Google překladač: English Deutsch

Společnost Interroll oznámila zvýšení výrobních kapacit v USA. V Hiramu nedaleko Atlanty (Georgia, USA) bude vedle stávajícího postaven nový závod. Společnost do rozšíření investuje celkem přibližně 11 miliónů amerických dolarů a dokončení druhého závodu se očekává do konce roku 2019.

Interroll Atlanta LLC

Projektové aktivity společnosti Interroll v Severní i Jižní Americe zůstávají na vysoké úrovni a obrat v roce 2018 zaznamenal dvojciferný růst. Společnost současně představuje v rychlém tempu inovativní řešení, která uspokojují stále se vyvíjející požadavky trhu. Tento pozitivní vývoj posilují důležité trendy, jako rostoucí automatizace skladů a dopravy zavazadel na letištích nebo rozvoj e-commerce.
"Vidíme, že vysoká poptávka po řešeních od firmy Interroll na amerických trzích neustává, naopak," říká Richard Keely, výkonný viceprezident pro Severní a Jižní Ameriku. "Proto se připravujeme zvyšováním výrobních kapacit, abychom našim zákazníkům a uživatelům i v nadcházejících letech zaručili rychlé dodací lhůty.
Plánovaný objem investic bude přibližně 11 miliónů amerických dolarů (tj. přibližně 10,9 miliónu švýcarských franků). Projekt počítá s rozšířením celkové plochy závodu o přibližně 11 300 čtverečních metrů, z čehož přibližně 1 400 čtverečních metrů budou kanceláře.
"Zvětšené kapacity nám umožní dále rozvíjet naši štíhlou a agilní výrobu a zvýšit stupeň automatizace našich závodů," řekl Keely.



Kalendář akcí

<<  Květen 2025  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news