Google překladač: English Deutsch

interroll01Společnost Interroll uvádí na trh modulární platformu pro dopravníky palet, která vychází z úspěšné platformy modulárních dopravníků MCP (Modular Conveyor Platform). Platforma MPP, Modular Pallet Conveyor Platform, využívá množství komponent včetně technických prostředků, které již byly stokrát a tisíckrát vyzkoušeny a otestovány uživateli v praxi. Nová platforma pro dopravníky je ideálním doplňkem k systému Pallet & Carton Flow pro materiálový tok ve skladech od firmy Interroll.

V moderních systémech materiálového toku je stále důležitější spolehlivá a efektivní manipulace s paletami. V mnoha případech primárně na ní závisí to, aby doba mezi příjmem a výdejem zboží nebo mezi uložením materiálu, výrobou a uvedením zařízení do provozu byla co nejkratší. Systémy pro manipulaci zaručují, aby tyto manipulační procesy byly díky automatizaci vysoce efektivní – a aby také proces jejich projektování byl plynulý, požadavky na montážní práce co nejmenší a možnosti rozšíření co nejflexibilnější.

Ideální pro automatickou přepravu palet
To vše a mnohem více nabízí nové řešení od firmy Interroll systémovým integrátorům a projektantům závodů. MPP je výjimečně univerzální systém pro dopravu palet, vyznačující se vysoce flexibilní modulární konstrukcí. Ve spojení s osvědčeným systémem Pallet & Carton Flow je nový systém pro dopravníky palet ideálním základem pro výstavbu kompletních řešení pro skladování palet jakýchkoliv typů a manipulaci s nimi v různých úlohách. Na rozdíl od systémů pro materiálový tok ve skladech, kde jsou palety dopravovány do meziskladů po šikmém pásu gravitačního dopravníku působením jejich vlastní tíhy, tvoří MPP poháněný dopravníkový systém. Podle typu projektu jsou dopravníky poháněny motory s převodovkou nebo bubnovými motory, které umožňují dokonce i vytváření dopravníků s beztlakovou akumulací.

Jednoduché projektování, flexibilní konstrukce prostřednictvím populárního nástroje Layouter od firmy Interroll může být plně modulární systém projektován a konstruován velmi jednoduše a pohodlně. MPP se skládá z řetězových nebo válečkových dopravníků a z dodatečných modulů, jako jsou přesuvny nebo otočné stoly. Na požádání jsou k dispozici také unikátní moduly pro speciální funkce. Moduly jsou optimálně sladěny a dodávány v předem smontovaném stavu, aby jejich instalace na místě byla co nejjednodušší. Systém navíc může být později neuvěřitelně snadno a s malými náklady modifikován nebo rozšiřován.

V závislosti na konstrukci dopravníků a vybraných modulech je možné přepravovat palety o hmotnosti do 1 200 kg rychlostí až 0,5 m/s. Prvky systému mají zaručenou funkci v rozsahu pracovních teplot –28 až +40 °C. To znamená, že platforma MPP může být používána i v prostředí s nízkou teplotou. V závislosti na použitém řídicím systému může být dopravníkový systém konstruován odlišnými způsoby – např. pro různé hmotnosti, s proměnnou rychlostí nebo s integrovanou funkcí polohování.

Podle požadavků je také možné do trasy dopravníku začlenit stanice kontroly palet. Ty umožňují kontrolovat rozměry, hmotnost, neporušenost nebo použitelnost palet. Volitelně lze realizovat další testy, např. k tomu, aby se na dopravník dostaly pouze kompletní palety s neporušeným zbožím.

Nad to vše klade Interroll velký důraz také na optimální bezpečnost práce a zdravé pracovní prostředí. Nová platforma MPP byla před uvedením na trh důkladně otestována a podrobena velmi náročným zátěžovým zkouškám a zkouškám odolnosti. Vyhovuje všem relevantním bezpečnostním předpisům a její hlučnost v provozu je do 68 dB(A).

interroll02Kalendář akcí

<<  Září 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..