Google překladač: English Deutsch

Společnost Jungheinrich investovala 40 milionů eur do výstavby nového výrobního závodu v Degernpointu - průmyslové zóně poblíž bavorského Moosburgu. Je to další krok na cestě k rozšíření pozice společnosti na trhu a jejím trvalém udržení. 27. listopadu 2013 otevřela společnost Jungheinrich v průmyslové oblasti Degernpoint, v bezprostřední blízkosti svého závodu v bavorském Moosburgu, svůj nový výrobní závod na výrobu systémových vozíků. Tyto vozíky se dosud vyráběly v závodu Moosburg. Od listopadu již probíhá jejich výroba v aktuálně nejmodernějším závodě na výrobu systémových vozíků na světě. Výstavba nového závodu byla nutná, protože kapacitu závodu Moosburg již nešlo rozšířit. Výstavba trvala zhruba 16 měsíců.

jungheinrich1

Do nového výrobního závodu investovala společnost Jungheinrich celkem 40 milionů eur. Na výrobní ploše o více než 23 000 m2 se ročně vyrobí přes 3 000 systémových vozíků. Předseda dozorčí rady pobočky Jungheinrich Moosburg GmbH a člen představenstva společnosti Jungheinrich AG, Dr. Klaus-Dieter Rosenbach, to komentuje slovy: „Výstavba závodu v Degernpointu je pro společnost Jungheinrich a pobočku Moosburg důležitou investicí. Umožňuje nám trvalý rozvoj, další upevňování naší pozice na trhu a vedle toho trvale zajišťuje pracovní místa v tomto regionu." Závod Degernpoint má v současné době cca 300 zaměstnanců.

Vozíky, které opouští brány tohoto závodu, se používají po celém světě. V Evropě zaujímá společnost Jungheinrich ve výrobě systémových vozíků vedoucí postavení na trhu. Dr. Klaus-Dieter Rosenbach dodává: „Vycházíme ze stále rostoucí poptávky po tomto segmentu. Především na rozvíjejících se trzích v Asii, východní Evropě, na Blízkém východě a v Jižní Americe očekáváme roční nárůst až o 15 procent." V těchto regionech zvýšila v posledních měsících společnost Jungheinrich výrazně svůj prodej.
Čelní vozíky Jungheinrich se dosud vyrábějí ve „starém" závodu Moosburg. Zde má jako druhý krok proběhnout optimalizace výrobních procesů a rozšíření výrobních kapacit právě pro čelní vozíky (s pohonem na baterii i se spalovacím motorem).

Společnost Jungheinrich patří v celosvětovém měřítku k předním výrobcům vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, skladové techniky, logistických systémů a služeb pro kompletní vnitropodnikovou logistiku. Jako výrobní společnost a zároveň poskytovatel služeb v oblasti vnitropodnikové logistiky nabízí společnost Jungheinrich svým zákazníkům rozsáhlý výrobní program vozíků, regálových systémů, souvisejících služeb a poradenství. V loňském roce se stala firma Jungheinrich již potřinácté jedničkou na trhu v ČR.

www.jungheinrich.czKalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..