Google překladač: English Deutsch

demag 03Jako přední světový dodavatel jeřábů a jejich komponent nabízíme individuální řešení tzv. z jedné ruky pro různá průmyslová odvětví. Neustále rozšiřujeme nabídku produktů, optimalizujeme a přizpůsobujeme se požadavkům nejmodernějšího designu produktů, výrobních postupů a materiálových toků. Zkušenosti z téměř 200 let technického vývoje jsme zužitkovali při návrhu nového konceptu jeřábů, který znamená revoluci v přepravě břemen: nový V-typ nosník Demag.

Celý článek...

tz ose250 img3U vychystávacích vozíků BT Optio je pro nejnižší úroveň vychystávání nově možné využít i dálkové ovládání! Cílem tohoto řešení od společnosti Toyota Material Handling je výrazné zrychlení a lepší ergonomie vychystávání. Toyota Material Handling podporuje své zákazníky rozvíjením nejlepších řešení a optimalizací procesů v mnoha oblastech logistiky a skladování.

Celý článek...

jun1O deset procent vyšší výkon a současně o pět procent nižší spotřeba energie / Vozík lze dodat i s technologií Li-Ion. Jungheinrich uvedl na veletrhu LogiMAT 2015 na trh nový horizontální vychystávací vozík. ECE 220/225 je kompletně novým horizontálním vychystávacím vozíkem vyvinutým ve společnosti Jungheinrich. Jedním z hlavních parametrů nové generace vozíků je až o deset procent vyšší překládací výkon.

Celý článek...

jung1Nominované vozíky: EFG S30s – Čelní vysokozdvižné vozíky do 3,5 t / DFG 540s – Čelní vysokozdvižné vozíky nad 3,5 t / ECE 225 – Skladové vozíky / Souprava tahače a přívěsů (EZS 350 a GTE) – Intralogistická řešení 2015. V soutěži International Forklift Truck of the Year (IFOY) 2015 ukazuje Jungheinrich i v letošním roce svou inovační sílu v oboru vysokozdvižných vozíků, skladových vozíků a komplexních intralogistických řešení.

Celý článek...

toyota1Toyota Material Handling Europe (TMHE) posiluje nejen svoje portfolio čelních vozíků řady Tonero, ale rozšířila také nabídku dieselových motorů o nový model s nižšími emisemi a výrazně nižší spotřebou paliva. Širší nabídka pomůže ještě lépe pokrýt odlišné potřeby různých aplikací zákazníků, zejména z hlediska produktivity, nákladů na manipulaci a ochrany životního prostředí.

Celý článek...

Jungheinrich-ERE-C20Vozík je kombinací dvou osvědčených sériových vozíků Jungheinrich a může se využívat pro nakládku a vykládku nákladních automobilů, přepravu zboží a vychystávání. Jungheinrich uvádí v prosinci 2014 na trh novou variantu elektrického ručně vedeného nízkozdvižného vozíku ERE C20. Vozík je kombinací nízkozdvižného vozíku a vozíku s režimem spolujízdy a může naložit zboží o hmotnosti až 2 000 kg.

Celý článek...

jung1V polovině října vyjel z výrobní linky závodu společnosti Jungheinrich v Landsbergu, Německo, v blízkosti města Halle 100 000. vozík – paletový vozík typu EJE 118 s ručním vedením. Tento baterií napájený vysokozdvižný vozík s nízkou ložnou plochou se proslavil jako vysoce ekonomický nástroj pro nakládání a vykládání a rovněž pro transport zboží na krátké vzdálenosti.

Celý článek...

skoda1„Jsem velmi rád, že první z generace tramvají ForCity Plus byla dnes představena právě v Bratislavě. K této metropoli mám velmi vřelý a osobní vztah. I proto pevně věřím, že se nová tramvaj ze Škody Transportation bude líbit především bratislavským obyvatelům. Kromě moderního designu jim nabídne především komfortní a bezpečné cestování, dostatek místa, přehledný audiovizuální a informační systém a v neposlední řadě také klimatizované prostory.

Celý článek...

TDD-1188Na vyladěnou manipulaci v podání společnosti Toyota Material Handling CZ se zaregistrovalo přes 800 zájemců, což je nový rekord v sedmileté historii Demo Days. Velká většina z nich také dvoudenní akci navštívila. Sedmý ročník nabídl i další rekordy - Toyota prezentovala 112 produktů a aplikačních řešení na ploše více než 4 500 m2 a zapojila 17 partnerských společností posílené o dealery. Velký zájem byl letos zejména o alternativní pohony, ale v rozsáhlé komplexní nabídce umocněné expozicemi partnerů si každý jistě našel to své.

Celý článek...

lindeSpolečnost Linde Material Handling uvedla na trh čtyři nové retraky – Linde R10B až R16B s nosností od 1,0 do 1,6 tuny a rozšířila tak své portfolio retraků o takzvané „lehké" modely. Tyto nové retraky jsou určené pro lehké až středně náročné aplikace a představují základní modely, které přesto nabízejí řidičům vysoký uživatelský komfort.

Celý článek...

toyota 01 IMG 8562Šestým rokem firma Toyota Material Handling připravila v logistickém areálu Rudná u Prahy pro své zákazníky a partnery dvoudenní předváděcí akci s podtextem vyladěná manipulace. K dispozici byly zákazníkům stanoviště s 112 produkty Toyota MH na rozloze 4 536 m2. O chod celé akce se staralo 66 zaměstnanců k plné spokojenosti návštěvníků, jak ze strany stálých, tak i ze strany nových či potencionálních zákazníků, kterých se přes internet prezentovalo téměř 800. Své pevné místo měli na akci i partneři Toyoty, jak dodavatelé baterií, lyžin, logistických služeb či dalších navázaných komodit. Asi nejviditelnějším partnerem byl Plzeňský pivovar, jehož produkty byly použity k předváděcím jízdám a „barvy" pivovaru nesl i slavnostně odhalený a vyšperkovaný elektrický čelní vozík pro efektivní manipulaci v hale i venku Toyota Traigo 30.

Celý článek...

Strana 10 z 33

10
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce