Inzerce
Google překladač: English Deutsch

skoda1Společnost Škoda Transportation sjednocuje obchodní názvy svých nejmodernějších nízkopodlažních tramvají. Všechna vyráběná vozidla dostávají nový obchodní název – ForCity. Díky sjednocení názvů především dochází ke zjednodušení orientace v portfoliu tramvajových vozidel z plzeňské Škodovky. Typové označení tramvají zůstává zachováno.

Celý článek...

Inzerce

si1Společnost Siemens vybudovala centrální vysokokapacitní sklad využívající pohonů s vysokou účinností a výkonného automatizačního systému pro výrobní závod automobilky Audi AG v Győru v Maďarsku. Skladištní systém, který je nainstalován v budově vysoké 30 m a nabízí místo k uložení více než 400 karoserií osobních automobilů, je součástí nové linky pro výrobu vozů Audi A3 Sedan, Audi A3 Cabriolet a Audi TT Coupé i Roadster. Centrální vyrovnávací sklad karoserií, tzv. Zentraler Karossenpuffer (ZKP), společnost Siemens vyvinula a dodala jako celek „na klíč", včetně budovy.

Celý článek...

alstom obr1Železnice je středem pozornosti dnešních dopravních řešení. Nabízí alternativní řešení pro ucpaný silniční provoz velkých měst a stále se rozrůstající předměstí a přispívá k regionálnímu hospodářskému rozvoji, přičemž navíc chrání životní prostředí. V České republice také nastávají změny jak v osobní dopravě, tak i v železniční infrastruktuře. Liberalizace trhu poskytuje příležitosti pro nové soukromé subjekty. Určené investice do efektivnějších řešení zabezpečení na hlavních tranzitních koridorech optimalizují rozvoj přeshraniční mezinárodní dopravy.

Celý článek...

Ergonomie 1.psdVedle nové generace vysokozdvižných vozíků prezentovala společnost Jungheinrich na předním světovém veletrhu intralogistiky CeMAT 2014 i novinky z oblasti ergonomie, bezpečnosti a produktivity práce. Na veletrhu CeMAT 2014, který se konal 19. - 22. května v německém Hannoveru, představila odborné veřejnosti společnost Jungheinrich celou řadu zcela nových designových a konstrukčních inovací pracovního místa řidiče vozíků. Tyto novinky jsou již součástí vozíků posledních konstrukčních řad tohoto hamburského výrobce, a sice spalovacích vozíků s hydrostatickým pohonem a také elektrických vozíků s protizávažím, série 4 a 5.

Celý článek...

jung1Na mezinárodním veletrhu CeMAT 2014 představí hamburská společnost Jungheinrich světové veřejnosti kompletně inovovanou generaci vysokozdvižných vozíků, poháněných spalovacím motorem. Tyto vozíky vyráběné v Německu se vyznačující univerzálním využitím, spolehlivostí a robustní konstrukcí a dosahují nadprůměrného výkonu překládky při současně nízké spotřebě paliva.

Celý článek...

jh1Společnost Jungheinrich představí již tradičně na mezinárodním veletrhu LogiMAT ve Stuttgartu svoje další inteligentní, inovativní řešení pro použití vozíků ve vnitropodnikové logistice. Společnost Jungheinrich prezentuje na v pořadí již 12. mezinárodním veletrhu distribuce, materiálových a informačních toků LogiMAT (konaném ve dnech 25. až 27. února 2014) ve dvou oddělených veletržních stáncích své kompetence v řešeních pro intralogistický sektor. Přesně podle hesla veletrhu „Inteligentní síťové propojení znamená ovládnutí komplexity" ukáže společnost se sídlem v Hamburku v hale (č. 6, stánek 201) s vozíky na více než 330 m2 širokou paletu svých pozemních vozíků a intralogistických řešení. Odbornému publiku představí například čelní vozík DFG/TFG 540s a vozík s výsuvným sloupem ETV/ETM 216, které získaly cenu IFOY Award 2013.

Celý článek...

matl bula obr2Tak jak je u firmy Combilift dobrým zvykem, přichází opět s novinkou. Tentokrát je to terénní čelní vysokozdvižný vozík, který svými vlastnostmi posouvá zvyklosti a zažitá pravidla do nových, v mnoha ohledech nečekaných mezí. Vozík vycházející z firemní filosofie tříkolových vozíků byl původně vyvinut pro potřeby manipulace s velkými nosiči přepravek s drůbeží. Podmínkami pro takové provozy byla nízká průjezdní výška a malý poloměr otáčení, což bylo beze zbytku splněno.

Celý článek...

demag obr2Demag je předním světovým výrobcem v oblasti jeřábových stavebnic. Před téměř padesáti lety uvedl na trh jeřábovou stavebnici KBK. Systém KBK vychází vstříc individuálním požadavkům zákazníků. Konstrukční díly lze jednoduše kombinovat s podvěsnými jeřáby, podvěsnými drahami, nástěnnými a sloupovými otočnými jeřáby. Díky vysoké flexibilitě systému Demag jsou zařízení KBK jednoduše integrovatelná do výrobní infrastruktury a snadno konvertibilní. Všechny varianty mají společnou výhodu: jeřáby využívají prostor pod stropem haly a nechávají tak hodnotný podlažní prostor volný pro pracovní a výrobní prostředky.

Celý článek...

hbc obr00Společnost HBC-radiomatic CZ, s.r.o. se od roku 1997 stala lídrem českého a slovenského trhu v oblasti rádiových dálkových ovládání určených pro řízení průmyslových aplikací. V největším měřítku jsou RDO používána pro řízení průmyslových a stavebních jeřábů. Tady, díky své kvalitě, zaručují bezpečný spolehlivý provoz a značné ušetření nákladů provozovatele. Ze stejných důvodů nebo i z důvodu zajištění bezpečí pro obsluhu, jsou dálková ovládání používána i v jiných oblastech. Příkladem je použití u svahových sekaček, drtiček stavební suti nebo čerpadel betonu, kde dálková ovládání také zaujala své místo.

Celý článek...

Linde-MH-dodala-voziky-na-CLinde Material Handling (Linde MH), přední dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, dodal flotilu nových CNG vysokozdvižných vozíků do společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Isover, která vyrábí tepelné, zvukové a protipožární izolace. Linde MH dodala do Isoveru celkem 18 vysokozdvižných vozíků na CNG pohon s označením Linde H16 a Linde H20. Ty nahradí stávající dieselové vozíky v oblasti manipulace výrobků mezi výrobními linkami, ve skladech a při nakládce expedovaných výrobků a zboží. Vyznačují se nejen efektivitou provozu, úsporou nákladů na pohonné hmoty, ale i výbornou manévrovatelností a vysokým komfortem pro řidiče. Vozíky s pohonem na stlačený zemní plyn budou využívat novou plnicí stanici CNG, která byla uvedena do provozu na konci listopadu v prostorách společnosti Isover v Častolovicích.

Celý článek...

jungheinrich1Společnost Jungheinrich investovala 40 milionů eur do výstavby nového výrobního závodu v Degernpointu - průmyslové zóně poblíž bavorského Moosburgu. Je to další krok na cestě k rozšíření pozice společnosti na trhu a jejím trvalém udržení. 27. listopadu 2013 otevřela společnost Jungheinrich v průmyslové oblasti Degernpoint, v bezprostřední blízkosti svého závodu v bavorském Moosburgu, svůj nový výrobní závod na výrobu systémových vozíků. Tyto vozíky se dosud vyráběly v závodu Moosburg. Od listopadu již probíhá jejich výroba v aktuálně nejmodernějším závodě na výrobu systémových vozíků na světě. Výstavba nového závodu byla nutná, protože kapacitu závodu Moosburg již nešlo rozšířit. Výstavba trvala zhruba 16 měsíců.

Celý článek...

Strana 10 z 31

10
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2430

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..