Google překladač: English Deutsch

Schunk KONTEC KSC miniŠetří čas a zvyšuje produktivitu: Nový svěrák SCHUNK KONTEC KSC mini se systémem rychlovýměnných čelistí lze bleskově a bez nástrojů přestavit. Díky jeho optimální přístupnosti je navíc ideální volboupro 5stranné obrábění. Trumfem je rychlost – zvláště při manipulaci s upínanými díly. Ale ani flexibilita nesmí přijít zkrátka. Nový svěrák SCHUNK KONTEC KSC mini exceluje svou kompaktností, snadnou manipulací a upínací silou.

Celý článek...

Retos 1 2019-12-17 013 br16Hledáme nové kolegy do týmu výrobce vodorovných vyvrtávaček. Nabízíme samostatnou a zajímavou práci s možností seberealizace, práci v příjemném prostředí a kolektivu v zázemí stabilní společnosti, různé firemní benefity a ohodnocení odpovídající výkonu. Mimo výborných mzdových podmínek budete mít možnost dalšího vzdělávání.

TECHNOLOG / KOOPERANT

Celý článek...

Retos 1Ještě do 28. 2. 2021 RETOS VARNSDORF s.r.o. nabízí 2 roky záruky zdarma na vybrané nové a generálkované stroje.

Potřebujete-li okamžité řešení, máme skladem konvenční stolovou vyvrtávačku W100A a její CNC variantu RET100B, tak i stolovou vyvrtávačku WH10-CNC po GO. Navíc můžete nyní do 28.02.21 využít jedinečnou nabídku – Záruka 2 roky zdarma.
V rámci EU se jedná o kompletní záruku, mimo EU na dílce bez servisních prací. Platí na nově sjednané obchodní případy nahoře uvedených strojů. Podmínkou je podepsaná smlouva (objednávka) a uhrazená záloha. Výjimky jsou vyhrazeny.

Celý článek...

Timtos 01První světová výstava hybridních obráběcích strojů po vypuknutí pandemie, Taipei International Machine Tool Show (TIMTOS 2021), 15. - 20. března, dosáhla svého konečného odpočítávání. Aby lidé věděli více o této show, uspořádali 20. ledna organizátoři – Rada pro rozvoj zahraničního obchodu na Tchaj-wanu (TAITRA) a Tchaj-wanská asociace strojního průmyslu (TAMI) globální tiskovou konferenci zvýrazněnou panelem CEO.
Vrcholoví manažeři z odvětví obráběcích strojů, předsedové Fair Friend, Hiwin a Chin Fong, mluvili online v panelu generálních ředitelů na téma „Restrukturalizace pro inteligentní strojní průmysl v éře po pandemii" s předsedou TAITRA Jamesem Huangem a předsedou TAMI Pa-Hsi Ko. Všichni potvrdili, že spuštění TIMTOSu nakonec přinese pozitivní význam pro globální průmysl obráběcích strojů, zejména může posílit důvěru v tchajwanský průmysl obráběcích strojů, který v první polovině utrpěl propad a ve druhé polovině roku se nějak zotavil. minulý rok.

Celý článek...

Retos 1RETOS VARNSDORF hledá konstruktéra a programátora PLC

Hledáme nové kolegy do týmu výrobce vodorovných vyvrtávaček. Nabízíme samostatnou a zajímavou práci s možností seberealizace, práci v příjemném prostředí a kolektivu v zázemí stabilní společnosti. Mimo výborné mzdové podmínky budete mít možnost dalšího nejen technického vzdělávání, ale i např. výuky cizích jazyků u rodilých mluvčích.

Celý článek...

BiMu 0114.–17. října proběhlo více než 9 000 návštěv zaregistrovaných na první výstavu věnovanou sektoru organizováno během nouzové stavu. BI-MU online – digitální verze akce, která právě skončila. V sobotu 17. října na FieraMilano Rho byl posledním dnem 32. BI-MU, první výstavy věnovaná sektoru obráběcích strojů, robotů, automatizace, digitální a aditivní výroby a pomocných technologií, která se konala v době ohrožení zdraví.
Za čtyři výstavní dny bylo zaregistrováno více než 9 000 návštěv. To je uspokojivé číslo, v souladu s očekáváním události, ke které došlo během nouzové situace ve zdravotnictví, ale při plném respektování všech pravidel omezujících šíření Covid-19.
Propagace proběhla na výtečnou – UCIMU-SISTEMI PER PRODURRE, sdružením italských výrobců obráběcích strojů, robotů a automatizačních systémů, a pořádané EFIM-ENTE FIERE ITALIANE MACCHINE, před jeho začátkem, 32. BI-MU získala Certifikaci shody vydanou ICIM s ohledem na soulad s bezpečnostními protokoly v boji proti šíření Covid-19 a omezování jeho šíření.

Celý článek...

MCM logo UFFICIALESpolečnost MCM je špičkový výrobce horizontálních frézovacích center ve čtyř nebo pětiosém provedení s možností multitasking, tedy soustružení i plnohodnotného broušení a paletové výměny. Na českém a slovenském trhu je zastoupena firmou macmatic. Díky špičkové přesnosti, vysokým obráběcím výkonům a možnosti pokročilé automatizace nachází uplatnění v nejnáročnějších aplikacích napříč všemi segmenty. Koncept průmyslu 4.0 uplatňuje MCM u svých technologií již od roku 1986, kdy byla založena softwarová divize MCE. Nabízí ověřená řešení paletové automatizace pro malosériovou i kusovou výrobu.

Celý článek...

Tunga DrillMeister DMP AH91Japonská společnost Tungaloy při uvedení své řady korunkových vrtáků DrillMeister posunula technologii vrtání o úroveň výše. Inženýři z japonského vývojového centra společnosti Tungaloy v Iwaki připravili pro zákazníky další vylepšení tohoto produktu a to v podobě nového karbidu AH9130, který se vyznačuje mimořádnou životností. Vrtáky DrillMeister jsou vybaveny jedinečným samosvorným rozhraním, pomocí kterého je upnuta vrtací korunka do tělesa nástroje. To umožňuje snadnou a rychlou výměnu vrtací korunky bez ohledu na délku vrtáku. Operátor stroje tak může vyměnit pouze korunku, aniž by musel vyjmout vlastní tělo vrtáku ze stroje a musel znovu měřit hodnoty pro korekci nástroje. To přináší výraznou úsporu vedlejšího času potřebného pro nasavení nástroje.

Celý článek...

macmatic 1aSeznamte se s firmou MCM, špičkovým výrobcem horizontálních frézovacích center ve čtyř nebo pětiosém provedení s možností multitasking, tedy soustružení i plnohodnotného broušení a paletové výměny. Společnost vznikla v roce 1978 a dnes je se svými 300 zaměstnanci a více než 2 500 prodanými stroji ve 30 zemích světa renomovaným výrobcem špičkových obráběcích řešení. Vysoká přesnost, efektivita obrábění s možností pokročilé automatizace a výrobní proces s vysokou mírou autonomního řízení – to jsou hlavní přednosti technologií společnosti MCM. Kvalitu komplexních řešení dokládá dlouhý seznam významných referenčních zákazníků napříč širokým spektrem odvětví. Výrobní linky různé úrovně automatizace a velikosti můžete nalézt u výrobců dílů pro letecký průmysl, v náročných aplikacích automobilového průmyslu, stavební a zemědělské mechanizaci, energetice a také v obranném sektoru. Neméně důležité zůstává původní zaměření společnosti na vývoj strojů a systémů pro zakázkovou a malosériovou výrobu na paletové automatizaci. Malé a střední firmy působící v zakázkové výrobě proto dodnes představují polovinu zákazníků společnosti MCM.

Celý článek...

Schunk low iTENDO DashboardSpolečnost SCHUNK startuje novou éru upínání nástrojů: Od konce roku 2020 začíná prodej senzorického hydraulického upínače nástrojů iTENDO, nejcitlivějšího upínače nástrojů na trhu. Poprvé bude možné sledovat obráběcí procesy ve vysokém rozlišení přímo na nástroji a regulovat řezné parametry v reálném čase. Požadovaný snímač zrychlení a elektronika jsou zabudované v upínači, aniž by to mělo vliv na jeho rušivou konturu a jiné vlastnosti.

Celý článek...

MastercamAndKYOCERA-2034CNC Soft­ware, vývojář CAD/CAM softwaru Mastercam, oznámil nové partnerství s Kyocera SGS Precision Tools (KSPT) kvůli poskytování knihoven nástrojů společnosti uživatelům Mastercamu. KSPT je certifikovaný výrobce špičkových řezných nástrojů z tvrdokovu (ISO 9001:2015) a průkopníkem některých nejdokonalejších technologií řezných nástrojů na světě. Díky této spolupráci mohou uživatelé Mastercamu stahovat SGS knihovny řezných nástrojů z tvrdých karbidů z Mastercam Tech Exchange.

Celý článek...

Strana 1 z 72

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Červenec 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..