Google překladač: English Deutsch

Thermacut 1 Gridiron 24 340Nejlepší nápady často přichází z potřeby, proto se portfolio společnosti Thermacut rozšířilo o multifunkční stůl GRIDIRON MINI. Ten vznikl především za účelem předvádění přenosného řezacího systému EX-TRACK CNC, který lze vybavit strojním autogenním hořákem EX-TRAFLAME a/nebo strojním plazmovým hořákem v kombinaci s plazmovým zdrojem EX-TRAFIRE.

Celý článek...

Walter CORE Visual 210x297mPod značkou C.O.R.E. – Customer Oriented REvolution - na veletrhu EMO 2021 skupina UNITED GRINDING představí převratnou novinku, a to hned první den veletrhu ve 12 hodin. Skupina UNITED GRINDING, výrobce přesných strojů pro broušení, erodování, laserové opracování, měření a kombinované obrábění, představí na EMO 2021 v Miláně revoluční novinku: UNITED GRINDING C.O.R.E. Všechny značky koncernu - MÄGERLE, BLOHM, JUNG, STUDER, SCHAUDT, MIKROSA, WALTER, EWAG a IRPD - se zapojí do představení nového projektu veřejnosti první den veletrhu, 4. října 2021 ve 12 hodin místního času.

Celý článek...

Schunk KONTEC KSX-C2Každy, kdo si myslí, že byl inovační potenciál u stacionárních upínacích systémů již delší dobu vyčerpán, by se měl zaměřit na firmu SCHUNK: S 5osým upínačem KONTEC KSX-C2 pokračuje specialista na uchopování a upínání svůj úspěšný příběh řady KSX a poskytuje vysoce přesnému 6strannému obrábění nové impulzy. Již na první pohled je patrný uzký vnější obrys, který usnadňuje přístup se standradními nástroji. Při bližším prozkoumání navíc boduje nová generace mnoha přednostmi: Pomocí aktivní vtahovací síly dosahuje KONTEC KSX-C excelentních výsledků s přímou rovnoběžností a pravými úhly a tím vytváří ideální podmínky pro náročné 6stranné obrábění.

Celý článek...

WIDIA-TOP-DRILL youNová geometrie MS přináší stabilní vrtání modulárními nástroji pro aplikace v oblasti všeobecného a energetického strojírenství. Společnost WIDIA™ dnes oznámila uvedení břitové destičky s novou geometrií MS pro nejprodávanější vrtáky TOP DRILL™ Modular X (TDMX). Díky dostupnosti nové geometrie MS nyní platforma TDMS nabízí tři provedení břitových destiček pro příslušné typy materiálů, které rozšiřují možnosti aplikací této řady vrtáků o vrtání šikmých vstupů a výstupů, vrstvených plechů a průniků otvorů v nerezových ocelích, superslitinách, ocelích a litinách.

Celý článek...

Widia M8065HD Shell Mill M8Nové frézy nabízejí zkrácení přípravných časů a nižší náklady na skladové zásoby díky využití jednoho nástroje pro různé operace frézování ocelí a litin. Společnost WIDIA™ dnes oznámila uvedení nových frézovacích nástrojů s vyměnitelnými břitovými destičkami určených pro náročné frézovací operace v ocelových a litinových materiálech. Fréza M8065HD s extra širokými drážkami pro odvod třísek, je navržená pro destičky s osmi řeznými hranami a umožňuje dosažení velkých hloubek řezu při vysokých hodnotách úběru materiálu v aplikacích čelního a frézování.

Celý článek...

Schunk KONTEC KSC miniŠetří čas a zvyšuje produktivitu: Nový svěrák SCHUNK KONTEC KSC mini se systémem rychlovýměnných čelistí lze bleskově a bez nástrojů přestavit. Díky jeho optimální přístupnosti je navíc ideální volboupro 5stranné obrábění. Trumfem je rychlost – zvláště při manipulaci s upínanými díly. Ale ani flexibilita nesmí přijít zkrátka. Nový svěrák SCHUNK KONTEC KSC mini exceluje svou kompaktností, snadnou manipulací a upínací silou.

Celý článek...

Retos 1 2019-12-17 013 br16Hledáme nové kolegy do týmu výrobce vodorovných vyvrtávaček. Nabízíme samostatnou a zajímavou práci s možností seberealizace, práci v příjemném prostředí a kolektivu v zázemí stabilní společnosti, různé firemní benefity a ohodnocení odpovídající výkonu. Mimo výborných mzdových podmínek budete mít možnost dalšího vzdělávání.

TECHNOLOG / KOOPERANT

Celý článek...

Retos 1Ještě do 28. 2. 2021 RETOS VARNSDORF s.r.o. nabízí 2 roky záruky zdarma na vybrané nové a generálkované stroje.

Potřebujete-li okamžité řešení, máme skladem konvenční stolovou vyvrtávačku W100A a její CNC variantu RET100B, tak i stolovou vyvrtávačku WH10-CNC po GO. Navíc můžete nyní do 28.02.21 využít jedinečnou nabídku – Záruka 2 roky zdarma.
V rámci EU se jedná o kompletní záruku, mimo EU na dílce bez servisních prací. Platí na nově sjednané obchodní případy nahoře uvedených strojů. Podmínkou je podepsaná smlouva (objednávka) a uhrazená záloha. Výjimky jsou vyhrazeny.

Celý článek...

Timtos 01První světová výstava hybridních obráběcích strojů po vypuknutí pandemie, Taipei International Machine Tool Show (TIMTOS 2021), 15. - 20. března, dosáhla svého konečného odpočítávání. Aby lidé věděli více o této show, uspořádali 20. ledna organizátoři – Rada pro rozvoj zahraničního obchodu na Tchaj-wanu (TAITRA) a Tchaj-wanská asociace strojního průmyslu (TAMI) globální tiskovou konferenci zvýrazněnou panelem CEO.
Vrcholoví manažeři z odvětví obráběcích strojů, předsedové Fair Friend, Hiwin a Chin Fong, mluvili online v panelu generálních ředitelů na téma „Restrukturalizace pro inteligentní strojní průmysl v éře po pandemii" s předsedou TAITRA Jamesem Huangem a předsedou TAMI Pa-Hsi Ko. Všichni potvrdili, že spuštění TIMTOSu nakonec přinese pozitivní význam pro globální průmysl obráběcích strojů, zejména může posílit důvěru v tchajwanský průmysl obráběcích strojů, který v první polovině utrpěl propad a ve druhé polovině roku se nějak zotavil. minulý rok.

Celý článek...

Retos 1RETOS VARNSDORF hledá konstruktéra a programátora PLC

Hledáme nové kolegy do týmu výrobce vodorovných vyvrtávaček. Nabízíme samostatnou a zajímavou práci s možností seberealizace, práci v příjemném prostředí a kolektivu v zázemí stabilní společnosti. Mimo výborné mzdové podmínky budete mít možnost dalšího nejen technického vzdělávání, ale i např. výuky cizích jazyků u rodilých mluvčích.

Celý článek...

BiMu 0114.–17. října proběhlo více než 9 000 návštěv zaregistrovaných na první výstavu věnovanou sektoru organizováno během nouzové stavu. BI-MU online – digitální verze akce, která právě skončila. V sobotu 17. října na FieraMilano Rho byl posledním dnem 32. BI-MU, první výstavy věnovaná sektoru obráběcích strojů, robotů, automatizace, digitální a aditivní výroby a pomocných technologií, která se konala v době ohrožení zdraví.
Za čtyři výstavní dny bylo zaregistrováno více než 9 000 návštěv. To je uspokojivé číslo, v souladu s očekáváním události, ke které došlo během nouzové situace ve zdravotnictví, ale při plném respektování všech pravidel omezujících šíření Covid-19.
Propagace proběhla na výtečnou – UCIMU-SISTEMI PER PRODURRE, sdružením italských výrobců obráběcích strojů, robotů a automatizačních systémů, a pořádané EFIM-ENTE FIERE ITALIANE MACCHINE, před jeho začátkem, 32. BI-MU získala Certifikaci shody vydanou ICIM s ohledem na soulad s bezpečnostními protokoly v boji proti šíření Covid-19 a omezování jeho šíření.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

3

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..