Google překladač: English Deutsch

1 PW PPIC Tatravagonka Bild 1Musí odolávat enormním tažným silám a zatížení náprav většímu než 22,5 tuny (EN 15687:2010) – nákladní vagony společnosti Deutsche Bahn, které ve vysoké kvalitě vyrábí Tatravagónka v Tlmačích. Společnost se specializuje na výrobu šestinápravových kloubových vagonů pro přepravu kontejnerů a výměnných nástaveb, které se používají na kolejích se širokým a normálním rozchodem. Svařování se provádí pomocí robustního svařovacího přístroje TransSteel 5000 Pulse od společnosti Fronius, který je ideální pro svařování dílčích sestav z oceli a slitin uhlíkové oceli.

Celý článek...

stroj CMM Renishaw AGILITY po instalaciKdyž se řekne pětiosé měření, vybavíme si pokročilou technologii, která dokáže s přesností na mikrony rychle změřit jakékoliv obrobky. Jak se osvědčuje v praxi? Strojírenská společnost Dormer Pramet využila pětiosou technologii CMM Renishaw AGILITY k rozšíření produkce o výrobky, na které předchozí technologie nestačily. Firma kvůli tomu musela kompletně změnit své výrobní postupy, ale výsledek předčil očekávání.

Celý článek...

Kimla 1 IMG 9819Advanced Solution Engineering, jak už firemní název odpovídá, se zabývá pokročilými inženýrskými řešeními. Společnost, která aktuálně sídlí v průmyslové zóně slovenského Strečna v areálu o rozloze 8 300 m2 se zabývá produkcí standardních i automatizovaných skladovacích a vyhledávacích systémů, výrobou komplexních dopravníkových linek, zdvihacích zařízení, speciálních jednoúčelových strojů a ocelových konstrukcí či dopravníků.

Ve firmě Advanced Solution Engineering je tak potřeba přísun velkého množství ocelového materiálu, který je potřeba řezat, obrábět, ohýbat, svařovat a následně kompletovat do technologických celků. O strojích, produkci firmy a zkušenostech s vláknovým řezacím strojem jsme si povídali s panem Petrom Tichým, vedoucím výroby a projektovým manažerem Advanced Solution Engineering.

Celý článek...

Kimla 1 Img 9765V DFK Cab vyrábí kabiny pro terénní čtyřkolky a vysokozdvižné vozíky, disponují vlastním vývojem a konstrukčním oddělením, které sleduje aktuální trendy, současné vývojové verze kabin a dynamicky tak reaguje na poptávky trhu. Vyvíjí až 30 nových kabin ročně. Kabiny se vyznačují vysokou modularitou pro uspokojení přání zákazníka.

Celý článek...

Fronius 1 PW PPIC WeldCube Navigator iWave Bild 1Bezchybné a efektivní svařování je s nástrojem Fronius WeldCube Navigator naprosto snadné: díky integrované funkci navádění, podrobným vizualizovaným návodům a pevně přednastaveným parametrům svařování. TPS/i a iWave se s nástrojem WeldCube Navigator stávají dokonale sladěným systémem pro řazení svarů. V kombinaci s podavačem Dual Wire Feeder má svářeč během okamžiku přístup také ke dvěma různým cívkám s drátem. Pokud se chcete o snadnosti použití a kvalitě výsledků přesvědčit sami, máte díky zkušební verzi možnost nový software Navigator nezávazně vyzkoušet.

Celý článek...

PW PPIC Ignis Bild 1Pokud chcete zajistit dokonalé svarové spoje v těch nejnepříznivějších podmínkách, v interiéru i exteriéru nebo v těch nejtěsnějších prostorách, potřebujete praktický a robustní svařovací přístroj vysoké kvality. Přesně na tyto požadavky se společnost Fronius zaměřila při konstrukci série přístrojů Ignis 150/180, které jsou nyní k dispozici. Vnější vlivy, jako je prach a vlhkost, nemohou poškodit robustní kryt a průkopnická technologie uvnitř přístroje s mnoha praktickými funkcemi usnadňuje svařovací proces.

Celý článek...

Huisman Czech republic Svarovaci robot 2Huisman Czech Republic vylepšil svařovacího robota ve svém vývojovém a výrobním závodě ve Sviadnově. Nyní pomáhá vyrábět větší, těžší a tvarově náročnější ocelové komponenty, které bylo dříve možné svařit jedině ručně. Díky instalaci víceosého polohovadla se také rozšířily jeho možnosti v použití 3D tisku.

Celý článek...

Jakub KaufmanČeské strojírenství čelilo v roce 2023 hned několika výzvám: v posledních týdnech se objevily nové problémy s logistikou, vliv měly i vysoké ceny energií. Na trhu práce stále panoval nedostatek kvalifikovaných pracovníků, což pro výrobní firmy znamená značnou komplikaci. Podle společnosti Profika setrvale rostla poptávka po řešeních pro automatizaci a po zavádění digitalizace i do menších podniků.

Celý článek...

 DSC0584uTaiwanská asociace výrobců obráběcích strojů a příslušenství (TMBA) uspořádala 23. ledna „TMTS 2024 & Machine Tool Annual Outlook Press Conference" na „Taiwan International Machine Tool Show" (TMTS, Taiwan Machine Tool Show), která se bude konat letos v březnu, na jedné straně provede předshow publicitu a zároveň oznámí roční stav výroby a prodeje odvětví obráběcích strojů a výhled na rok 2024.

Celý článek...

SCHUNK 1a RCE R-EMENDO Anwen kopieFirma SCHUNK, lídr v oblasti upínání a uchopování, bude letos na MSV v pavilonu F, na stánku číslo 47.

Celý článek...

TaiwanDnes v 13:30 se konalo slavnostní zahájení účasti Taiwanu na veletrhu EMO v Hannoveru. Stánek společnosti Taiwan Smart Machinery najdete v hale 16, G31. Po celou dobu veletrhu tak můžete prozkoumat nejnovější řešení v oblasti digitální transformace a pokročilé automatizace, která vám pomohou zefektivnit procesy a dosáhnout ekologické výroby. Můžete těšit na řadu zasvěcených seminářů, rychlých prezentací a průkopnických prezentací.

Celý článek...


Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news