Eurazio
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
rozšiřuje svou lehkou jeřábovou stavebnici KBK

Společnost Demag Cranes vyvinula nový ocelový profil KBK II-H a rozšířila tak svou jeřábovou stavebnici KBK doplněním o další klíčové součásti. Tato nově vyvinutá kolejová sekce s vnitřním pojížděním umožňuje vytvářet jednokolejové jeřábové dráhy a podvěsné jeřáby s nosnostmi až 2 000 kilogramů. Toto řešení umožňuje ještě lepší využití stávajícího stavebního prostoru a snížení nákladů již ve fázi plánování.

Celý článek...

pro výstavbu i manipulaci

Společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. se zabývá prodejem a servisem pracovních plošin. Jméno společnosti je po 16 letech rozvoje činnosti známé téměř všem, kteří se o plošiny zajímají. Jednatel Zbyněk Tomášek společně s majitelem firmy Manfredem Rothlehnerem založili společnost s jasným cílem – rozvinout trh prodeje a pronájmu pracovních plošin v ČR a SR a zvýšit tak efektivitu realizace výškových prací nasazením do té doby neznámé techniky. Koncepce firmy je založena na prodeji široké škály pracovních plošin, podpoře pronájemních firem, kvalitním servisním zázemí, odborném personálu a úzkém a trvalém vztahu s dodavateli pracovních plošin.

Celý článek...

Vázací řetězy značky pewag zná snad každý, kdo vázací řetězy používá. Značka řetězů pewag winner je velice oblíbená především u profesionálů. Podíl na trhu v pevnostní třídě G10 firmě neustále stoupá a podle odhadů dosahuje úctyhodných 35-40 %.

Celý článek...

Inzerce

K tomuto názoru dojde mnohý zákazník nebo uživatel, který změní způsob ovládání svého jeřábu nebo jiného manipulačního zařízení a rozhodne se pro aplikaci rádiového dálkového ovládání. Výhody této volby jsou jednoznačné: snadná instalace, flexibilita použití, volnost pohybu a v konečném efektu také zvýšení bezpečnosti obsluhy zdvihacího zařízení.

Celý článek...

Akciová společnost TMW, Dvůr králové nad Labem, tradiční výrobce kabin k vysokozdvižným vozíkům a strojů pro lesní techniku, letos vyrobí 80 bezpečnostních kabin certifikovaných do výbušného prostředí. Zakázka představuje objem v řádu desítek miliónů korun. Kabiny jsou určeny pro německého odběratele. Firma jejíž hlavní výrobní program tvoří stroje pro lesní techniku tak vhodně doplňuje výrobní program v období nejistoty lesnických firem, čekajících na nově vypsané tendry u státních lesů.

Celý článek...

pod tlakem amerických elektráren

Dodavatel průmyslových a stavebních výtahů, společnost Stros - Sedlčanské strojírny, a.s. posílila v loňském roce svou pozici na americkém trhu. Můžou za to zakázky realizované pro velké elektrárny a průmyslové provozy. Jednou z takových je dodávka výtahu HS-2000-F pro elektrárnu Plant Scherer nedaleko Atlanty, která patří mezi 5 největších výrobců elektřiny v USA.
Zajímavý příběh o tom, jak výrobce inovuje svůj produkt za pochodu pod taktovkou odběratele, popisuje generální ředitel společnosti Stros Ing. Ladislav Filip: „Výtah pro elektrárnu Plant Scherer je svým způsobem prototyp. Výtah je osazen novým řídicím systémem, takzvaným Selective-Collective, který byl vyvinut ve spolupráci s pražskou firmou Tenax na základě specifických požadavků amerického trhu. Výtah je doslova prošpikován sofistikovanou elektronikou, protože na rozdíl od běžných výtahů musí obstát v náročném prostředí všudypřítomného prachu

Celý článek...

pan Jiří Eigl novým technickým ředitelem

Od 01.01.2011 se stal technickým ředitelem firmy STILL ČR pan Jiří Eigl ( nar. 1971). Jeho mnohaleté pracovní zkušenosti především z oblasti logistiky budou pro společnost jistě velkým přínosem. Předchozí pracovní zkušenosti pan Eigl získal např.ve firmě Knorr – Bremse, C.S.Cargo a Magna exteriors & interiors (Bohemia) na vedoucích pozicích.
Pan Tomáš Vít, který působil na pozici technický ředitel ve firmě STILL ČR od roku 2002, byl pověřen vzhledem ke svým mnohaletým odborným i praktickým zkušenostem v oboru manipulační techniky vedením školícího střediska firmy STILL ČR. Toto středisko firma STILL ČR buduje především ve vztahu k rozšíření a zkvalitnění služeb svým zákazníkům. Oběma pánům přejeme hodně zdraví a profesních úspěchů na jejich nových pozicích.

Toyota Demo Days se stávají mezi uživateli manipulační techniky pojmem a zárukou dobře investovaného času. Zájem a bezprostřední reakce účastníků dokazují, že Toyota přichází na trh s chytrými technologiemi a službami, které přispívají k výraznému snižování nákladů na manipulaci, což je přesně to, co v současné době zákazníci vyhledávají a preferují.

Celý článek...

Vakuové hadicové manipulátory od fy Schmalz umožňují ergonomickou manipulaci s obaly a výrobky ve výrobním a distribučním toku materiálu. Na základě širokého výrobního programu vakuových hadicových manipulátorů, vakuových přísavek a příslušenství lze realizovat individuální a cenově výhodné řešení.

Celý článek...

Odpovědnost vlastníků a provozovatelů vázacích a zvedacích prostředků

Řetězové vazáky jakostní třídy 8 a výše podléhají minimálně jednou za tři roky kontrole buď tahovou zkouškou nebo magnetickou defektoskopií. Naše firma nabízí provádění těchto tříletých kontrol formou magnetické defektoskopie. Při projednávání našich nabídek jsme se několikrát setkali se skutečnostmi, se kterými bychom Vás chtěli seznámit.

Celý článek...

DURA Automotive Systems má pobočky v 16 zemích světa, jedna z nich se nachází v Blatné na Strakonicku. Vyrábějí se zde díly do automobilů, které jsou pak zpracovávány v automobilkách u nás i v zahraničí. Jedním z důležitých koleček v soukolí perfektně fungujícího podniku jsou spolehlivé jeřáby firmy Demag.

O zkušenostech s provozem lisovny vybavené jeřábem Demag se s námi podělil pan František Steinbauer, projektový inženýr DURA Automotive CZ, k.s. V Blatné pracuje jako vedoucí lisovny plechů, kam nastoupil před dvěma lety – tedy v době, kdy se lisovna otvírala. Předtím byl zaměstnancem firmy, která tuto technologii dodávala do DURA Automotive externě.
 

Celý článek...

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..