Google překladač: English Deutsch

S Jungheinrich ISM Online systémem lze efektivně řídit celé flotily vysokozdvižných vozíků na různých stanovištích a v různých zemích zároveň. Výrazně se přitom zvyšuje transparentnost a bezpečnost ve skladu. Na mezinárodním veletrhu pro distribuci, tok materiálu a informací LogiMAT 2013 prezentuje Jungheinrich svůj systém ISM Online pro řízení flotily vysokozdvižných vozíků. Informační systém pro řízení flotily vysokozdvižných vozíků je schopen spravovat, analyzovat a optimalizovat flotily vozíků nezávisle na velikosti a rozmanitosti flotily. Poprvé světové veřejnosti představila společnost Jungheinrich tuto inovaci v základní verzi s řadou funkcí na veletrhu intralogistiky CeMAT 2011.

jung 1

„Systém ISM Online vyvinutý společností Jungheinrich představuje zcela inovativní řešení pro řízení flotily vysokozdvižných vozíků. Zákazníci, kteří tento systém využívají, jsou schopni monitorovat a řídit svoje flotily na několika stanovištích v různých zemích současně a zvyšovat tak bezpečnost ve skladech", vysvětluje André Friedrich, vedoucí servisního oddělení ve společnosti Jungheinrich. Přístup k požadovaným údajům probíhá přes Jungheinrich-Management-Portal v zabezpečené oblasti na internetu. Tak je možné získávat informace prakticky v kterémkoli místě na světě. ISM Online obsahuje obchodní informace i údaje o používání a kolizní data všech vozíků flotily. „Díky velké transparentnosti a přehlednosti všech relevantních dat jsou uživatelé systému ISM Online schopni podstatně snížit provozní náklady flotily", pokračuje André Friedrich.

jung 3Libovolná kombinace modulů

Systém ISM Online sestává z různých individuálně kombinovatelných modulů, přizpůsobených nejrůznějším potřebám uživatelů. Modul Basis nabízí svým uživatelům přehled o vozíkách, smlouvách a vybavení vozíků na různých stanovištích. Vedle počtu a stáří vozíků používaných na jednotlivých stanovištích zobrazí tento modul jediným stisknutím tlačítka celkové náklady flotily.

Díky kontrole přístupu, správě řidiče a evidenci nárazů v modulu Bezpečnost je nejen možné paušálně dokumentovat škody, ale také je přímo adresovat. André Friedrich k tomu dodává: „Zkušenosti z praxe ukazují, že používáním modulu Bezpečnost jsou řidiči v zacházení s vozíkem citlivější." Kromě výrazného zvýšení bezpečnosti ve skladu se tím dosahuje rapidního snížení nákladů, způsobených neodbornou manipulací s vozíky.

„Systém ISM Online pro řízení flotily vozíků podléhá neustálému zdokonalování - zcela podle potřeb našich zákazníků", říká André Friedrich. Nejaktuálnější inovací je modul Provozní náklady. Pomocí tohoto modulu lze sestavit podrobný přehled nákladů. Vedle informací o fakturách, provozních hodinách a servisních zprávách obdrží uživatel také diferencovaný přehled a analýzu celkových nákladů pro každý vozík.

Na rok 2013 je plánována implementace dalších modulů. Podle slov André Friedricha „je o systém ISM Online a jeho moduly velký zájem" - a to jak v Německu, tak i v zahraničí. „K dnešnímu dni jsme realizovali nesčetné množství intralogistických projektů pro zákazníky, např. z oblasti automobilového průmyslu nebo u různých výrobců potravin a nápojů."

Uživatelsky příjemné webové prostředí

ISM Online je systém s intuitivním ovládáním a orientací na web. Jednoduché, přehledné grafy a tabulky usnadňují práci s ISM Online systémem. Systém je koncipován nejen pro flotily Jungheinrich vozíků, ale i pro flotily, které zahrnují i vozíky jiných výrobců. Bez většího úsilí tak uživatel získá detailní přehled o svých nákladech i analýzách použití vozíků. „Může tak okamžitě zjistit, kde má potenciál pro další úspory, a náklady podle toho efektivně snížit!", uzavírá André Friedrich.

Společnost Jungheinrich patří v celosvětovém měřítku k předním výrobcům vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, skladové techniky, logistických systémů a služeb pro kompletní vnitropodnikovou logistiku. Jako výrobní společnost a zároveň poskytovatel služeb v oblasti vnitropodnikové logistiky nabízí společnost Jungheinrich svým zákazníkům rozsáhlý výrobní program vozíků, regálových systémů, souvisejících služeb a poradenství.

www.jungheinrich.cz

jung 2Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news