Google překladač: English Deutsch

Podvěsné systémy Eepos se stávají základem pro běžný provoz v logistických a výrobních provozech. Jsou vyrobeny z pevné a velmi odolné slitiny hliníku té nejvyšší kvality a splňují všechny požadavky na ISO 9001. Výhoda, kterou poskytují provozům oproti běžným mostovým jeřábům spočívá v tom, že je lze instalovat buď pomocí závěsných sloupů nebo jednoduše na ocelovou konstrukci v provozu přímo u zákazníka.

tesort01

Navíc kombinovatelnost velkého množství jednotlivých dílů, jejich univerzálnost použití a nadčasový design vytvářejí spolu s praktickým příslušenstvím základ pro moderní pracovní prostředí. Jednoduchý stavebnicový systém a nízká hmotnost manipulačních systémů Eepos zaručuje snadnou a rychlou montáž, zpravidla bez nutnosti statického výpočtu a následného zpevnění budovy jako je tomu často u mostových jeřábů. Všechny manipulační systémy Eepos jsou snadno demontovatelné. Lze je tak za určitých podmínek lehce přemístit. Zároveň mohou být spolehlivou variantou na místech, kde nelze instalovat velké mostové jeřáby a kde není potřeba manipulovat s břemeny těžšími než 2.000 kg. Zákazník také jistě ocení možnost na manipulační systémy Eepos zavěsit různá zařízení od elektrických nebo ručních kladkostrojů, vakuových manipulátorů až po řetězové či textilní sestavy, břemenové magnety nebo svěrky a rozšířit tak variabilnost použití v celém provozu.

Varianty podvěsných drah:
Pro jednoduché manipulace lze využít samostatnou jednonosníkovou podvěsnou dráhu, která se skládá ze dvou pojezdových drah a jednoho nosníku. Výsledkem je optimální využití manipulačního prostoru. Zajišťuje jednoduchý transport materiálů a jeho velkou výhodou je velmi nízká stavební výška. Dráha nezabírá téměř žádné místo a je proto vhodná do malých prostorů. Tato samostatná pojezdová dráha se pohybuje jen v jedné linii.
Pro náročnější manipulace a přepravu velkých nákladů je vhodné využít dvounosníkovou podvěsnou dráhu. Tuto dráhu lze využít pro větší pracovní prostory za použití dvojitého nosníku a pohybuje se v podélné i příčné ose. Most může být podvěsný nebo vetknutý mezi dráhy, čímž snížíme stavební výšku a zvětšíme tak manipulační prostor. Optimální hladký chod u mostového pojezdu, kladkostroje nebo kabelových vleček zajišťují vozíky s lehkoběžným pojezdem a kolečka s ložisky. Nosnost všech podvěsných systémů je do 2t.
Společnost Eepos má v České Republice zastoupení u Příbramské firmy Tesort, spol. s r.o., kde při zakoupení manipulačního systému nezískáte pouze komplexní manipulační systém s dlouhou životností, jednoduchou údržbou a snadnou obsluhou, ale získáte také kompletní poradenství, dodávku zboží do Vašeho provozu, montáž systému a zaškolení obsluhy. Součástí dodávky je kompletní manipulační sestava obsahující kotevní sadu, kabelové vlečky, hlavní vypínač a veškerou dokumentaci. Výhodou je také snadná dostupnost náhradních dílů. Společnost Tesort Vám nabízí možnost vyzkoušení systému Eepos v předváděcích prostorách firmy, kde je systém trvale nainstalován. Zároveň je zde možné nasimulovat manipulaci s Vaším břemenem a ihned navrhnout optimální řešení pro Váš provoz.

www.tesort.cz

tesort04

tesort02

tesort03Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news