Google překladač: English Deutsch

jun1Park manipulační techniky ve společnosti Faurecia Automotive Czech Republic, která sídlí v Písku, mimo jiné zahrnuje tahače značky Jungheinrich, za kterými jsou připojeny na míru vyvinuté přípojné vozíky s možností speciálního zastřešení. Celá flotila značky Jungheinrich je pronájemní, což má nesporné benefity nejen ve flexibilitě, ale i v ekonomických ukazatelích.

Celý článek...

toyo1Ve společnosti Rexel Sweden AB, sídlící ve městě Årsta nedaleko Stockholmu, se rozhodli zvýšit produktivitu svých pracovišť a obrátili se proto na Helge Nyberg AB. Jedním z důvodů byl i předchozí úspěšný projekt realizovaný v dalším podniku této skupiny, ve společnosti Storel z Gothenburgu. Rexel nabízí mimo jiné i inovativní a trvale udržitelná elektrotechnická řešení a elektrotechnický materiál pro průmysl, bytové vybavení a komerční sektor.

Celý článek...

ju1V létě 2014 uvede Jungheinrich na trh nové vozíky s výsuvným sloupem: modely ETV 110 a ETV 112 jsou kompaktní retraky s nosností až 1 200 kg a spotřebou energie o 10 % nižší než předchozí verze. S uvedením nové modelové řady 1 získávají všechny retraky Jungheinrich stejný design.

Celý článek...

jungheinrich obr1Jungheinrich vstupuje do dalšího segmentu logistických systémů. Nové produkty „Jungheinrich Lift Racking" (LRK) a „Jungheinrich Paternoster Racking" (PRK) – rozšiřují nabídku společnosti v segmentu dynamických skladovacích a vychystávacích řešení.
Oba systémy jsou založeny na strategii „zboží k člověku", kde je optimalizováno využití prostoru v kombinaci s vychystáváním. Díky uzavřené konstrukci je navíc skladované zboží neustále chráněno před prachem, vlhkostí, či teplotními výkyvy.

Celý článek...

schindler obr2Říká v rozhovoru Petr Köhler, manažer pobočky společnosti Schindler CZ, a. s. v Karlových Varech. Společnost Schindler CZ, a. s. byla přizvána jako generální dodavatel přepravní technologie v rámci projektu přestavby nádraží v Plzni. Co bylo hlavním kritériem dodávky?

Celý článek...

pewag obr1Pewag, prémiový výrobce řetězů, vyvinul dva nové vyvažovací segmenty (vahadla), které díky novým, inovativním funkcím pomáhají minimalizovat náklady! Optimální rozložení hmotnosti díky optimalizovanému provedení: Nové a patentovaně zatížitelné vyvažovací segmenty pewag winner AGWW (G10) a pewag winner pro AGWP (G12) jsou konstruovány v souladu s požadavky běžného distributora zatížení. Vzhledem k ploché konstrukci mohou být vyvažovací segmenty zatíženy a použity při úhlu sklonu 60°.

Celý článek...

matl bula obr2Tak jak je u firmy Combilift dobrým zvykem, přichází opět s novinkou. Tentokrát je to terénní čelní vysokozdvižný vozík, který svými vlastnostmi posouvá zvyklosti a zažitá pravidla do nových, v mnoha ohledech nečekaných mezí. Vozík vycházející z firemní filosofie tříkolových vozíků byl původně vyvinut pro potřeby manipulace s velkými nosiči přepravek s drůbeží. Podmínkami pro takové provozy byla nízká průjezdní výška a malý poloměr otáčení, což bylo beze zbytku splněno.

Celý článek...

jungheinrich obr2Vedle nové generace vysokozdvižných vozíků bude společnost Jungheinrich prezentovat na předním světovém veletrhu intralogistiky CeMAT 2014 i novinky z oblasti ergonomie, bezpečnosti a produktivity práce. Na veletrhu CeMAT 2014 (19.–22. května) v německém Hannoveru bude odborné veřejnosti společností Jungheinrich představena celá řada zcela nových designových a konstrukčních inovací pracovního místa řidiče vozíků. Tyto novinky jsou již součástí vozíků posledních konstrukčních řad tohoto hamburského výrobce, a sice spalovacích vozíků s hydrostatickým pohonem a také elektrických vozíků s protizávažím, série 4 a 5.

Celý článek...

demag01Demag je nyní součástí koncernu Terex Material Handling & Port Solutions, jak ke spojení došlo? Jak dlouho tento proces trval?

Proces začlenění Demag Cranes AG do skupiny Terex začal v květnu 2011, v srpnu téhož roku vlastnil Terex již 80 % akcií Demagu. Příchodem Demag Cranes AG se Terex rozšířil o pátý segment, který zahrnuje dvě oblati: průmyslové jeřáby Demag a technologie pro přístavy. Pro Terex šlo o opravdu velkou akvizici, tento pátý segment s novým názvem Terex Material Handling & Port Solutions je totiž hned od svého vzniku druhý největší ve skupině. Od počátku roku 2014 je Terex již jediným vlastníkem Demagu, který je plně integrován.

Celý článek...

tz md-2MD Logistika vybaví pěti nízkozdvižnými vozíky BT Levio DC v Horních Počernicích. Deklaruje tak svoji soustavnou snahu využívat nejmodernější bezpečné a ekologické technologie, díky kterým zajišťuje svým zákazníkům efektivní skladování a spolehlivou logistiku zboží na markety.

Celý článek...

jungheinrich obr1Hamburská společnost představila světové veřejnosti na veletrhu CeMAT v Hannoveru četné inovace a vývoj v oblasti vnitropodnikové logistiky. Návštěvníci se v areálu EXPO seznámili na ploše více než 7 000 m2 se širokým výrobním programem v oblasti logistických systémů, vysokozdvižných vozíků a služeb spojených s vnitropodnikovým tokem materiálu.

Celý článek...

Teximp

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..