Google překladač: English Deutsch

Jungheinrich představuje zcela nový elektrický stohovací vozík ERC 216zi. Rok poté, co společnost představila první vysokozdvižný vozík s plně integrovanou lithium-iontovou baterií ETV 216i, nyní Jungheinrich svůj koncept rozšiřuje o model ERC 216zi. Díky lithium-iontové baterii je vysokozdvižný vozík obzvláště kompaktní a umožňuje vynikající manévrovatelnost. Místo prostoru na baterii za sloupem, což u těchto typů vysokozdvižných vozíků bývalo standardní uspořádání, je baterie u modelu ERC 216zi umístěna uprostřed vozíku.

jungheinrich ERC 216zi

Model ERC 216zi je s 1245 mm rozměru L2 nejméně o 170 mm kratší než srovnatelné vozíky a jedná se o ten nejkompaktnější elektrický stohovací vozík na trhu. Člen představenstva společnosti Jungheinrich pro marketingové a prodejní oddělení, Christian Erlach, vysvětluje: „Někdy musíte použít úplně jiný přístup, a přesně to jsme udělali s modelem ERC 216zi. Zabudovaná lithium-iontová baterie umožňuje revoluční konstrukci vozíku. ERC 216zi je kompaktní a je s ním snadná manévrovatelnost. Jedná se o ideální vozík do prostředí skladů s úzkými uličkami, kde naši zákazníci stále chtějí dosahovat působivých výšek."
Zabudovaná lithium-iontová baterie ve vozíku ERC 216zi umožňuje zcela novou konstrukci vozíku. Společnost Jungheinrich u vozíku ERC 216zi výrazně zlepšila jeho ovládání. Díky své kompaktní konstrukci vozík ERC 216zi definuje nový standard manévrovatelnosti. S novým sloupem s FG profily má vozík ERC 216zi vyšší zbytkovou kapacitu - nejméně 100 kg. Nové tlumení sloupu také zajišťuje jeho hladké přesuny.

Vyšší komfort obsluhy
Při vývoji vozíku ERC 216zi věnovala společnost Jungheinrich zvláštní pozornost jeho ergonomii. Pevná plošina zajišťuje obsluze oporu a pohodlí. To je obzvláště důležité při delším pracovním vytížení. Ovládací prvky vysokozdvižného vozíku jsou uspořádány tak, aby umožňovaly jeho intuitivní ovládání. Zcela nová koncepce řízení pomocí elektrické oje smartPILOT umožňuje přesné a snadné ovládání jednou rukou. 4palcový displej na palubní desce zajišťuje přehledné zobrazení informací. Díky novému úložnému systému si obsluha může pracoviště přizpůsobit podle sebe.

Ochrana na všech frontách
ERC 216zi také definuje nové standardy bezpečnosti. Nadhlavní kryt, v souladu s normou DIN ISO 6055, chrání obsluhu před padajícími předměty. Pevná plošina s masivními bočními panely také nabízí kompletní ochranu obsluhy ze tří stran. Asistenční systém operationCONTROL chrání před překročením zbytkové kapacity vozíku. Vizuální a zvukové výstražné signály ukazují obsluze překročení přípustné zbytkové kapacity. Systém positionCONTROL umožňuje rychlé a snadné stohování s předdefinovanými skladovacími výškami. Zboží tak mohou bezpečně ukládat a vyskladňovat i méně zkušení zaměstnanci.Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news