Google překladač: English Deutsch

Od stavebního jeřábu přes vrtačku až po dopravní vozidlo, od nakládacího jeřábu přes vidlicový zdvižný vozík až po drtič kamene. Již desetiletí je HBC-radiomatic vedoucím specialistou pro vývoj a výrobu individuálních rádiových ovládání, přizpůsobených na míru. Rozsáhlý výběr základních modelů, ovládacích prvků a funkcí HBC nám otvírá neomezené možnosti. Máme rádiové ovládání, perfektně odpovídající vašim požadavkům. U firmy HBC-radiomatic je individualita standardem.

HBC c 1

Oblasti použití
• Průmyslové jeřáby a zdvihadla
• Technika motorových vozidel
• Přístavní a lodní technika
• Pracovní oblasti ohrožení výbuchem
• Stavební jeřáby
• Dopravní technika a intralogistika
• Lesní a zemědělská technika
• Stavební stroje
• Důlní a vrtací technika
• Hasičská technika

HBC Radiomatic CZ v obchodním zastoupením, působící na českém a slovenském trhu již více než 20 let, provádí prodej a servis rádiových ovládaní pro průmyslové aplikace. Svým kvalitním a spolehlivým provedením a stabilním vývojem nových vám přístroje zaručí bezpečný a spolehlivý provoz a nízké náklady.

Školení aneb Know-How pro Vaši běžnou práci
Nabízíme zákazníkům servis na nejvyšší úrovni! V průběhu školení Vás seznámíme se základy systémů, s principem funkce dálkových ovládání, s podmínkami správné instalace popřípadě i s nastavením hydraulických systémů a s údržbou dálkových ovládání.
HBC c 2Tím se zajišťuje kvalitní servis a dlouhá životnost výrobků. Naše aktuální nabídka školení zahrnuje mimo jiné následující témata:
• Systémy a bezpečnost rádiových ovládání HBC.
• Produktové novinky HBC.
• Rádiová dálková ovládání HBC pro:
  stavební jeřáby, průmyslové jeřáby,
  lesní aplikace, mobilní hydrauliku
  a prostředí s nebezpečím výbuchu.

HBC servis & podpora
Rychlý, profesionální a bezpečný. I nyní jsme tu pro vás. Náš zákaznický servis a prodejní tým Vám poskytnou kompetentní rady a rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Ať již plánujete nové systémy dálkového ovládání, objednáváte náhradní díly nebo potřebujete jinou rychlou a spolehlivou zákaznickou podporu, promluvte si s námi, vždy pro vás najdeme vhodné řešení!
HBC c 4

Naše hodnoty – prvotřídní kvalita z vlastní firmy
Pro splnění přání našich zákazníků po celém světě v maximální kvalitě sází firma HBC soustavně na vývoj, konstrukci a výrobu z vlastní firmy. Zde vzniká značka naší společnosti: Prvotřídní kvalita „made by HBC".
Asi 90 % všech komponentů pro naše rádiové systémy vyvíjíme a vyrábíme sami v sídle v Crailsheimu. Proč to děláme? Protože to umíme nejlépe! Se zkušenostmi a kompetencí na základě 70 let rádiové techniky.
HBC c 3
Soustavně investujeme do vývoje našich produktů. S chytrými nápady a průkopnickými technologiemi stanovujeme po desetiletí standardy v našem oboru. Přitom náš vývoj cíleně zaměřujeme na potřeby početných aplikací našich zákazníků a nabízíme jim tak rozhodující konkurenční výhody. Ať už se jedná o bezpečnost, komfort nebo hospodárnost: S firmou HBC jste na trhu vždy o krok napřed! Odpovědné a dlouhodobé vztahy vytváří důvěru. Proto jako rodinná firma klademe velký důraz na silná partnerství. S našimi zákazníky, kteří důvěřují našim produktům. S našimi dodavateli, kteří oceňují naši spolehlivost. S našimi zaměstnanci, kteří staví na naší kontinuitě. Tak zajistíme dlouhodobou úspěšnou spolupráci a kontinuální další rozvoj naší firmy.
HBC iKalendář akcí

<<  Červen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     3  4
  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..