Google překladač: English Deutsch

interroll01Firma Mr Price Group Limited uzavřela smlouvu se systémovým integrátorem, společností Fortna Group, na výstavbu centrálního logistického střediska v jihoafrickém Durbanu. Dopravníkové linky instalované v novém závodě o ploše 60 000 m2 jsou založené na modulární dopravníkové platformě MCP od firmy Interroll.

Mr Price je jihoafrický dodavatel vysoce kvalitních oděvů, domácích potřeb a sportovního oblečení. Firma prodává svůj sortiment v Africe a Austrálii prostřednictvím vlastních obchodů a franšíz stejně jako prostřednictvím internetových kanálů. Historie firmy Mr Price sahá až do roku 1885; v současné podobě firma existuje od roku 1987.

K tomu, aby mohla dále růst, si firma Mr Price vybudovala v Durbanu nové centrální logistické středisko, aby tak nahradila stávající dva závody. Cílem bylo najít škálovatelné a holistické řešení založené na otevřených standardech, které pomůže optimalizovat procesy a současně bude v maximální míře orientované na budoucnost.

Pro vývoj a výstavbu tohoto systému pro manipulaci s materiálem byla jako systémový integrátor vybrána firma Fortna Group. Při hledání optimálního řešení firma Fortna v těsné spolupráci s odborníky z firmy Mr Price nejprve zhodnotila širokou škálu přístupů a techniky, včetně návštěv vybraných ukázkových projektů.

Na základě těchto zjištění se rozhodla pro zcela nové řešení používající ty nejlepší produkty na trhu. Vzhledem ke složitosti projektu byla pozornost věnována také lokální přítomnosti smluvních partnerů. Jako dodavatel dopravníkových linek byla vybrána společnost Interroll. Společnost Interroll má v Jihoafrické republice zastoupení nepřetržitě po více než 20 let.

Distribuční středisko v Durbanu zaujímá celkovou plochu více než 60 000 m2 a má skladovou kapacitu více než 24 000 palet. Každou minutu se v něm odbaví 250 krabic. Bezdotykové akumulační dopravníky používají vysoce flexibilní a účinnou platformu MCP s integrovanými pohony RollerDrive a řídicím systémem MultiControl od firmy Interroll.

Werner Pelser, ředitel logistiky společnosti Mr Price Group, vysvětluje, proč si skupina vybrala tyto partnery.

„Zavedli jsem infrastrukturu, která umožní firmě Mr Price, aby pokračovala v růstu, který kontinuálně trvá už 28 let. Tímto konsolidačním procesem jsme původní dva závody spojili v jeden. Proto jsme do projektu chtěli jít s partnerem, který už podobnou práci dělal na jiných místech," řekl. „S tím je pochopitelně spojeno vybavení, které v závodě používáme. Zde jsme si vybrali nejlepší zařízení daného typu za nejlepší cenu.

interroll02Kalendář akcí

<<  Září 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..