Google překladač: English Deutsch

cemat TC2000-460x258Vážení zboží při přepravě je a bylo jednou z častých operací při manipulaci s materiálem. Vážicí systémy společnosti Intersoft Nexø zastupované na českém trhu Bohumínským Čematem přináší na český trh hned několik revolučních novinek. Pojďme si je v krátkosti představit.
Vážicí systémy Intersoft jsou na světovém trhu s manipulační technikou zavedené a známé díky celé řadě patentů, které firma zapsala. Modelové řady TC2000, TC3000 a TC5000 jsou založeny na třech technologiích - dynamické určení hmotnosti (DMD), vyvážené určení hmotnosti (BMD) a laserové určení velikosti (LVD). Všechny tyto vážící metody využívají principu hydraulického vážení a to včetně posledně zmiňovaného určení velikosti nákladu. Kombinace BMD + LVD je pak zcela novou a originální metodou vážení a dimenzování zboží na paletách.

Celý článek...

Inzerce

zz1TOM 1080Ve dnech 22. a 23. října 2013 proběhla XXI. Celostátní odborná konference revizních a odborných techniků zdvihacích zařízení. Pořádající Asociace odborných pracovníků pro zdvihací zařízení pozvala na tuto akci řadu odborníků na legislativu v oblasti zdvihací techniky, mezi dalšími řečníky byli rovněž představitelé významných firem z oboru.

Celý článek...

toyota1Během Demo Days 2013 měla odborná veřejnost možnost poprvé spatřit nový dieselový hydrostatický vozík Toyota Tonero nebo nový 80V elektrický vozík Toyota Traigo 80. Za zmínku jistě stoji i fakt, že Toyota brzy uvede do provozu svůj první vozík s CNG pohonem v ČR. Rozšíření modelové řady v oblasti elektrických vozíků, nabídka hydrostatického vozíku vedle tradiční hydrodynamiky i schopnost realizovat řešení s CNG pohonem znamená i širší možnosti, které společnosti Toyota Material Handling umožňují zákazníkům zajistit ideální variantu řešení jejich potřeb manipulace.

Celý článek...

Inzerce

vzv1Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. Největší prodejce použité manipulační techniky v ČR a zároveň provozovatel eshopu s příslušenstvím pro manipulační techniku je svým zákazníkům zase o kousek blíž.

Celý článek...

jung16. září 2013 otevřela společnost Jungheinrich nové centrum náhradních dílů v Kaltenkirchenu ležícím severně od Hamburku. Jako generální dodavatel kompletních logistických systémů vyvinula a realizovala společnost Jungheinrich svůj centrální sklad na základě nové logistické koncepce s optimalizovaným managementem náhradních dílů. Tím do budoucna vytvořila předpoklady pro ještě lepší plnění tržních podmínek, jako je např. schopnost dodávat náhradní díly non stop, tj. 24 h denně 365 dní v roce, a tím celosvětově poskytovat rychlejší a efektivnější logistiku náhradních dílů.

Celý článek...

vytah.S5500Nový výtah značky Schindler určený pro komerční a luxusní obytné budovy nabízí vyjimečnou flexibilitu, která zajišťuje dokonalou harmonii mezi stavební konstrukcí a architektonickým návrhem. Schindler 5500 představuje názornou ukázku švýcarské technické preciznosti a nastavuje nová měřítka z pohledu spolehlivosti, odolnosti a ekologického designu. Nový výtah lze navrhnout s ohledem na maximální využití pronajímatelné plocha budovy. Zároveň je vybaven moderními technologiemi snižujícími ekologický dopad provozu budovy na životní prostředí. Cestující ocení požitek z plynulé a tiché jízdy. Projektanti mají na výběr široké spektrum konstrukčních možností, od funkcionalistického vzhledu až po elegantní design.

Celý článek...

jung 1S Jungheinrich ISM Online systémem lze efektivně řídit celé flotily vysokozdvižných vozíků na různých stanovištích a v různých zemích zároveň. Výrazně se přitom zvyšuje transparentnost a bezpečnost ve skladu. Na mezinárodním veletrhu pro distribuci, tok materiálu a informací LogiMAT 2013 prezentuje Jungheinrich svůj systém ISM Online pro řízení flotily vysokozdvižných vozíků. Informační systém pro řízení flotily vysokozdvižných vozíků je schopen spravovat, analyzovat a optimalizovat flotily vozíků nezávisle na velikosti a rozmanitosti flotily. Poprvé světové veřejnosti představila společnost Jungheinrich tuto inovaci v základní verzi s řadou funkcí na veletrhu intralogistiky CeMAT 2011.

Celý článek...

skoda1Zástupci společnosti Škoda Transportation a německého operátora Deutsche Bahn (DB) podepsali smlouvu na dodávku šesti moderních vlakových souprav za 2,6 miliardy korun. Vozidla budou jezdit v Bavorsku na trati Norimberk- Ingolstadt – Mnichov od prosince 2016. „Dnešním dnem došlo k potvrzení, že se naše společnost Škoda Transportation může řadit po bok největších světových výrobců kolejových vozidel. Uzavření této smlouvy jen potvrzuje vysokou kvalitu a konkurenceschopnost našich kolejových vozidel. Do Německa budeme dodávat technicky špičkově vybavený moderní vlak. Díky referenci od gigantu Deutsche Bahn se nám otevírají dveře do celého světa," říká Tomáš Krsek, předseda představenstva Škoda Transportation.

Celý článek...

jungheinrich obr1Na jaře 2013 uvedla společnost Jungheinrich na trh zcela nově vyvinutý vysokozdvižný vozík typu ETV 318 s výsuvným sloupem. Poprvé byl světové veřejnosti vozík představen na mezinárodním veletrhu manipulační techniky IMHX 2013 v Birminghamu.

Celý článek...

i siteToyota Material Handling Europe (TMHE) byla oceněna nejen v kategorii soukromého sektoru ale obdržela i titul Best of Show za nejlepší řešení napříč všemi kategoriemi. Toyota I_Site je dostupný kdekoliToyota obdržela cenu Computer Weekly European User Award za rok 2013 za podnikový software ve středu 26. června v Cloud World Forum, National Hall Olympia v Londýně. Událost oceňuje IT profesionály, kteří prokázali excelentní přístup při řešení podnikových sítí, skladování, bezpečnosti, podnikatelského softwaru a datových center. TMHE získala cenu Enterprise Software Award od IT specialistů za posunutí systému řízení flotily manipulační techniky na novou úroveň.

Celý článek...

skoda obr1Od konce roku 2016 budou vozy vyrobené českým výrobcem Škoda Transportation jezdit na bavorských tratích mezi městy Norimberk - Ingolstadt – Mnichov. Společnost Škoda Transportation tím získává jedinečnou referenci pro západní trhy. Německému operátorovi DB Regio dodá Škoda Transportation 6 moderních vysokokapacitních dvoupodlažních souprav včetně 6 lokomotiv 109 E. Nedávno získala lokomotiva 109 E, jako druhá na světě, evropský certifikát TSI High Speed RST na 200 km/h. Celková hodnota zakázky přesahuje 2,6 miliardy korun.

Celý článek...

Strana 10 z 29

10
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
252627
28293031   
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce