Google překladač: English Deutsch
Inzerce

Je tomu již 14 let, kdy firma HBC-radiomatic CZ vstoupila na český a slovenský trh coby průkopník v oblasti rádiového řízení. Pod vedením a s podporou výrobce HBC-radiomatic GmbH v německém Crailsheimu vám stále přinášíme nové systémy vyhovující nejrůznějším požadavkům. Rádiová ovládání firmy HBC nastolila na celém světě měřítko pro provozní bezpečnost, manipulaci a efektivitu práce.

Celý článek...

V roce 2008 začala výstavba nové ocelárny na východě Slovenské republiky. Při výstavbě nového komplexu výrobních i administrativních budov byla stanovena vysoká kritéria na moderní technologie – nejen z pohledu efektivity výroby, ale také z hlediska dopadů na životní prostředí. Dodavatelem zdvihací techniky pro ocelárnu i válcovnu se stala společnost KPK. Celkem bylo do tohoto náročného provozu navrženo 23 jeřábů a 21 pojízdných zdvihacích zdvihadel, rovněž i další manipulační technika jako jsou magnety, drapáky, traverzy a elektrický pojezdový vozík s nosností 20 t. V současné době jsou již všechna zařízení nainstalována a odzkoušena, pracovníci KPK jen dolaďují poslední detaily před zahájením provozu ocelárny. Celkem sem společnost KPK dodala manipulační zařízení v hodnotě téměř 4,9 milionů eur.

Celý článek...

s plošinkou pro spolujízdu

Firma Jungheinrich uvádí na jaře 2011 na trh nový vysokozdvižný vozík s plošinkou pro spolujízdu. Vozík bude mezinárodní veřejnosti poprvé oficiálně představen na veletrhu CeMAT 2011 v Hannoveru. U nového vozíku Jungheinrich ERC 212/214/216 se jedná o kombinaci obratného ručně vedeného vysokozdvižného vozíku a rychlého i komfortního vozíku s plošinkou pro spolujízdu. Vozík má kompletně přepracovaný podvozek a bude uveden na trh krátce před zahájením veletrhu CeMAT 2011.

Celý článek...

Firma TMT spol. s r.o. Chrudim patří již 20 let mezi přední české dodavatele dopravníků a dopravníkových systémů. K hlavním a nosným oborům činnosti patří inženýring a dodávky technologických dopravních celků, dodávky zařízení pro technologickou a mezioperační dopravu sypkých a kusových materiálů.

Celý článek...

Společnost Stros, Sedlčanské strojírny, a.s. dodala letos pro významnou ruskou firmu, zabývající se ražbou podzemních tunelů v náročných podmínkách, již tři speciální výtahy BV 400. Tento typ výtahu byl poprvé použit v roce 2002 při stavbě tunelu Mrázovka v Praze. K jeho znovuobjevení došlo v souvislosti s rozsáhlým projektem podzemní výstavby v Petrohradě, který vyžaduje vyspělé technologické zázemí. Kontrakt v hodnotě více jak 100 tisíc Eur byl podepsán v říjnu loňského roku.

Celý článek...

rozšiřuje svou lehkou jeřábovou stavebnici KBK

Společnost Demag Cranes vyvinula nový ocelový profil KBK II-H a rozšířila tak svou jeřábovou stavebnici KBK doplněním o další klíčové součásti. Tato nově vyvinutá kolejová sekce s vnitřním pojížděním umožňuje vytvářet jednokolejové jeřábové dráhy a podvěsné jeřáby s nosnostmi až 2 000 kilogramů. Toto řešení umožňuje ještě lepší využití stávajícího stavebního prostoru a snížení nákladů již ve fázi plánování.

Celý článek...

pro výstavbu i manipulaci

Společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. se zabývá prodejem a servisem pracovních plošin. Jméno společnosti je po 16 letech rozvoje činnosti známé téměř všem, kteří se o plošiny zajímají. Jednatel Zbyněk Tomášek společně s majitelem firmy Manfredem Rothlehnerem založili společnost s jasným cílem – rozvinout trh prodeje a pronájmu pracovních plošin v ČR a SR a zvýšit tak efektivitu realizace výškových prací nasazením do té doby neznámé techniky. Koncepce firmy je založena na prodeji široké škály pracovních plošin, podpoře pronájemních firem, kvalitním servisním zázemí, odborném personálu a úzkém a trvalém vztahu s dodavateli pracovních plošin.

Celý článek...

Vázací řetězy značky pewag zná snad každý, kdo vázací řetězy používá. Značka řetězů pewag winner je velice oblíbená především u profesionálů. Podíl na trhu v pevnostní třídě G10 firmě neustále stoupá a podle odhadů dosahuje úctyhodných 35-40 %.

Celý článek...

K tomuto názoru dojde mnohý zákazník nebo uživatel, který změní způsob ovládání svého jeřábu nebo jiného manipulačního zařízení a rozhodne se pro aplikaci rádiového dálkového ovládání. Výhody této volby jsou jednoznačné: snadná instalace, flexibilita použití, volnost pohybu a v konečném efektu také zvýšení bezpečnosti obsluhy zdvihacího zařízení.

Celý článek...

Akciová společnost TMW, Dvůr králové nad Labem, tradiční výrobce kabin k vysokozdvižným vozíkům a strojů pro lesní techniku, letos vyrobí 80 bezpečnostních kabin certifikovaných do výbušného prostředí. Zakázka představuje objem v řádu desítek miliónů korun. Kabiny jsou určeny pro německého odběratele. Firma jejíž hlavní výrobní program tvoří stroje pro lesní techniku tak vhodně doplňuje výrobní program v období nejistoty lesnických firem, čekajících na nově vypsané tendry u státních lesů.

Celý článek...

pod tlakem amerických elektráren

Dodavatel průmyslových a stavebních výtahů, společnost Stros - Sedlčanské strojírny, a.s. posílila v loňském roce svou pozici na americkém trhu. Můžou za to zakázky realizované pro velké elektrárny a průmyslové provozy. Jednou z takových je dodávka výtahu HS-2000-F pro elektrárnu Plant Scherer nedaleko Atlanty, která patří mezi 5 největších výrobců elektřiny v USA.
Zajímavý příběh o tom, jak výrobce inovuje svůj produkt za pochodu pod taktovkou odběratele, popisuje generální ředitel společnosti Stros Ing. Ladislav Filip: „Výtah pro elektrárnu Plant Scherer je svým způsobem prototyp. Výtah je osazen novým řídicím systémem, takzvaným Selective-Collective, který byl vyvinut ve spolupráci s pražskou firmou Tenax na základě specifických požadavků amerického trhu. Výtah je doslova prošpikován sofistikovanou elektronikou, protože na rozdíl od běžných výtahů musí obstát v náročném prostředí všudypřítomného prachu

Celý článek...

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červenec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..