Google překladač: English Deutsch

Fronius 1 PW PPIC joining sJoining Smart Technologies ve znamení udržitelnosti a digitalizace. Odborníci na technologie spojování z automobilového průmyslu se setkají od 10. do 11. května 2023 ve společnosti Fronius v rakouském Sattledtu. Hlavním tématem letošní mezinárodní automobilové konference je udržitelnost a digitalizace.

Celý článek...

Public relations

Castrol 1 onsite-header-110Obrábění kovů je jednou z klíčových operací v mnoha výrobních odvětvích. Zachování produktivity při současném snížení spotřeby energie a úspoře vody a odpadu představuje velkou výzvu. Společnost Castrol vyvinula integrovaná řešení pro obrábění kovů, která pomáhají podnikům právě v těchto ohledech.

Celý článek...

Fronius 00 PW PPIC DynamicWPro systémy Fronius iWave jsou nyní k dispozici komponenty pro studený drát TIG. Převratná inovace spočívá v jejich inteligentním ovládání. S novým patentovaným svařovacím balíčkem Welding Package TIG DynamicWire je nyní i pro amatéry snadné provádět dokonalé svary TIG. Dynamická regulace drátu totiž vždy zvolí správnou rychlost posuvu. Proces se přizpůsobuje svářeči nebo svářečce, nikoli naopak!

Celý článek...

SCHUNK 1 iTENDO2 AnwendungFrézování, zahlubování nebo mikroobrábění – inteligentní upínač nástrojů iTENDO již prokázal své využití v řadě aplikací. Nyní přichází na trh jeho nástupce: iTENDO2 je kompaktnější, výkonnější a nabízí podstatně více možností využití. Díky svému menšímu provedení může nahradit standardní upínače nástrojů v poměru 1:1 a tím také vyhodnocovat sériové činnosti. Navíc zvýšeným počtem otáček najde své uplatnění v oblastech letecké techniky a mikroobrábění.

Celý článek...

DMG 1Kromě stánku na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně připravila firma DMG MORI Czech ukázku dalších řešení ve svém brněnském showroomu. Důraz je kladen především na chytrou výrobu založenou na digitalizaci a automatizaci. Návštěvníci MSV v Brně v dnešní době právem očekávají exponáty, které jim ušetří práci, čas i energie. Na úspory ve všech oblastech se již řadu let zaměřuje lídr v oblasti obráběcích strojů, společnost DMG MORI. Expozice v pavilonu P na brněnském výstavišti a v showroomu firmy v Ořechové ulici v Brně budou pro návštěvníky veletrhu propojeny pravidelným mikrobusovým shuttle spojem

Celý článek...

Retos 1 rt 08 2017-05-15 00RETOS VARNSDORF s.r.o. nabízí CNC a manuální stoly nejen pro vyvrtávačky, ale i pro řadu dalších obráběcích strojů. Otočné stoly vlastní výroby zásadně zefektivňují velkou škálu procesů kovoobrábění. Následně čtete více o manuální verzi MT03 a CNC verzi RT08.

Celý článek...

Fronius 1 PW PPIC COBOT 1Dokonalé svary 24/7, a to i pro malé a střední podniky – Vysoké požadavky na kvalitu, aspekty udržitelnosti a bezpečnostní normy zvyšují nároky na svařovací techniku. Dnešní stav techniky umožňuje reprodukovatelnou kvalitu svařování a kompletní dokumentaci svařovacích dat. Při ručním svařování však tyto požadavky splnit nelze. Řešením je automatizace, a to i pro malé a střední podniky.

Celý článek...

WALTER-3D-Sensor-for-Measuring-machines 1Pro měřicí stroje HELICHECK PRO, HELICHECK PLUS a jejich verze LONG nabízí společnost WALTER jako volitelné příslušenství 3D snímač pro plně automatické měření a digitalizaci nástrojů a obrobků. Pokud se geometrie břitu (stoupání a rozteč spirály) řezných nástrojů liší mezi jednotlivými břity, pak hovoříme o vysoce výkonných nástrojích. Ty kladou velké nároky nejen na výrobu, ale také na měření. Vzhledem k mnoha měnícím se parametrům, které lze stěží měřit klasickou optickou metodou, se doporučuje mnohem rychlejší 3D laserové skenování pomocí přístroje WALTER HELICHECK 3D. U některých parametrů je pro úplnost měření zapotřebí přesnější konvenční měřicí zařízení. Proto pro náročné nástroje, jako jsou nástroje běžně používané v automobilovém, leteckém nebo lékařském průmyslu, dosud byly nutné dva měřicí stroje. S novým volitelným 3D laserovým snímačem to již neplatí.

Celý článek...

POH30-2022-2223Spo­leč­nost Pro­fi­ka zve zá­kaz­ní­ky na ju­bi­lej­ní Pro­fi­ka Open House 2022, který se bude konat 15. červ­na 2022 od 9 do 16 hodin v sídle firmy – Prů­mys­lo­vá 1006, Be­nát­ky nad Ji­ze­rou. Mohou se těšit na ro­bo­tic­ké buňky vy­vi­nu­té Pro­fi­kou a na sou­čas­né CNC ob­rá­bě­cí stro­je. Budou pří­tomni tech­ni­ci od CNC stro­jů, ná­stro­jů, upí­na­čů, NC ro­bo­tic­kých stolů, řez­ných ka­pa­lin a pří­slu­šen­ství k CNC ob­rá­bě­cím stro­jům.

Celý článek...

Fronius 1 PW PPIC TPSi TWINSpolečnost Fronius rozšiřuje nabídku špičkových inteligentních tandemových svařovacích systémů TPS/i TWIN. Synchronizované svařování se dvěma samostatně ovládanými oblouky ještě nikdy nebylo tak snadné jako s novými systémy TPS/i TWIN a svařovacími procesy PMC TWIN a CMT TWIN. Oba přesvědčí stabilním průvarem a díky vysoké rychlosti a mimořádnému odtavnému výkonu šetří čas. Výzva při vysokovýkonném tandemovém svařování spočívá především v ovládání obou oblouků. Tato kontrola nad oběma oblouky umožňuje snadné svařování velkoobjemových dílů, více vrstev nebo dlouhých svarů při výrobě kontejnerů, vozidel a vagonů, a to v perfektní kvalitě. Systém TPS/i TWIN Push, který už je na trhu zavedený, dostává nyní pro takové výzvy posilu – systémy TWIN PushPull s procesem CMT TWIN. To znamená, že kromě oceli lze nyní tandemovými svařovacími systémy spojovat také hliník.

Celý článek...

CNC stroj nabizeny spolecnosti Profika-2217Každý velký stroj časem vy­ža­du­je ge­ne­rál­ní údrž­bu či vý­mě­nu dů­le­ži­tých sou­čás­tek. Firmy také pře­ru­šu­jí pro­voz, ať se jedná o plá­no­va­nou pauzu s na­ří­ze­nou do­vo­le­nou pro za­měst­nan­ce, nebo pře­stáv­ku vy­nu­ce­nou okol­nost­mi. Řada pod­ni­ků však pří­pra­vu svých tech­no­lo­gií na delší ne­čin­nost podceňuje. Podle spo­leč­nos­ti Pro­fi­ka je zá­sad­ní tento krok u ob­rá­bě­cích stro­jů ne­za­nedbat a po­hlí­dat zá­lo­ho­vá­ní dů­le­ži­tých in­for­ma­cí, správ­ně vše vy­čis­tit i hlí­dat úpra­vy tep­lot.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..