Google překladač: English Deutsch

hbc obr2Dálkové ovládání se stalo neodmyslitelnou součástí dnešních jeřábů. Jejich popularita stále roste, a to jak díky zvýšení bezpečnosti, tak i efektivitě práce. Mezi jedničku na českém trhu se řadí společnost HBC-radiomatic CZ, s.r.o., která má v tomto oboru mnohaleté zkušenosti a dokáže se vypořádat s každou překážkou. Na českém trhu působí od roku 1997 a ihned se stala lídrem českého i slovenského trhu. Tento německý výrobce patří k předním světovým producentům RDO. Díky vysoké kvalitě zaručuje bezpečný a spolehlivý provoz, a přitom značně ušetří náklady provozovatele.

Ať už se jedná o nejjednodušší kladkostroje či speciálně používané jeřáby, vždy se najde ideální řešení. Provedení vysílačů je zpracováno z odolných plastů zpevněných skelným vláknem, což zvyšuje jejich odolnost proti nárazům. Ergonomické provedení vysílače umožňuje obsluze komfortní a efektivní ovládání. Rozmístění obslužných prvků vysílače je řešeno tak, aby se obsluha mohla v plné míře věnovat řízenému stroji či přepravovanému břemenu. Vysílače jsou vybaveny čipem radiomatic® iLOG, který v případě závady stačí přendat do jiného vysílače a pokračovat v dané práci, čímž není ohrožen provoz výroby.

Vše pro bezpečnost -merlin® TUC (Transmitter User Card) identifikace uživatele
Identifikace uživatele je založena na využití čipových karet Smartcard, které umožňují identifikaci obsluhy a zpřístupnění vybraných funkcí pouze kvalifikovaným uživatelům. Při použití se speciální čtečkou zároveň umožňuje mnoho dalších užitečných funkcí. Mezi ně patří například ukládání provozní doby ovládání s možností rozlišení obsluhy.

Nejmenší ovladač série micron – micron M
Inovovaná rodina ovladačů micron se rozrostla o nový nejmenší model micron M. Nadčasový a kompaktní design s komfortní ergonomií ovladače nabídne bezkontaktní dobíjení, automatickou volbu vysílacího kanálu (technologie 2,4 GHz) a spousty dalších užitečných funkcí.

merlin®iLOG
V případě potřeby servisu ovladače umožňuje rychlou náhradu novým ovladačem.

Uvolnění – převzetí
Tato funkce umožňuje řízení stroje ze dvou nebo více míst. Zaručuje bezpečné provozování stroje pod dohledem obsluhy.

Kompaktní, efektivní a snadno nainstalované – přijímače 308/312
Tyto dva malé přijímače nabízí dokonalé sofistikované řešení pro standardní mostové jeřáby a kladkostroje. Nabízí 8/12 reléových výstupů a mají integrovanou světelnou i zvukovou signalizaci, takže není potřeba připojovat žádné externí zařízení. Připojení je díky „plug and play" velice rychlé a pohodlné. Komfortní použití a spousta užitečných funkcí šetří čas a prostředky provozovatele.

Jednoruční vysílač s barevným displayem – micron 7
Zpětné hlášení jeřábu, provozní stavy, chybová hlášení a spousty dalších informací o provozu jeřábu vám zobrazí na nový barevný 1,77 TFT displej. Díky novému mini joysticku s názvem radiomatic® yuCON je pohyb v menu velice pohodlný, a vy tak můžete využít dalších dodatkových funkcí, které vysílač nabízí, jako například přemostění nebo test tlačítek.

Konstrukce Ex
Firma HBC má více jak 30 let zkušeností v konstrukci Ex. Veškeré mobilní přístroje určené pro práci ve výbušném prostředí splňují požadavky kladené na zajištění osobní bezpečnosti. Pro výbušně prostředí Ex zóny 1 jsou přijímače vybaveny obalem odolným proti působení tlaku.

Dříč, který vás nenechá na holičkách – eco
Každý vysílač je automaticky vybaven vibračním alarmem, který vás vždy upozorní na nízký stav baterie nebo ho lze využít pro zpětné hlášení z přijímače. Pro zajištění vyšší bezpečnosti je možné vysílač dovybavit dalšími funkcemi, jako například vypnutí při rozpoznání kritické situace, infrakey a mnoho dalších. Ačkoli už patří mezi větší vysílače, díky pohodlnému opasku je možné ho ovládat jednou rukou a druhou pak přidržovat břemeno. Provozní doba baterie při plném vytížení činí až 20 hodin.

Veškeré závady vyřeší náš servis
Společnost HBC-radiomatic CZ, s.r.o. provádí servis a prodej náhradních dílů na veškeré produkty radiového dálkového ovládání značky HBC-radiomatic. Pro zajištění pokrytí České republiky jsou zřízena dvě servisní pracoviště, a to v Praze a v Brně.

www.hbc.cz

hbc obr6Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..