Google překladač: English Deutsch

HBC-radiomatic je spolehlivý partner a lídr v oblasti radiových ovládacích systémů. Jsme česká firma s bohatou historií a silným zázemím. S hrdostí můžeme říci, že jsme v průběhu let vyrostli v uznávaného a respektovaného dodavatele v oblasti bezdrátového ovládání a automatizace.

HBC 01

HBC Radiomatic CZ v obchodním zastoupením, působící na českém a slovenském trhu již více než 25 let, provádí prodej a servis rádiových ovládaní pro průmyslové aplikace. Svým kvalitním a spolehlivým provedením a stabilním vývojem nových Vám přístroje zaručí bezpečný a spolehlivý provoz a nízké náklady.
HBC vykrik
Ať už pomocí tlačítek nebo joysticky, lineárními pákami nebo intuitivně pohybem ruky. Máme ten správný dálkový ovladač pro Vaše jeřáby a strojní vybavení.
Naše vize je jednoduchá. Přinášet průmyslovým zákazníkům inovativní a spolehlivé radiové ovládací systémy, které jim pomohou zvýšit efektivitu, produktivitu a bezpečnost jejich operací.

ECO – kompaktní joystickový ovladač s nejnovější generací vysoce výkonné rádiové technologie HBC
Osvědčená kvalita joysticku HBC v nejmenším formátu vysílače: To je eco. Toto osvědčené zařízení nyní se svým novým designem nabízí nejnovější rádiovou technologii HBC a řadu inovativních funkcí. Díky tomu je tento všestranný stroj perfektní volbou pro různé aplikace, od průmyslových a stavebních jeřábů přes mobilní hydraulické aplikace až po stroje v zemědělství a lesnictví.
HBC 2 a

Hodnotné funkce a možnosti na první pohled
• Inteligentní správa frekvence: vysílač je k dispozici se špičkovými technologiemi správy frekvence HBC, a je tak perfektní volbou pro oblasti s mnoha uživateli rádia nebo prostředí s často se měnícími požadavky na spektrum.
• radiomatic® iLOG: Tento chytrý elektronický klíč umožňuje rychlou aktivaci náhradního vysílače v případě poškození původního vysílače. To znamená servis bez drahých prostojů.
• merlin® TUC (Karta uživatele vysílače): karta uživatele vysílače chrání řízení před neoprávněným použitím. Kromě toho Vám tato karta umožňuje odemykat nebo zamykat funkce stroje pro každého jiného operátora.
• Mikro/ortogonální pohon: při obtížných manévrech může tato funkce ochránit obsluhu před nebezpečím způsobeným překročením rychlosti jeřábu/stroje nebo nezamýšlenými pohyby ve špatném směru.

radiomatic® photon PTZ – flexibilní zorné pole a více detailů s PTZ kamerou
Tato funkce umožňuje použití otočné, naklápěcí a zoomovatelné kamery (PTZ: Pan Tilt Zoom). Operátor tak může jedinou kamerou pokrýt výrazně větší zorné pole a mít flexibilní perspektivu přizpůsobenou pracovní situaci.
Pomocí funkce zoom si také může nechat cíleně a detailně zobrazovat jednotlivé výřezy zorného pole kamery.
HBC 3

radiomatic® photon 4CAM switch – 4 pohledy kamery na první pohled
V této verzi lze na stroji použít až 4 kamery v různých pozicích. Tato vlastnost je proto optimální pro velmi náročné a/nebo složité oblasti použití. Přepínání mezi kamerami se provádí pomocí ovládacího prvku na vysílači. Další předností je současné zobrazení až 4 snímků z kamery přes rozdělenou obrazovku.HBC 4


Technos C – všestranný rádiový vysílač s velkým 5" barevným displejem a řadou cenných vlastností a funkcí

Technos C je perfektní kombinací výkonné zobrazovací technologie s nejnovějšími funkcemi HBC v ergonomickém a praktickém designu. Tento všestranný stroj lze kompletně nakonfigurovat podle specifických požadavků zákazníka a nabízí rozšířené možnosti v oblasti funkční bezpečnosti. Vysoce výkonné vyměnitelné Li-ion baterie poskytují optimální výkon pro širokou škálu aplikací.
HBC 5

Technos E – ergonomický design vysílače s rozsáhlou kapacitou funkcí a nejmodernější 5" zobrazovací technologií
Technos E představuje výkonný, všestranný rádiový vysílač pro komplexní strojní aplikace. Komplexní sada dostupných funkcí v kombinaci s nejnovější technologií 5" displeje umožňuje individuální konfiguraci šitou na míru – přizpůsobenou tak, aby přesně odpovídala speciálním požadavkům aplikace. Ergonomický design technos zajišťuje pohodlí při ovládání za všech okolností a dokonalé snadné použití.
HBC 6

Vždy po ruce, nikdy nepřekáží: nové nosné zařízení a nástěnný držák pro quadrix
Rádiové dálkové ovladače od HBC jsou známé svými pohodlnými možnostmi přenášení již desítky let. I zde neustále rozšiřujeme naši nabídku. Pro náš osvědčený ruční vysílač quadrix je nyní k dispozici chytré nosné zařízení, které lze také použít jako volitelný nástěnný držák.
Nové příslušenství, objednací číslo AS014860, je vyrobeno z odolného plastu a má montážní otvory pro rychlé a snadné připevnění. Lze jej použít jako nosné zařízení v kombinaci s ramenním křížovým popruhem AS003000.
HBC 7 02 Tragevorrichtung q

Školení aneb Know–how pro vaši běžnou práci
V průběhu školení Vás seznámíme se základy systémů, s principem funkce dálkových ovládání, s podmínkami správné instalace, popřípadě i s nastavením hydraulických systémů a s údržbou dálkových ovládání. Tím se zajišťuje kvalitní servis a dlouhá životnost výrobků.
HBC 8

HBC servis & podpora
Produkty HBC jsou známé po celém světě pro svoji dlouhou životnost a kvalitu. Pokud by přesto některý z našich rádiových systémů nefungoval optimálně, jsme zde rychle a spolehlivě pro Vás!
Opravy dálkových ovládání jsme schopni provést jak u nás v sídle společnosti na počkání, tak přímo u Vás. Dále jsme schopni poskytnout náhradní soupravu standartního dálkového ovládání k zapůjčení. Ať již plánujete nové systémy dálkového ovládání, objednáváte náhradní díly nebo potřebujete jinou rychlou a spolehlivou zákaznickou podporu. Bez ohledu na Vaše potřeby či velikost Vaší firmy, máme pro vás ideální řešení. Od malých ovladačů pro jednoduché aplikace až po sofistikované systémy s mnoha funkcemi pro náročné průmyslové procesy. Naše široká paleta produktů je navržena tak, aby vyhovovala různorodým průmyslovým odvětvím.

www.hbc.cz

HBC iKalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..