Google překladač: English Deutsch

SupraPlusTextilní vázací prostředky jsou dnes pro své vlastnosti neodmyslitelnou součástí vázací a manipulační techniky. Nacházejí uplatnění všude tam, kde může při manipulaci docházet k poškozování povrchů výrobků nebo tam, kde je požadovaná nízká hmotnost manipulačního prostředku. Právě nízká hmotnost a extrémní odolnost krycí vrstvy proti oděru jsou předností vinutých smyček společnosti Spanset, zvláště pak jejich vlajkových lodí známých pod názvem SupraPlus a Magnum X.


Supra plus
Jádro vinuté smyčky SupraPlus tvoří nosná vlákna navinutá do tvaru nekonečné smyčky a je kryto ochranným obalem. Vinuté smyčky SupraPlus vynikají především svými kompaktními rozměry. Jsou o 25 % užší než jejich předchůdce, čímž nabízejí snazší manipulaci a ovladatelnost, také proto je lze snadno použít i pro menší jeřábové háky. Dalším benefitem, který SupraPlus nabízí je inovativní obal, který je zesílený příčně vetkaným vláknem. Díky tomu, se na obalu i při přehnutí přes hák netvoří záhyby, které bývají častou příčinou poškození obalu smyčky. Obal však nabízí mnohem víc. Je tvořen vláknem z vysokopevnostního polyesteru a zesílený žebrováním, čímž je obal schopen vyšší odolnosti vůči přetržení a zároveň zabraňuje dalšímu natržení v případě již poškozené smyčky. Tímto mechanismem je docíleno delší životnosti vinutých smyček. Označení smyčky SupraPlus je zajištěno pomocí identifikačního štítku, který je spolu se stručnými piktogramy zašitý v krycím obalu smyčky. Ke štítku je přiložen stručný návod k použití a obojí je uloženo do ochranného obalu – díky tomu je štítek chráněn před oděrem nebo poškozením. Společnost Spanset také nabízí zákazníkům možnost vložení RFID čipu pro elektronickou evidenci. Jednou z mnoha dalších výhod, které může smyčka SupraPlus nabídnout, je označení nosnosti, které je vetkané do obalu černým vláknem, a vytváří plastický nápis. Díky tomu je nosnost čitelná i při vysokém znečištění smyčky. Vinuté smyčky SupraPlus se vyrábějí v nosnostech od 500 kg do 8 000 kg.


Magnum X
Vinuté smyčky Magnum-X byly vynalezeny pro ulehčení a zefektivnění práce při manipulaci s velmi těžkými břemeny. K tomuto účelu byl zcela změněn materiál, ze kterého se smyčky vyrábějí a díky této změně mají vinuté smyčky Magnum X zcela výjimečnou konstrukci. Na rozdíl od tradičních nekonečných smyček disponuje Magnum-X extrémně kompaktním obalem. Tento obal obsahuje vlákna ze speciálního, vysokopevnostního polyesteru, který je mnohem odolnější proti proříznutí a oděru než dosud běžně používaný polyester. Zároveň je tímto inovativním materiálem nahrazeno také nosné vlákno uvnitř nekonečné smyčky. Tato nová struktura materiálů použitých při výrobě umožnila, že Magnum-X je nejen mnohem kompaktnější a odolnější ale má díky tomu i nižší měrnou hmotnost. Je výrazně lehčí (přibližně o 40% oproti běžným smyčkám) a až o 50% tenčí oproti ostatním nekonečným smyčkám. Tyto vlastnosti značně usnadňují manipulaci s vázacím prostředkem. Další výhodou je snížená tvorba vrásnění obalu při ohybu smyčky na jeřábovém háku v místě kontaktu s břemenem (nebo dalším spojovacím komponentem vázacího prostředku). Díky tomu se výrazným způsobem snižuje možnost předčasného opotřebení obalu. Textilní smyčky Magnum-X jsou standardně k dostání v nosnostech od 10.000 kg do 450.000 kg a délkách do 30 metrů.
Dodavatelem těchto smyček, které vynikají svými vlastnostmi, je pro český trh příbramská společnost Tesort spol. s r.o., jejíž obchodní zástupci Vás mohou navštívit kdekoliv v České Republice a pomoci Vám tak s výběrem nejvhodnějších manipulačních prostředků právě pro Váš provoz. Kromě velkého výběru textilních vázacích prostředků Vám také nabízí možnost využít jejich služeb v oblasti poradenství a revizí nejen na textilní vazáky ale i ostatní druhy vázací a manipulační techniky.

www.tesort.cz

Magnum-X

SupraPlus1Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..