Google překladač: English Deutsch

HBC Radiomatic CZ, působící na českém a slovenském trhu již více než 20 let, provádí prodej a servis rádiových ovládaní pro průmyslové aplikace. Historie HBC-radiomatic se datuje do roku 1947 a od té doby je světovým lídrem v oblasti rádiových dálkových ovládaní. Zařízení jsou určena nejen pro průmyslové a stavební jeřáby, své uplatnění nachází při řízení drtiček stavební suti, čerpadel betonu, svahových sekaček a dalších. Svým kvalitním a spolehlivým provedením a stabilním vývojem nových vám přístroje zaručí bezpečný a spolehlivý provoz a nízké náklady.

HBC 01 a

Nová generace vysílačů spectrum
HBC 02Nová řada rádiových dálkových ovladačů pro bezdrátové ovládání jeřábů a strojů přichází s celou řadou nových funkcí v kompletně inovovaném provedení. Mezi nejvýznamnější novinky řady patří ovladač spectrum 4, přinášející takřka neomezené možnosti ovládání.Spectrum A a B
HBC 03 okMnohé jistě potěší nová verze ovladačů spectrum A a spectrum B s novými TFT barevnými displeji. Ty usnadňují lepší přehled při ovládání, zpětnou vazbu stroje a rozšířené možnosti ovládání. Technologie Li-ion baterie výrazně prodlužuje dobu provozu a umožňuje nepřetržitý provoz díky funkci radiomatic® CPS (Continuous Power Supply), kdy je ovladač vybaven záložní baterií, která pokryje dobu mezi výměnami akumulátoru, popřípadě je vybaven dvěma akumulátory. Dnes již klasické funkce zaručující odpojení pohybových povelů, v případě nebezpečné situace radiomatic® shock-off / zero-g / roll detect(indikující nárazy, stav bez tíže, či špatný sklon se rozšiřují o inteligentní funkci radiomatic® touch-to-activated. Tato funkce slouží k zabezpečení specifických povelů a jejich uvolnění pouze v případě, kdy obsluha plně věnuje pozornost dálkovému ovládání. Indikace pozornosti je zajištěna kapacitními senzory, hlídajícími dotek rukou na ohrádce ovladače, popřípadě přímo na kontrolérech. Funkce je díky kapacitním senzorům bez opotřebení a signalizovaná pomocí LED na čelním panelu.

Dalším parametrem zvyšujícím bezpečnost ovládání i obsluhy jsou integrovaná LED svítilna a osvětlení čelního panelu
HBC 05b

HBC představuje nové 5" barevné displeje.

HBC 07Díky naší nové 5 "zobrazovací technologii vám nyní můžeme nabídnout spoustu nových možností a řadu inovativních funkcí při používání rádiových ovladačů HBC s barevným displejem. 5" displej je nyní k dispozici pro všechny velikosti dálkových ovladačů spectrum.


Efektivní rozhraní člověk-stroj: nové držáky tabletů HBC

HBC 09 aV mnoha průmyslových odvětvích zajišťují inteligentní mobilní zařízení pohodlnou a rychlou komunikaci mezi lidmi a stroji. Umožňují jasnou vizualizaci komplexních podmínek procesu a jsou neocenitelnými nástroji, pokud jde o zaznamenávání a vyhodnocování informací o strojích pro údržbu a servis. Díky našim držákům tabletů jste nyní schopni plně využít těchto výhod při pohodlné práci s ádiovým ovládáním HBC.
Naše držáky tabletů jsou k dispozici pro použití s vysílači technos B a technos 2 i se všemi vysílači řady spectrum.


Rychlý, profesionální a bezpečný. HBC servis & podpora

HBC 10-service-ENI nyní jsme tu pro vás: Náš zákaznický servis a prodejní týmy vám poskytnou kompetentní rady a rádi zodpoví všechny vaše dotazy.
Ať již plánujete nové systémy dálkového ovládání, objednáváte náhradní díly nebo potřebujete jinou rychlou a spolehlivou zákaznickou podporu, promluvte si s námi, vždy pro vás najdeme vhodné řešení!


www.hbc.czKalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..