Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Weidmüller
TESA

hbc obr00Společnost HBC-radiomatic CZ, s.r.o. se od roku 1997 stala lídrem českého a slovenského trhu v oblasti rádiových dálkových ovládání určených pro řízení průmyslových aplikací. V největším měřítku jsou RDO používána pro řízení průmyslových a stavebních jeřábů. Tady, díky své kvalitě, zaručují bezpečný spolehlivý provoz a značné ušetření nákladů provozovatele. Ze stejných důvodů nebo i z důvodu zajištění bezpečí pro obsluhu, jsou dálková ovládání používána i v jiných oblastech. Příkladem je použití u svahových sekaček, drtiček stavební suti nebo čerpadel betonu, kde dálková ovládání také zaujala své místo.

Celý článek...

Linde-MH-dodala-voziky-na-CLinde Material Handling (Linde MH), přední dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, dodal flotilu nových CNG vysokozdvižných vozíků do společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Isover, která vyrábí tepelné, zvukové a protipožární izolace. Linde MH dodala do Isoveru celkem 18 vysokozdvižných vozíků na CNG pohon s označením Linde H16 a Linde H20. Ty nahradí stávající dieselové vozíky v oblasti manipulace výrobků mezi výrobními linkami, ve skladech a při nakládce expedovaných výrobků a zboží. Vyznačují se nejen efektivitou provozu, úsporou nákladů na pohonné hmoty, ale i výbornou manévrovatelností a vysokým komfortem pro řidiče. Vozíky s pohonem na stlačený zemní plyn budou využívat novou plnicí stanici CNG, která byla uvedena do provozu na konci listopadu v prostorách společnosti Isover v Častolovicích.

Celý článek...

jungheinrich1Společnost Jungheinrich investovala 40 milionů eur do výstavby nového výrobního závodu v Degernpointu - průmyslové zóně poblíž bavorského Moosburgu. Je to další krok na cestě k rozšíření pozice společnosti na trhu a jejím trvalém udržení. 27. listopadu 2013 otevřela společnost Jungheinrich v průmyslové oblasti Degernpoint, v bezprostřední blízkosti svého závodu v bavorském Moosburgu, svůj nový výrobní závod na výrobu systémových vozíků. Tyto vozíky se dosud vyráběly v závodu Moosburg. Od listopadu již probíhá jejich výroba v aktuálně nejmodernějším závodě na výrobu systémových vozíků na světě. Výstavba nového závodu byla nutná, protože kapacitu závodu Moosburg již nešlo rozšířit. Výstavba trvala zhruba 16 měsíců.

Celý článek...

Inzerce

jungh1Společnost Jungheinrich se sídlem v Hamburku byla jako jediný zástupce z oboru vnitropodnikové logistiky oceněna za sériovou aplikaci lithium-iontové technologie u manipulační techniky. 11. listopadu 2013 obdržela společnost Jungheinrich oficiální certifikát ekologické bilance za svůj vozík EJE 112i, který je jako vůbec první na světě sériově vybaven lithium-iontovou technologií. Nominační listinu pro německou cenu „Ecodesign 2013" převzal zástupce společnosti Jungheinrich od státní sekretářky při ministerstvu životního prostředí, Ursuly Heinen-Esser, a prezidenta spolkového úřadu pro životní prostředí Jochena Flasbartha. Jedná se o jedinou cenu německé vlády za ekologický design. Cena „Ecodesign", která byla udělována podruhé, vyznamenává inovativní výrobky, služby a koncepce, které dle údajů spolkového úřadu pro životní prostředí „přesvědčují jak z hlediska designu, tak i životního prostředí".

Celý článek...

flaga obr1Neustálý růst cen benzínu a nafty přiměl jihomoravského dopravce Grande k tomu, aby jako jeden z prvních v České republice do svého vozu nainstaloval nový systém Dieselgas. Ten umožňuje kombinovaný provoz vozidla na naftu a LPG. Přestavěný nákladní vůz je v provozu od července a dopravce již dnes ví, že díky přestavbě ušetří přes sto tisíc korun ročně. Firma Grande si nechala přestavět nákladní vůz typu TGA 18.390 LL, který při rozvozu měsíčně najezdí v soupravě s vlekem okolo 7 200 kilometrů. „Díky systému se nejen snížily náklady na provoz daného vozidla, ale zároveň se zvýšil i jeho výkon. Například při jízdě do kopce již není potřeba řadit nižší rychlostní stupně i při plném naložení vozu," uvedl Pavel Holemý, jednatel společnosti Grande. Ta již plánuje přestavbu dalších vozidel ze svého vozového parku.

Celý článek...

cemat TC2000-460x258Vážení zboží při přepravě je a bylo jednou z častých operací při manipulaci s materiálem. Vážicí systémy společnosti Intersoft Nexø zastupované na českém trhu Bohumínským Čematem přináší na český trh hned několik revolučních novinek. Pojďme si je v krátkosti představit.
Vážicí systémy Intersoft jsou na světovém trhu s manipulační technikou zavedené a známé díky celé řadě patentů, které firma zapsala. Modelové řady TC2000, TC3000 a TC5000 jsou založeny na třech technologiích - dynamické určení hmotnosti (DMD), vyvážené určení hmotnosti (BMD) a laserové určení velikosti (LVD). Všechny tyto vážící metody využívají principu hydraulického vážení a to včetně posledně zmiňovaného určení velikosti nákladu. Kombinace BMD + LVD je pak zcela novou a originální metodou vážení a dimenzování zboží na paletách.

Celý článek...

zz1TOM 1080Ve dnech 22. a 23. října 2013 proběhla XXI. Celostátní odborná konference revizních a odborných techniků zdvihacích zařízení. Pořádající Asociace odborných pracovníků pro zdvihací zařízení pozvala na tuto akci řadu odborníků na legislativu v oblasti zdvihací techniky, mezi dalšími řečníky byli rovněž představitelé významných firem z oboru.

Celý článek...

toyota1Během Demo Days 2013 měla odborná veřejnost možnost poprvé spatřit nový dieselový hydrostatický vozík Toyota Tonero nebo nový 80V elektrický vozík Toyota Traigo 80. Za zmínku jistě stoji i fakt, že Toyota brzy uvede do provozu svůj první vozík s CNG pohonem v ČR. Rozšíření modelové řady v oblasti elektrických vozíků, nabídka hydrostatického vozíku vedle tradiční hydrodynamiky i schopnost realizovat řešení s CNG pohonem znamená i širší možnosti, které společnosti Toyota Material Handling umožňují zákazníkům zajistit ideální variantu řešení jejich potřeb manipulace.

Celý článek...

vzv1Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. Největší prodejce použité manipulační techniky v ČR a zároveň provozovatel eshopu s příslušenstvím pro manipulační techniku je svým zákazníkům zase o kousek blíž.

Celý článek...

jung16. září 2013 otevřela společnost Jungheinrich nové centrum náhradních dílů v Kaltenkirchenu ležícím severně od Hamburku. Jako generální dodavatel kompletních logistických systémů vyvinula a realizovala společnost Jungheinrich svůj centrální sklad na základě nové logistické koncepce s optimalizovaným managementem náhradních dílů. Tím do budoucna vytvořila předpoklady pro ještě lepší plnění tržních podmínek, jako je např. schopnost dodávat náhradní díly non stop, tj. 24 h denně 365 dní v roce, a tím celosvětově poskytovat rychlejší a efektivnější logistiku náhradních dílů.

Celý článek...

vytah.S5500Nový výtah značky Schindler určený pro komerční a luxusní obytné budovy nabízí vyjimečnou flexibilitu, která zajišťuje dokonalou harmonii mezi stavební konstrukcí a architektonickým návrhem. Schindler 5500 představuje názornou ukázku švýcarské technické preciznosti a nastavuje nová měřítka z pohledu spolehlivosti, odolnosti a ekologického designu. Nový výtah lze navrhnout s ohledem na maximální využití pronajímatelné plocha budovy. Zároveň je vybaven moderními technologiemi snižujícími ekologický dopad provozu budovy na životní prostředí. Cestující ocení požitek z plynulé a tiché jízdy. Projektanti mají na výběr široké spektrum konstrukčních možností, od funkcionalistického vzhledu až po elegantní design.

Celý článek...

Strana 10 z 30

10

Kalendář akcí

<<  Březen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce