Google překladač: English Deutsch

vytah iss 9650 09697Výtahy a manipulační technika jsou oblasti, kde je důležitá přesná a spolehlivá detekce polohy a pohybu. Pro tyto aplikace nabízíme široký sortiment snímačů od renomovaných výrobců Hohner Automation a DIS Sensors. Enkodéry výrobce Hohner Automation jsou určeny pro měření otáček, úhlu nebo lineárního pohybu. Nabízíme absolutní i inkrementální enkodéry s různými typy výstupů, jako jsou SINCOS, SSI, BISS, CANOPEN, DEVICENET, PROFIBUS atd.., různým rozlišením a rozměry.

Celý článek...

GIGA 1 02 04 dvounosnikovy-Od 1.7.2022 platí nová legislativa pro zdvihací zařízení. Je tam mnoho změn, například vyhrazená zdvihací zařízení jsou jeřáby a zdvihadla včetně kladkostrojů s motorickým pohonem o nosnosti přesahující 1 000 kg a jsou rozdělené do tříd I. a II., kde u vyhrazených zdvihacích zařízení I. třídy, což jsou jeřáby a zdvihadla včetně kladkostrojů s motorickým pohonem o nosnosti přesahující 3 200 kg musí být při jejich uvádění do provozu přítomna pověřená organizace, což je dnes jediná organizace v České republice TIČR.

Celý článek...

Tefos 1 portalovy--poloportPři průmyslové výrobě rozměrných zařízení a konstrukcí lze nacházet úspory času a financí v efektivnější logistice posunu a přesunu těžkých dílů. Zejména pak ve výrobních halách, které v době stavby nepočítaly s moderní manipulační technikou. A právě nabídka zdvihacích zařízení do prostor, které k tomu nebyly původně určeny, je konkurenční a konstrukční zákaznickou výhodou rodinné firmy Tefos Slaný. Pro dosažení vysoké kvality nabízených služeb a projektů nabízí společnost ve Slaném konstrukční prvky evropských lídrů v oboru.

Celý článek...

Iteco 1Moderní jeřáb je důležité nejenom správně naprojektovat, vyrobit, oživit, ale i bezpečně dopravit na místo určení. Výroba jeřábů probíhá na místech desítky až stovky kilometrů vzdálených od místa jejich pracovního nasazení. Společnost ITECO je na trhu manipulační techniky se svými jeřáby letos už 30 roků. ITECO je zástupcem firmy ABUS pro Českou a Slovenskou republiku a jeřáby, které nacházejí uplatnění v Českých a Slovenských firmách se vyrábí v německém Gummersbachu, sídle společnosti ABUS. V několika moderních výrobních halách vznikají jeřáby a manipulační zařízení.

Celý článek...

HBC c 1Od stavebního jeřábu přes vrtačku až po dopravní vozidlo, od nakládacího jeřábu přes vidlicový zdvižný vozík až po drtič kamene. Již desetiletí je HBC-radiomatic vedoucím specialistou pro vývoj a výrobu individuálních rádiových ovládání, přizpůsobených na míru. Rozsáhlý výběr základních modelů, ovládacích prvků a funkcí HBC nám otvírá neomezené možnosti. Máme rádiové ovládání, perfektně odpovídající vašim požadavkům. U firmy HBC-radiomatic je individualita standardem.

Celý článek...

UR 1 webimage-1E38FC30-F512-4FC0-876B783D576A821EDánská společnost Universal Robots, která se zabývá výrobou kolaborativních robotů (kobotů), vykázala ve 4. čtvrtletí tržby ve výši 85 milionů USD. Tím roční tržby v roce 2022 dosáhly 326 milionů USD, což je o 5 % více než v roce 2021. Na konstantní měnové bázi činil růst za celý rok 12 %.

Celý článek...

Jungheinrich 1 EFG-B-Series• Robustní základní modely pro lehké a středně těžké provozní podmínky
• Spojení funkčnosti, efektivity a atraktivního poměru ceny a výkonu
• Pro příležitostnou přepravu a skladování do výšky zdvihu 6 500 mm

Jungheinrich celosvětově uvádí na trh dvě nové řady robustních elektrických vysokozdvižných vozíků. Nové vysokozdvižné vozíky EFG jsou cenově výhodné základní modely pro klasickou přepravu a stohování mezi 1,6 a 3 t.

Celý článek...

Geis 1-CZ-s.r.oCo víte o logistice? Myslíte si, že je to přesun zboží z bodu A do bodu B? Máte pravdu, ale zároveň ji nemáte. Samotný přesun zboží totiž představuje jen část tohoto oboru. O tom, čím dalším se logistika zabývá, pojednávala přednáška, při níž projektový manažer Geis Jan Jadrníček předával své zkušenosti z oblasti skladové logistiky studentům Fakulty podnikohospodářské (FPH) VŠE v Praze. Logistická firma Geis spolupracuje a podporuje vzdělávání studentů dlouhodobě. I z toho důvodu využila další příležitost, jak pomoci studentům obor lépe poznat, a to po praktické stránce.

Celý článek...

HBC 1 okHBC Radiomatic CZ, působící na českém a slovenském trhu již více než 20 let, provádí prodej a servis rádiových ovládaní pro průmyslové aplikace. Historie HBC-radiomatic se datuje do roku 1947 a od té doby je světovým lídrem v oblasti rádiových dálkových ovládaní. Zařízení jsou určena nejen pro průmyslové a stavební jeřáby, své uplatnění nachází při řízení drtiček stavební suti, čerpadel betonu, svahových sekaček a dalších.

Celý článek...

Iteco RIGI 1 IMG 9196Stavební firma RIGI, sídlící dnes v Hradčanech u Tišnova si od svého založení v roce 1994 prošla dlouhým stavebním vývojem od montovaných konstrukcí v interiérech až po dnešní komplexní výstavbu zaměřenou zejména na nízkoenergetické a pasivní domy. Od roku 2000 provozují i stavebniny, jejichž součástí je i detašované pracoviště prodejny hutního materiálu.

Celý článek...

Iteco KIPO 1 IMG 9210Společnost KIPO, sídlící v Čebíně, nabízí individuálním zákazníků malosériovou výrobu CNC obrábění, frézování, soustružení, vrtání, konvenční obrábění – soustružení, frézování, vrtání a broušení. Díly dodává včetně požadované povrchové úpravy, tepelného zpracování, lakování atd. Zkušenosti se zahraničními partnery, spolehlivost, kvalita a vlastní sklady zajišťují zákazníkům vysokou úroveň servisu. V KIPO umí obrobit poměrně širokou škálu materiálů, od klasické oceli, hliníku, bronzů, plastů, až po šedou litinu. Začátky KIPO byly ve znamení jednoho soustruhu, obrábějícího v pronajatých prostorách, až po dnešní podobu firmy s 35 zaměstnanci, s 4 roky novou výrobní halou, disponující kvalitním zázemím, vyžadujícím mimo jiné i kvalitní manipulaci s materiálem. Pro potřeby KIPO byla před zmíněnými 4 lety hala vybavena dvěmi mostovými jeřáby ITECO-ABUS ZLK o nosnostech 20 tun s rozpětím 20,7 metrů.

Celý článek...


Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Květen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  4  5  6  7
  8  91011121314
192021
22232425262728
29    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..