Google překladač: English Deutsch

CNC stroj nabizeny spolecnosti Profika-2217Každý velký stroj časem vy­ža­du­je ge­ne­rál­ní údrž­bu či vý­mě­nu dů­le­ži­tých sou­čás­tek. Firmy také pře­ru­šu­jí pro­voz, ať se jedná o plá­no­va­nou pauzu s na­ří­ze­nou do­vo­le­nou pro za­měst­nan­ce, nebo pře­stáv­ku vy­nu­ce­nou okol­nost­mi. Řada pod­ni­ků však pří­pra­vu svých tech­no­lo­gií na delší ne­čin­nost podceňuje. Podle spo­leč­nos­ti Pro­fi­ka je zá­sad­ní tento krok u ob­rá­bě­cích stro­jů ne­za­nedbat a po­hlí­dat zá­lo­ho­vá­ní dů­le­ži­tých in­for­ma­cí, správ­ně vše vy­čis­tit i hlí­dat úpra­vy tep­lot.

Celý článek...

Liberty IMG 5874Rourovna LIBERTY Ostrava dokončila instalaci nové linky, která uzavírá technologický proces výroby naftovodných a pažnicových ocelových trub pro petrochemický průmysl. Linka v hodnotě více než 15 milionů korun má lepší technologické parametry než původní, téměř 25 let staré zařízení, a pomohla zautomatizovat výrobní proces.

Celý článek...

Conrad 01 Tools PR Image KaŠiroká nabídka: Platforma Conrad Sourcing Platform nabízí profesionální nářadí pro kterýkoliv pracovní krok ve výrobě či na staveništi
● Připravené k použití kdykoliv a kdekoliv: Bezkabelové akumulátorové nářadí
● Výkonné vybavení: 18 voltů pro náročné úkoly
● Nabídka od celé řady výrobců: Kvalitní značky pro průmysl a řemesla

Celý článek...

Fronius 1 PW PPIC Magna-PreKurt Hartmann, vedoucí oddělení zajištění kvality a svářečského dozoru pro výrobu rámů řady Mercedes G
Automobilová budoucnost s Magna Presstec – výrobní procesy pro prémiový segment v automobilovém průmyslu: Při koncepci a vývoji zařízení pracují často výrobci OEM a Tier 1 ruku v ruce se svými dodavateli. Pro zajištění kvality a optimalizaci výrobních postupů přitom koncern Magna používá technologicky vyspělou svařovací techniku od společnosti Fronius. Společnost Magna Presstec dokončuje rámy vozů Mercedes G, a to s využitím softwarového řešení Fronius WeldCube Premium. Automobilový dodavatel Magna vytvořil kolem Grazu optimální výrobní infrastrukturu: Magna Presstec GmbH v Lebringu – půl hodiny jízdy autem jihovýchodně od Grazu – vyrábí rámy modelu G. Společnost Magna Steyr Fahrzeugtechnik AG & Co KG v Grazu pak prémiový terénní vůz dokončuje.

Celý článek...

GrindingHub 01UNITED GRINDING Group představí svou revoluční novinku C.O.R.E.(Customer Oriented REvolution) poprvé na německém veletrhu od 17. do 20. května 2022 ve Stuttgartu. Prezentace, která je naplánována na 10:00 prvního dne veletrhu GrindingHub 2022, bude zahrnovat i další novinky. Skupina UNITED GRINDING, jeden z předních výrobců přesných strojů pro broušení, erodování, laserování, měření a kombinované obrábění, představuje svou revoluční novinku C.O.R.E. (revoluce orientovaná na zákazníka) na GrindingHub 2022 ve Stuttgartu. Návštěvníci se mohou těšit na tuto a další novinky skupiny, které budou představeny všem hostům na stánku skupiny na slavnostní prezentaci v první den veletrhu, 17. května 2022, v 10 hodin místního času.

Celý článek...

Walter lg Grindinghub-logo Společnost WALTER představí ve dnech 17. až 20. května na veletrhu GrindingHub 2022 v německém Stuttgartu na stánku A50 v hale 9 nejnovější přírůstek do svého sortimentu strojů, a sice nástrojovou brusku s inovativní koncepcí stroje malých rozměrů.

Celý článek...

Fronius MagicCleaner Nová generace série přístrojů Fronius MagicCleaner je nyní k dostání ve dvou velikostech. Tyto pokročilé elektrochemické čisticí přístroje zajišťují dokonalou povrchovou úpravu svarových švů TIG a povrchů z nerezové oceli. Výsledky odpovídají nejvyšším estetickým a hygienickým požadavkům. V robustní slupce se toho však skrývá víc – svary TIG je možné také výborně leštit a svařence lze potisknout logy a sériovými čísly.

Celý článek...

Pramet 1 51943 CZ DormerPraDormer Pramet rozšiřuje výrobní závod v Šumperku o novou budovu o rozloze 4 500 m2, jejíž dokončení je plánováno na rok 2023. Nová hala bude koncipována do dvoupodlažních prostor a přístaveb, které výrazně zvýší výrobu destiček. Vytvoří rovněž prostor pro modernizaci současného výrobního vybavení ve stávajících prostorech výrobní jednotky v České republice.

Celý článek...

SECO PR IMG Seco-Suggest-ToObráběcí operace jsou čím dál složitější, tolerance přísnější, dodací lhůty kratší a kvalifikovaní pracovníci se hledají stále obtížněji. Výrobci potřebují spolehlivého rádce, který jim pomůže nalézt ta nejefektivnější nástrojová řešení. Poté, co uživatel zadá do aplikace Suggest klíčové informace o svém stroji, materiálu a požadavcích na aplikace, obdrží během chvilky důvěryhodné doporučení nástrojů a řezné parametry.

Celý článek...

Retos 1 RET10XVe společnosti RETOS VARNSDORF s.r.o. došlo v hale těžké mechaniky ke spuštění dalšího nového stroje RET10X, který má za úkol zefektivnit výrobní program.

Celý článek...

SCHU MRK-EGP MotorblockJelikož oboroví manažeři a následně konstruktéři firmy SCHUNK v časech panedemie nezaháleli a vyvinuli velké úsilí k realizaci nových produktů, bude se i letos na stánku firmy SCHUNK na co koukat. Z oblasti uchopovací techniky bude k vidění široká škála produktů od nejosvědčenějších chapadel, přes lineární osy až k rozsáhlému programu robotického příslušenství. Speciální zmínku si zaslouží mechatronické systémy jak chapadel, tak ostatních manipulačních produktů, které reflektují celosvětový zájem o elektrické pohony místo nákladné pneumatiky.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Červen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     3  4
  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..