Google překladač: English Deutsch

Jung 1 CZ JHP BestandsangebMáme pro Vás akci na paletové vozíky s nůžkovým mechanismem od základních po prémiové modely!
Spolehlivá stabilita při nosnosti až 1 500 kg a maximální výšce zdvihu.
Právě nyní na e-shopu Jungheinrich Profishop se slevou 15 %!

Akce platí do neděle 27. 3. 2022.

Celý článek...

Jung ElektrogegengewichtsstSpolečnost Jungheinrich pokračuje v psaní svého úspěšného příběhu elektrických vozíků obnovením řady 2 a 3. Hydraulika, bezpečnost a software vysokozdvižných vozíků byly komplexně optimalizovány. Na začátku října opustil výrobní linku závodu Jungheinrich v Moosburgu první vozík nové generace a zamířil na mezinárodní trh. Přechod výroby na novou generaci vozíků proběhl plynule bez přerušení provozu.

Celý článek...

Kavasaki 1Robot Kawasaki svařuje rám motocyklu Kawasaki Ninja

Rozvíjejte své podnikání s Kawasaki Robotics – japonskou společností s vice než 50 lety zkušeností s robotizaci. Svařování, paletizace, obsluha strojů, manipulace, montáž, nanášení těsnění – všechny tyto aplikace mají velký potenciál v robotizaci výrobních procesů v souladu s požadavky Průmyslu 4.0.

Celý článek...

Interroll 1 42697 Vertical-Prostorově úsporný, energeticky účinný a se snadnou údržbou: nový svislý třídič MX 018V od firmy Interroll usnadňuje integrátorům a jejich koncovým zákazníkům vstup do světa systémů s třídiči s příčnými pásy. Především provozovatelé kurýrních a balíkových služeb, zásilkové obchody a poskytovatelé logistických služeb tak získají schopnost manipulovat s nejrůznějším zbožím prostorově úsporným, šetrným a energeticky účinným způsobem prostřednictvím jediné technické infrastruktury s vysokým počtem koncových bodů. Uživatelé zároveň oceňují výkon a ekonomické přednosti osvědčených, mechanicky poháněných třídičů s příčnými pásy od společnosti Interroll.

Celý článek...

OHRA 09 2021 MundingerMundinger Transport, speditérská firma specializující se na distribuci materiálu z oceli v tyčích, sází v novém skladu bádensko-württemberského Rudersbergu trvale na průběžnou manipulaci s materiálem za využití vysokozdvižného vozíku. „Jeřáby používané ve většině skladů s dlouhým zbožím bývají často Achillovou patou pro účinnou interní logistiku," mluví o své zkušenosti jednatel firmy Dietmar Wiedmann. „Jsou-li naproti tomu všechny logistické procesy prováděny vysokozdvižným vozíkem, dostáváme velice flexibilní a efektivní systém." Protože firma Mundinger Transport materiál v tyčích pro své zákazníky rozdělí, podle konkrétní zakázky dá do svazků, zabalí a dokonce i nařeže, je efektivita při manipulaci s materiálem obzvláště důležitá. Wiedmann dodává: „Navýšením počtu použitých vysokozdvižných vozíků lze navíc velice jednoduše urychlit překládku skladu – to s jeřáby není možné."

Celý článek...

Karcher 0Stavební stroje jsou během svého provozu vystavovány extrémně náročným podmínkám a velkému množství nečistot. Pro zachování jejich funkce a hodnoty, je důležité dbát nejen na jejich pravidelný servis, ale také na důkladné čištění, bez kterého by ani nebylo možné samotnou údržbu a opravy vykonávat. Pravidelné a důkladné čištění stavebních strojů je neméně důležité také z bezpečnostního hlediska, pro zajištění ochrany zaměstnanců a bezpečnosti na pracovišti. Čištění stavebních strojů probíhá hned několika různými metodami, které jsou dány specifickými potřebami. Patří sem vysokotlaké čištění studenou či horkou vodou, čištění ultra-vysokotlakými technologiemi, suchým ledem, či vhodnými čisticími prostředky. Jaké metody se používají v konkrétních případech?

Celý článek...

BT-Tyro 1-Stacker-See-ThrouVšestranný a cenově velice dostupný ruční elektrický paletový vozík BT Tyro LHE130 výhodně kombinuje vlastnosti elektrických nízkozdvižných vozíků a ručních paletových vozíků a je optimálním řešením rychlé příležitostné horizontální manipulace s břemeny do 1 300 kg. Li-ionová technologie zajišťuje vysokou operativní a energetickou účinnost elektrického pojezdu i zdvihu.

Celý článek...

BT Tyro-LHE130-1Zakladač BT Tyro SHE100 – nabízí příznivé konstrukční parametry (šířka 800 mm jako kratší strana EUR palety, délka pouhých 560 mm a zkosené rohy šasi) a je vybaven celou řadou funkcí na podporu výborné manévrovatelnosti. Díky velmi krátké celkové délce 1 710 mm a poloměru otáčení pouhých 1 350 mm zvládne práci v uličce široké jen 2 145 mm. Rychlost pojezdu činí 4,2 až 4,5 km/hodinu, což je pro tento segment techniky standardní hodnota. Zákazník může ale volit ze dvou typů duplexových stožárů s výškou zdvihu 2 900 mm nebo 3 600 mm (se zbytkovou nosností velmi solidních a užitečných 500 kg ve výšce nad 3 metry).

Celý článek...

Iteco c 1 lowS.O.K. stavební, s.r.o. je moderní stavební společnost, která byla založena v roce 1991 v Třebíči. Mezi hlavní činnosti patří výstavba kompletních zemědělských a průmyslových staveb, výroba a montáž ocelových konstrukcí, výroba prefabrikovaných prvků. Dále se zabývá výstavbou montovaných rodinných i bytových domů v rámci celé České republiky.

Celý článek...

Schunk 1Německá rodinná firma SCHUNK je lídrem v mnoha oblastech upínací techniky a automatizace. Ve svých výrobních závodech rozmístěných po celém světě vyrábí inovativní výrobky určené pro průmyslové použiti. Jedním z jejich výrobních závodů je společnost S.P.D. S.p.A sídlící v italském městě Caravaggio a právě tam byl v poslední době vyvinut akumulátorový elektropermanentní břemenový magnet Speedy BAT sloužící převážně pro zvedání a manipulaci feromagnetických materiálů různých tvarů a velikostí až do hmotnosti 500 kg.

Celý článek...

HBC 03 okSpolečnost HBC-radiomatic CZ, s.r.o. se od roku 1997 stala lídrem českého a slovenského trhu v oblasti rádiových álkových ovládání určených pro řízení průmyslových aplikací. V největším měřítku jsou RDO používána pro řízení růmyslových a stavebních jeřábů. Tady, díky své kvalitě, zaručují ezpečný spolehlivý provoz a značné ušetření nákladů provozovatele. Ze stejných důvodů nebo i z důvodu zajištění bezpečí pro bsluhu, jsou dálková ovládání používána i v jiných oblastech. příkladem je použití u svahových sekaček, drtiček stavební suti nebo čerpadel betonu, kde dálková ovládání také zaujala své místo.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

2

Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..