Google překladač: English Deutsch

Společnost HBC-radiomatic CZ, s.r.o. se od roku 1997 stala lídrem českého a slovenského trhu v oblasti rádiových dálkových ovládání určených pro řízení průmyslových aplikací. V největším měřítku jsou RDO používána pro řízení průmyslových a stavebních jeřábů. Tady díky své kvalitě zaručují bezpečný spolehlivý provoz a značné ušetření nákladů provozovatele. Ze stejných důvodů nebo i z důvodu zajištění bezpečí pro obsluhu jsou dálková ovládání používána i v jiných oblastech. Příkladem je použití u svahových sekaček, drtiček stavební suti nebo čerpadel betonu, kde dálková ovládání také zaujala své místo.

hbc logo HBC

Novinky pro pohodlí i bezpečnost obsluhy

Micron M – malý, šikovný a opravdu odolný
Inovovaná rodina ovladačů micron se rozrostla o nový model micron M. Nadčasový a kompaktní design s komfortní ergonomií ovladače nabídne bezkontaktní dobíjení a spousty dalších užitečných funkcí.

merlin®iLOG: V případě potřeby servisu ovladače umožňuje rychlou náhradu novým ovladačem.

Uvolnění – převzetí: Tato funkce umožňuje řízení stroje ze dvou nebo více míst. Zaručuje bezpečné provozování stroje pod dohledem obsluhy.

hbc obr03

Automatická volba vysílacího kanálu: V současné době umožňují rádiové technologie zjednodušit a zefektivnit práci obsluze jeřábů a strojů v provozu. I přes stále více využívaná kmitočtová pásma se obsluha nemusí starat o obsazené frekvence v okolí provozu. Vše se děje automaticky a nedochází k přerušování práce. Technologie 2,4 GHz je novým řešením konfliktů s frekvencemi a již nyní je dostupná pro většinu dálkových ovládání HBC-radiomatic. Velké výhody technologie 2,4 GHz jsou automatické řízení frekvencí zabraňující konfliktům a rušení při práci a také povolení k používání téměř po celém světě.

Micron 7 – ověřená kvalita s konfigurovatelným TFT displejem
Nový ovladač micron 7 v sobě snoubí léty ověřenou kvalitu ovladačů micron a individuálně konfigurovatelný 1,77" TFT displej pro zobrazení provozních údajů, zpětného hlášení řízeného stroje nebo ovládání funkcí z menu displeje.
Pro pohyb v menu byl vyvinut speciální joystick radiomatic® yuCON, díky němuž je pohyb v menu intuitivní a rychlý.

hbc obr05

Technos A a B – ergonomické ovladače s novými barevnými TFT displeji
Nové možnosti nabízí i řada technos s ovladači technos A a technos B. Ovladače jsou oblíbené pro svůj ergonomický tvar, pohodlnou bezpečnou manipulaci a přehledem nad řízeným strojem. Ten u technosu A zajišťují dva barevné 1,7" displeje. U technosu B dokonce jeden velký 3,5" displej. Zobrazení informací na displeji je uživatelsky konfigurovatelné a zaručuje maximální bezpečí provozu.

hbc obr08

radiomatic® photon – bezpečnější práce s asistencí kamery
Přesné uchycení břemene, průjezd dopravních manipulátorů prostředím s nedostatečným výhledem nebo umístění vrtáku nad přesně požadované místo v úzkých prostorách. To vše a ještě mnohem více lze snadno realizovat s novou funkcí radiomatic® photon. Video přenos je realizován pomocí 3,5" TFT displeje na vzdálenost až 150 m. Výbavou může být automatické přepínání denního a nočního režimu. Novinkou je možnost použití nových kamer, popřípadě i kamer, které má již uživatel v provozu nainstalované.

hbc obr09

merlin® RMC – Efektivní a snadné párování ovladače s přijímačem
Párování ovladače s přijímačem již nemůže být jednodušší. Probíhá pomocí načtení dat z karty SmartCard. Po načtení dat z karty si ovladač pamatuje potřebné údaje pro přihlášení k přijímači do doby, než načteme data z karty pro jiný přijímač.

merlin® TUC – Bezpečná identifikace uživatele
Identifikace uživatelů je založena na využití čipových karet Smartcard, které umožňují identifikaci obsluhy a zpřístupnění vybraných funkcí pouze kvalifikovaným uživatelům. Při použití se speciální čtečkou zároveň umožňuje mnoho dalších užitečných funkcí. Mezi základní patří ukládání provozní doby ovládání s možností rozlišení obsluhy.

merlin® MAP – Možnost šetřit peníze!
Pokud potřebujete řídit více zařízení pomocí jednoho nebo dvou ovladačů, je pro vás koncept merlin® MAP to pravé. Díky přihlašovacím bodům umístěným u jednotlivých přijímačů máte možnost rychlého a bezpečného spárování vysílače s požadovaným přijímačem. Tento koncept umožňuje spolupráci 2 ovladačů s až 17 přijímači.

www.hbc.cz

 Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..