Google překladač: English Deutsch

Retos 1 rt 08 2017-05-15 00RETOS VARNSDORF s.r.o. nabízí CNC a manuální stoly nejen pro vyvrtávačky, ale i pro řadu dalších obráběcích strojů. Otočné stoly vlastní výroby zásadně zefektivňují velkou škálu procesů kovoobrábění. Následně čtete více o manuální verzi MT03 a CNC verzi RT08.

Celý článek...

Fronius 1 PW PPIC COBOT 1Dokonalé svary 24/7, a to i pro malé a střední podniky – Vysoké požadavky na kvalitu, aspekty udržitelnosti a bezpečnostní normy zvyšují nároky na svařovací techniku. Dnešní stav techniky umožňuje reprodukovatelnou kvalitu svařování a kompletní dokumentaci svařovacích dat. Při ručním svařování však tyto požadavky splnit nelze. Řešením je automatizace, a to i pro malé a střední podniky.

Celý článek...

WALTER-3D-Sensor-for-Measuring-machines 1Pro měřicí stroje HELICHECK PRO, HELICHECK PLUS a jejich verze LONG nabízí společnost WALTER jako volitelné příslušenství 3D snímač pro plně automatické měření a digitalizaci nástrojů a obrobků. Pokud se geometrie břitu (stoupání a rozteč spirály) řezných nástrojů liší mezi jednotlivými břity, pak hovoříme o vysoce výkonných nástrojích. Ty kladou velké nároky nejen na výrobu, ale také na měření. Vzhledem k mnoha měnícím se parametrům, které lze stěží měřit klasickou optickou metodou, se doporučuje mnohem rychlejší 3D laserové skenování pomocí přístroje WALTER HELICHECK 3D. U některých parametrů je pro úplnost měření zapotřebí přesnější konvenční měřicí zařízení. Proto pro náročné nástroje, jako jsou nástroje běžně používané v automobilovém, leteckém nebo lékařském průmyslu, dosud byly nutné dva měřicí stroje. S novým volitelným 3D laserovým snímačem to již neplatí.

Celý článek...

POH30-2022-2223Spo­leč­nost Pro­fi­ka zve zá­kaz­ní­ky na ju­bi­lej­ní Pro­fi­ka Open House 2022, který se bude konat 15. červ­na 2022 od 9 do 16 hodin v sídle firmy – Prů­mys­lo­vá 1006, Be­nát­ky nad Ji­ze­rou. Mohou se těšit na ro­bo­tic­ké buňky vy­vi­nu­té Pro­fi­kou a na sou­čas­né CNC ob­rá­bě­cí stro­je. Budou pří­tomni tech­ni­ci od CNC stro­jů, ná­stro­jů, upí­na­čů, NC ro­bo­tic­kých stolů, řez­ných ka­pa­lin a pří­slu­šen­ství k CNC ob­rá­bě­cím stro­jům.

Celý článek...

Fronius 1 PW PPIC TPSi TWINSpolečnost Fronius rozšiřuje nabídku špičkových inteligentních tandemových svařovacích systémů TPS/i TWIN. Synchronizované svařování se dvěma samostatně ovládanými oblouky ještě nikdy nebylo tak snadné jako s novými systémy TPS/i TWIN a svařovacími procesy PMC TWIN a CMT TWIN. Oba přesvědčí stabilním průvarem a díky vysoké rychlosti a mimořádnému odtavnému výkonu šetří čas. Výzva při vysokovýkonném tandemovém svařování spočívá především v ovládání obou oblouků. Tato kontrola nad oběma oblouky umožňuje snadné svařování velkoobjemových dílů, více vrstev nebo dlouhých svarů při výrobě kontejnerů, vozidel a vagonů, a to v perfektní kvalitě. Systém TPS/i TWIN Push, který už je na trhu zavedený, dostává nyní pro takové výzvy posilu – systémy TWIN PushPull s procesem CMT TWIN. To znamená, že kromě oceli lze nyní tandemovými svařovacími systémy spojovat také hliník.

Celý článek...

CNC stroj nabizeny spolecnosti Profika-2217Každý velký stroj časem vy­ža­du­je ge­ne­rál­ní údrž­bu či vý­mě­nu dů­le­ži­tých sou­čás­tek. Firmy také pře­ru­šu­jí pro­voz, ať se jedná o plá­no­va­nou pauzu s na­ří­ze­nou do­vo­le­nou pro za­měst­nan­ce, nebo pře­stáv­ku vy­nu­ce­nou okol­nost­mi. Řada pod­ni­ků však pří­pra­vu svých tech­no­lo­gií na delší ne­čin­nost podceňuje. Podle spo­leč­nos­ti Pro­fi­ka je zá­sad­ní tento krok u ob­rá­bě­cích stro­jů ne­za­nedbat a po­hlí­dat zá­lo­ho­vá­ní dů­le­ži­tých in­for­ma­cí, správ­ně vše vy­čis­tit i hlí­dat úpra­vy tep­lot.

Celý článek...

Liberty IMG 5874Rourovna LIBERTY Ostrava dokončila instalaci nové linky, která uzavírá technologický proces výroby naftovodných a pažnicových ocelových trub pro petrochemický průmysl. Linka v hodnotě více než 15 milionů korun má lepší technologické parametry než původní, téměř 25 let staré zařízení, a pomohla zautomatizovat výrobní proces.

Celý článek...

Conrad 01 Tools PR Image KaŠiroká nabídka: Platforma Conrad Sourcing Platform nabízí profesionální nářadí pro kterýkoliv pracovní krok ve výrobě či na staveništi
● Připravené k použití kdykoliv a kdekoliv: Bezkabelové akumulátorové nářadí
● Výkonné vybavení: 18 voltů pro náročné úkoly
● Nabídka od celé řady výrobců: Kvalitní značky pro průmysl a řemesla

Celý článek...

Fronius 1 PW PPIC Magna-PreKurt Hartmann, vedoucí oddělení zajištění kvality a svářečského dozoru pro výrobu rámů řady Mercedes G
Automobilová budoucnost s Magna Presstec – výrobní procesy pro prémiový segment v automobilovém průmyslu: Při koncepci a vývoji zařízení pracují často výrobci OEM a Tier 1 ruku v ruce se svými dodavateli. Pro zajištění kvality a optimalizaci výrobních postupů přitom koncern Magna používá technologicky vyspělou svařovací techniku od společnosti Fronius. Společnost Magna Presstec dokončuje rámy vozů Mercedes G, a to s využitím softwarového řešení Fronius WeldCube Premium. Automobilový dodavatel Magna vytvořil kolem Grazu optimální výrobní infrastrukturu: Magna Presstec GmbH v Lebringu – půl hodiny jízdy autem jihovýchodně od Grazu – vyrábí rámy modelu G. Společnost Magna Steyr Fahrzeugtechnik AG & Co KG v Grazu pak prémiový terénní vůz dokončuje.

Celý článek...

GrindingHub 01UNITED GRINDING Group představí svou revoluční novinku C.O.R.E.(Customer Oriented REvolution) poprvé na německém veletrhu od 17. do 20. května 2022 ve Stuttgartu. Prezentace, která je naplánována na 10:00 prvního dne veletrhu GrindingHub 2022, bude zahrnovat i další novinky. Skupina UNITED GRINDING, jeden z předních výrobců přesných strojů pro broušení, erodování, laserování, měření a kombinované obrábění, představuje svou revoluční novinku C.O.R.E. (revoluce orientovaná na zákazníka) na GrindingHub 2022 ve Stuttgartu. Návštěvníci se mohou těšit na tuto a další novinky skupiny, které budou představeny všem hostům na stánku skupiny na slavnostní prezentaci v první den veletrhu, 17. května 2022, v 10 hodin místního času.

Celý článek...

Walter lg Grindinghub-logo Společnost WALTER představí ve dnech 17. až 20. května na veletrhu GrindingHub 2022 v německém Stuttgartu na stánku A50 v hale 9 nejnovější přírůstek do svého sortimentu strojů, a sice nástrojovou brusku s inovativní koncepcí stroje malých rozměrů.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..