Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

toyota obr2Vysoce respektovaná organizace EcoVadis, monitorující udržitelnost globálních dodavatelských řetězců, umístila společnost Toyota Material Handling Europe (TMHE) mezi top 2 % světových dodavatelů za transparentnost témat souvisejících s udržitelným rozvojem. To je dobrá zpráva nejen pro nás, ale i pro naše zákazníky. Transparentnost, udržitelná výroba a neustálé zlepšování (Kaizen) leží v centru všeho, co ve společnosti Toyota Material Handling děláme.

Celý článek...

still obr2Elektrické vysokozdvižné vozíky představují pro firmu STILL v dlouhodobém výhledu budoucnost intralogistiky. Od roku 2009 se v Evropě prodává více elektrických vysokozdvižných vozíků než vozíků se spalovacím motorem. Společnost STILL to považuje za dlouhodobý trend a chtěla by proto svým zákazníkům nabídnout v této oblasti odborné poradenství.

Celý článek...

linde 01Linde Material Handling uvádí na trh novou generaci stohovacích vysokozdvižných vozíků L14 – L20 o nosnosti 1,4 až 2,0 tuny. Vozíky jsou navrženy jak pro pěší obsluhu (bez stupačky), tak pro spolujízdu (se stupačkou) a se zdvihem vyšším než 5,3 m. Nové stohovací vysokozdvižné vozíky jsou ve standardu vybaveny orientačním vážicím systémem, upraveným krytem baterie pro optimální výhled řidiče, mnoha variantami zdvihového sloupu a jsou také volitelně dostupné s až o 40 % vyšší rychlostí zdvihu.

Celý článek...

jungheinrich obr2Společnost Jungheinrich představila světové veřejnosti na veletrhu CeMAT 2014 kompletní systém tahačů. Novinkou jsou dva typy přívěsů GTP a GTE, které umožňují simultánní zpracování několika objednávek na přepravu. Součástí nového tažného systému je i komplexní průzkum provozního prostředí a následné doporučení potřebného vybavení pro manipulaci s materiály.

Celý článek...

hbc 2Společnost HBC-radiomatic CZ, s.r.o. se od roku 1997 stala lídrem českého a slovenského trhu v oblasti rádiových dálkových ovládání určených pro řízení průmyslových aplikací. V největším měřítku jsou RDO používána pro řízení průmyslových a stavebních jeřábů. Tady, díky své kvalitě, zaručují bezpečný spolehlivý provoz a značné ušetření nákladů provozovatele.

Celý článek...

demag 03Jako přední světový dodavatel jeřábů a jejich komponent nabízíme individuální řešení tzv. z jedné ruky pro různá průmyslová odvětví. Neustále rozšiřujeme nabídku produktů, optimalizujeme a přizpůsobujeme se požadavkům nejmodernějšího designu produktů, výrobních postupů a materiálových toků. Zkušenosti z téměř 200 let technického vývoje jsme zužitkovali při návrhu nového konceptu jeřábů, který znamená revoluci v přepravě břemen: nový V-typ nosník Demag.

Celý článek...

tz ose250 img3U vychystávacích vozíků BT Optio je pro nejnižší úroveň vychystávání nově možné využít i dálkové ovládání! Cílem tohoto řešení od společnosti Toyota Material Handling je výrazné zrychlení a lepší ergonomie vychystávání. Toyota Material Handling podporuje své zákazníky rozvíjením nejlepších řešení a optimalizací procesů v mnoha oblastech logistiky a skladování.

Celý článek...

jun1O deset procent vyšší výkon a současně o pět procent nižší spotřeba energie / Vozík lze dodat i s technologií Li-Ion. Jungheinrich uvedl na veletrhu LogiMAT 2015 na trh nový horizontální vychystávací vozík. ECE 220/225 je kompletně novým horizontálním vychystávacím vozíkem vyvinutým ve společnosti Jungheinrich. Jedním z hlavních parametrů nové generace vozíků je až o deset procent vyšší překládací výkon.

Celý článek...

jung1Nominované vozíky: EFG S30s – Čelní vysokozdvižné vozíky do 3,5 t / DFG 540s – Čelní vysokozdvižné vozíky nad 3,5 t / ECE 225 – Skladové vozíky / Souprava tahače a přívěsů (EZS 350 a GTE) – Intralogistická řešení 2015. V soutěži International Forklift Truck of the Year (IFOY) 2015 ukazuje Jungheinrich i v letošním roce svou inovační sílu v oboru vysokozdvižných vozíků, skladových vozíků a komplexních intralogistických řešení.

Celý článek...

toyota1Toyota Material Handling Europe (TMHE) posiluje nejen svoje portfolio čelních vozíků řady Tonero, ale rozšířila také nabídku dieselových motorů o nový model s nižšími emisemi a výrazně nižší spotřebou paliva. Širší nabídka pomůže ještě lépe pokrýt odlišné potřeby různých aplikací zákazníků, zejména z hlediska produktivity, nákladů na manipulaci a ochrany životního prostředí.

Celý článek...

Jungheinrich-ERE-C20Vozík je kombinací dvou osvědčených sériových vozíků Jungheinrich a může se využívat pro nakládku a vykládku nákladních automobilů, přepravu zboží a vychystávání. Jungheinrich uvádí v prosinci 2014 na trh novou variantu elektrického ručně vedeného nízkozdvižného vozíku ERE C20. Vozík je kombinací nízkozdvižného vozíku a vozíku s režimem spolujízdy a může naložit zboží o hmotnosti až 2 000 kg.

Celý článek...

Strana 10 z 33

10
Conrad

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
SIAF Guangzhou