iontových baterií o 25 procent kratší než jeho předchůdce, si získal porotu svým novátorským a převratným designem. Jeho kompaktní konstrukce ve spojení s vyspělou technologií a špičkovými funkcemi z něj podle poroty činí průkopníka v segmentu ručně vedených vozíků, který je hoden následování.

Celý článek...

Jungheinrich 1 PM 07 FP IHEKS 215a: Nový automatický vozík na samostatné zaskladňování zboží až do výšky 6 metrů. Nový podvozek pro automatické vozíky zabírá menší plochu a nabízí více možností nasazení ve vnitropodnikové přepravě a transportu hotových výrobků. Rozhraní člověk-stroj pro dokonalou interakci: Odstraňování problémů, detekce břemen a možnost ručního vyřizování objednávek.

Celý článek...

Strana 1 z 35

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Srpen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..