Google překladač: English Deutsch

Jungheinrich 1 EFG-B-Series• Robustní základní modely pro lehké a středně těžké provozní podmínky
• Spojení funkčnosti, efektivity a atraktivního poměru ceny a výkonu
• Pro příležitostnou přepravu a skladování do výšky zdvihu 6 500 mm

Jungheinrich celosvětově uvádí na trh dvě nové řady robustních elektrických vysokozdvižných vozíků. Nové vysokozdvižné vozíky EFG jsou cenově výhodné základní modely pro klasickou přepravu a stohování mezi 1,6 a 3 t.

Celý článek...

Geis 1-CZ-s.r.oCo víte o logistice? Myslíte si, že je to přesun zboží z bodu A do bodu B? Máte pravdu, ale zároveň ji nemáte. Samotný přesun zboží totiž představuje jen část tohoto oboru. O tom, čím dalším se logistika zabývá, pojednávala přednáška, při níž projektový manažer Geis Jan Jadrníček předával své zkušenosti z oblasti skladové logistiky studentům Fakulty podnikohospodářské (FPH) VŠE v Praze. Logistická firma Geis spolupracuje a podporuje vzdělávání studentů dlouhodobě. I z toho důvodu využila další příležitost, jak pomoci studentům obor lépe poznat, a to po praktické stránce.

Celý článek...

HBC 1 okHBC Radiomatic CZ, působící na českém a slovenském trhu již více než 20 let, provádí prodej a servis rádiových ovládaní pro průmyslové aplikace. Historie HBC-radiomatic se datuje do roku 1947 a od té doby je světovým lídrem v oblasti rádiových dálkových ovládaní. Zařízení jsou určena nejen pro průmyslové a stavební jeřáby, své uplatnění nachází při řízení drtiček stavební suti, čerpadel betonu, svahových sekaček a dalších.

Celý článek...

Iteco RIGI 1 IMG 9196Stavební firma RIGI, sídlící dnes v Hradčanech u Tišnova si od svého založení v roce 1994 prošla dlouhým stavebním vývojem od montovaných konstrukcí v interiérech až po dnešní komplexní výstavbu zaměřenou zejména na nízkoenergetické a pasivní domy. Od roku 2000 provozují i stavebniny, jejichž součástí je i detašované pracoviště prodejny hutního materiálu.

Celý článek...

Iteco KIPO 1 IMG 9210Společnost KIPO, sídlící v Čebíně, nabízí individuálním zákazníků malosériovou výrobu CNC obrábění, frézování, soustružení, vrtání, konvenční obrábění – soustružení, frézování, vrtání a broušení. Díly dodává včetně požadované povrchové úpravy, tepelného zpracování, lakování atd. Zkušenosti se zahraničními partnery, spolehlivost, kvalita a vlastní sklady zajišťují zákazníkům vysokou úroveň servisu. V KIPO umí obrobit poměrně širokou škálu materiálů, od klasické oceli, hliníku, bronzů, plastů, až po šedou litinu. Začátky KIPO byly ve znamení jednoho soustruhu, obrábějícího v pronajatých prostorách, až po dnešní podobu firmy s 35 zaměstnanci, s 4 roky novou výrobní halou, disponující kvalitním zázemím, vyžadujícím mimo jiné i kvalitní manipulaci s materiálem. Pro potřeby KIPO byla před zmíněnými 4 lety hala vybavena dvěmi mostovými jeřáby ITECO-ABUS ZLK o nosnostech 20 tun s rozpětím 20,7 metrů.

Celý článek...

HBC 1 aHBC Radiomatic CZ je rodinná firma se silnými kořeny, která působí na českém a slovenském trhu již 25 let. Historie firmy se začala psát díky Alfredovi Huberovi a Martinu Brendelovi v Německu v roce 1947. S velkým vynalézavým duchem položili základy velmi úspěšné firmy. Od té doby je HBC jedničkou v oblasti rádiových dálkových ovládání.

Celý článek...

Geis 1-CZ-s.r.o.-scaledPro zajištění efektivity přepravy zboží je třeba, aby byla rychlá, spolehlivá, bezpečná a zároveň i co nejméně nákladná. Nezáleží jen na použitém dopravním prostředku a technologii přepravy, ale i na tom, jak je zboží naloženo, zda je správně zajištěno a vhodně rozloženo. V případě nákladních aut jde zejména o maximální využití rozměrové a hmotnostní kapacity vozidla. Zapomínat by se nemělo ani na vhodnou kombinaci dopravních cest a vozidel.

Celý článek...

Adamec 1Adamec Crane System má pro své zákazníky široké portfolio špičkové jeřábové techniky. Umíme se vypořádat s téměř jakýmkoliv problémem týkající se zdvihu břemene. Realizované akce jsou vždy plně přizpůsobeny objektu instalace a požadavkům zákazníka. Nejinak tomu bylo v tomto případě instalace jeřábu do nové haly výrobního závodu Docter Optics. Skladovací hala se přistavěla, k již stávající výrobní hale pro rozšíření kapacity podniku. Její půdorysný, obdélníkový rozměr má velikost 60×36m. Požadavek zákazníka na nezastavěnost středu haly znamenal dodání jeřábu s extrémním rozpětím 35,58 m o plně dostačující nosnosti 15 tun. Jelikož dodáváme jeřábovou techniku kompletní, je součástí dodávky jeřábu i jeřábová dráha. Ta je navržena přesně dle budovy a respektuje statické možnosti nové i staré části haly.

Celý článek...

vozíky-Linde-E100-až-E180 3Linde Material Handling (Linde MH) nyní představuje novou řadu elektrických vysokozdvižných vozíků s nosností 10 až 18 tun. Celkem dvanáct modelů zapůsobí vynikající viditelností z kabiny do všech stran a maximální provozní flexibilitou s výběrem mezi olověnými nebo lithium-iontovými trakčními bateriemi.

Celý článek...

Jung PM 22 FP 100.000 ETV A• Podíl lithium-iontových vozíků roste neúměrně rychle
• Lithium-iontová technologie od společnosti Jungheinrich vyniká kvalitou a hospodárností
• Vozíky POWERLiNE stanovují nové standardy pro efektivní a udržitelnou intralogistiku

Celý článek...

HENNLICH 2022 08 01 NizkonaAž 60 procent vstupních nákladů oproti srovnatelným řešením ušetří nový lineární robot drylin „XXL" společnosti igus, kterou v Česku výhradně zastupuje firma HENNLICH. Robot, který je součástí široké palety nízkonákladové automatizace, má pracovní prostor 2x2x1,5 metru a je vhodný zejména pro paletizační zařízení s nosností do 10 kilogramů. Robot je dodáván včetně řídicího systému a lze jej snadno nastavit a naprogramovat svépomocí na principu "do-it-yourself" - bez asistence systémového integrátora. Příliš drahé na pořízení, příliš složité programování, příliš komplikovaná údržba: mnoho malých a středních firem se zdráhá začít s automatizací a tím dlouhodobě ohrožuje svou konkurenceschopnost. Začít je však tak snadné. Lineární robot drylin „XXL" je toho důkazem. Umožňuje firmám rychle a snadno uvést do provozu portálový systém typu pick-and-place pro úlohy spojené například s paletizací, tříděním, etiketováním nebo kontrolou kvality.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..