Google překladač: English Deutsch

Linde-Mh 1Bezpečnost práce a ochrana zdraví představují v mnoha firmách nejvyšší prioritu. Nový asistenční systém Linde Motion Detection poskytuje ještě lepší ochranu chodců ve skladovém prostředí, než tomu bylo doposud. Systém umí detekovat pohyb za stojícím vozíkem, okamžitě zabránit jeho pohybu a současně vydat varovný signál. Z tohoto účinného systému prevence nehod mají prospěch jak zaměstnanci, tak vedení společnosti. Zdraví všech osob přítomných ve skladu je lépe chráněno, řidičům vysokozdvižných vozíků je usnadněna práce. Předchází se prostojům a přerušením provozu, čímž se zvyšuje produktivita práce.

Celý článek...

toyota 1 26531 2500x700 toyŘada BT Reflex je nyní kompletně obnovena. Vedle nedávných novinek v podobě řady R, E (obojí standardní verze pro různou intenzitu nasazení a různé výšky zdvihu) a O (model s velkými koly pro venkovní aplikace) představujeme nyní modely řady N určené do těsných prostor a užších uliček. Poslední inovací jsou mrazírenské retraky (řady R, E a N) plně přizpůsobené náročným podmínkám mrazírenských skladů s teplotami až do -30 °C. Výhody a skvělé vlastnosti nových strojů BT Reflex, nejlepších retraků na trhu, může díky různým verzím opět využít širší spektrum zákazníků. Všechny inovace a vylepšení cílí, plně v souladu s hodnotami kaizen, na vyšší produktivitu a bezpečnost řidičů a uspokojení všech klíčových manipulačních potřeb zákazníků. Navazují na technologie a inovace představené v minulosti. Mnohé z nich se osvědčily takovým způsobem, že nastavily nové standardy ve výbavě retraků a staly se obecně užívanými technologiemi.

Celý článek...

Jung 1 CZ JHP BestandsangebMáme pro Vás akci na paletové vozíky s nůžkovým mechanismem od základních po prémiové modely!
Spolehlivá stabilita při nosnosti až 1 500 kg a maximální výšce zdvihu.
Právě nyní na e-shopu Jungheinrich Profishop se slevou 15 %!

Akce platí do neděle 27. 3. 2022.

Celý článek...

Jung ElektrogegengewichtsstSpolečnost Jungheinrich pokračuje v psaní svého úspěšného příběhu elektrických vozíků obnovením řady 2 a 3. Hydraulika, bezpečnost a software vysokozdvižných vozíků byly komplexně optimalizovány. Na začátku října opustil výrobní linku závodu Jungheinrich v Moosburgu první vozík nové generace a zamířil na mezinárodní trh. Přechod výroby na novou generaci vozíků proběhl plynule bez přerušení provozu.

Celý článek...

Kavasaki 1Robot Kawasaki svařuje rám motocyklu Kawasaki Ninja

Rozvíjejte své podnikání s Kawasaki Robotics – japonskou společností s vice než 50 lety zkušeností s robotizaci. Svařování, paletizace, obsluha strojů, manipulace, montáž, nanášení těsnění – všechny tyto aplikace mají velký potenciál v robotizaci výrobních procesů v souladu s požadavky Průmyslu 4.0.

Celý článek...

Interroll 1 42697 Vertical-Prostorově úsporný, energeticky účinný a se snadnou údržbou: nový svislý třídič MX 018V od firmy Interroll usnadňuje integrátorům a jejich koncovým zákazníkům vstup do světa systémů s třídiči s příčnými pásy. Především provozovatelé kurýrních a balíkových služeb, zásilkové obchody a poskytovatelé logistických služeb tak získají schopnost manipulovat s nejrůznějším zbožím prostorově úsporným, šetrným a energeticky účinným způsobem prostřednictvím jediné technické infrastruktury s vysokým počtem koncových bodů. Uživatelé zároveň oceňují výkon a ekonomické přednosti osvědčených, mechanicky poháněných třídičů s příčnými pásy od společnosti Interroll.

Celý článek...

OHRA 09 2021 MundingerMundinger Transport, speditérská firma specializující se na distribuci materiálu z oceli v tyčích, sází v novém skladu bádensko-württemberského Rudersbergu trvale na průběžnou manipulaci s materiálem za využití vysokozdvižného vozíku. „Jeřáby používané ve většině skladů s dlouhým zbožím bývají často Achillovou patou pro účinnou interní logistiku," mluví o své zkušenosti jednatel firmy Dietmar Wiedmann. „Jsou-li naproti tomu všechny logistické procesy prováděny vysokozdvižným vozíkem, dostáváme velice flexibilní a efektivní systém." Protože firma Mundinger Transport materiál v tyčích pro své zákazníky rozdělí, podle konkrétní zakázky dá do svazků, zabalí a dokonce i nařeže, je efektivita při manipulaci s materiálem obzvláště důležitá. Wiedmann dodává: „Navýšením počtu použitých vysokozdvižných vozíků lze navíc velice jednoduše urychlit překládku skladu – to s jeřáby není možné."

Celý článek...

Karcher 0Stavební stroje jsou během svého provozu vystavovány extrémně náročným podmínkám a velkému množství nečistot. Pro zachování jejich funkce a hodnoty, je důležité dbát nejen na jejich pravidelný servis, ale také na důkladné čištění, bez kterého by ani nebylo možné samotnou údržbu a opravy vykonávat. Pravidelné a důkladné čištění stavebních strojů je neméně důležité také z bezpečnostního hlediska, pro zajištění ochrany zaměstnanců a bezpečnosti na pracovišti. Čištění stavebních strojů probíhá hned několika různými metodami, které jsou dány specifickými potřebami. Patří sem vysokotlaké čištění studenou či horkou vodou, čištění ultra-vysokotlakými technologiemi, suchým ledem, či vhodnými čisticími prostředky. Jaké metody se používají v konkrétních případech?

Celý článek...

BT-Tyro 1-Stacker-See-ThrouVšestranný a cenově velice dostupný ruční elektrický paletový vozík BT Tyro LHE130 výhodně kombinuje vlastnosti elektrických nízkozdvižných vozíků a ručních paletových vozíků a je optimálním řešením rychlé příležitostné horizontální manipulace s břemeny do 1 300 kg. Li-ionová technologie zajišťuje vysokou operativní a energetickou účinnost elektrického pojezdu i zdvihu.

Celý článek...

BT Tyro-LHE130-1Zakladač BT Tyro SHE100 – nabízí příznivé konstrukční parametry (šířka 800 mm jako kratší strana EUR palety, délka pouhých 560 mm a zkosené rohy šasi) a je vybaven celou řadou funkcí na podporu výborné manévrovatelnosti. Díky velmi krátké celkové délce 1 710 mm a poloměru otáčení pouhých 1 350 mm zvládne práci v uličce široké jen 2 145 mm. Rychlost pojezdu činí 4,2 až 4,5 km/hodinu, což je pro tento segment techniky standardní hodnota. Zákazník může ale volit ze dvou typů duplexových stožárů s výškou zdvihu 2 900 mm nebo 3 600 mm (se zbytkovou nosností velmi solidních a užitečných 500 kg ve výšce nad 3 metry).

Celý článek...

Iteco c 1 lowS.O.K. stavební, s.r.o. je moderní stavební společnost, která byla založena v roce 1991 v Třebíči. Mezi hlavní činnosti patří výstavba kompletních zemědělských a průmyslových staveb, výroba a montáž ocelových konstrukcí, výroba prefabrikovaných prvků. Dále se zabývá výstavbou montovaných rodinných i bytových domů v rámci celé České republiky.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..