Google překladač: English Deutsch

Nový výtah značky Schindler určený pro komerční a luxusní obytné budovy nabízí vyjimečnou flexibilitu, která zajišťuje dokonalou harmonii mezi stavební konstrukcí a architektonickým návrhem. Schindler 5500 představuje názornou ukázku švýcarské technické preciznosti a nastavuje nová měřítka z pohledu spolehlivosti, odolnosti a ekologického designu. Nový výtah lze navrhnout s ohledem na maximální využití pronajímatelné plocha budovy. Zároveň je vybaven moderními technologiemi snižujícími ekologický dopad provozu budovy na životní prostředí. Cestující ocení požitek z plynulé a tiché jízdy. Projektanti mají na výběr široké spektrum konstrukčních možností, od funkcionalistického vzhledu až po elegantní design.

vytah.S5500

Výtah podle přání zákazníků
Schindler 5500 je navržen tak, aby nabízel inovativní řešení požadavků přepravy ve městech budoucnosti. Vzhledem ke své variabilitě se výtah skvěle přizpůsobí jednotlivým typům staveb a nabízí vhodné řešení pro obytné a kancelářské budovy, hotely, nemocnice, nákupní centra, přepravní uzly a stadiony. Díky vysoce pokročilé technologii trakčních pásů zabírá výtah menší prostor a nabízí cestujícím výjimečně tichou jízdu. Výtah se tak stavá spolehlivým pomocníkem v každodenním životě. Ideální pro přepravu osob v budovách do 150 m.

vytah2Spolehlivý a bezpečný provoz
Schindler 5500 byl kompletně vyvinut a zkonstruován ve Švýcarsku. Prostřednictvím neustálého výzkumu i vývoje a díky technologickým novinkám nabízí Schindler svým zákazníků mimořádně spolehlivý výrobek. Na základě zkušeností z více než 400 zkušebních instalací v různých lokalitách po celém světě lze konstatovat, že tento nový výtah posune standardy v oblasti bezpečnosti, jízdního komfortu a spolehlivosti na vyšší úroveň.

Schindler 5500 byl vyvinut ve Švýcarsku s využitím globální sítě výzkumných a vývojových středisek společnosti Schindler. Výsledkem je moderní systém splňující požadavky zákazníků po celém světě. Stovky instalací v terénu prokazují, že tento nový výtah nastaví vyšší standardy v oblasti flexibility, odolnosti a spolehlivosti.

Výtah přesně podle přání zákazníků
Schindler 5500 vychází vstříc potřebám dnešních stavebních inženýrů. Vzhledem k nastavitelné velikosti kabiny jej lze snadno upravit tak, aby vyhovoval rozměrům šachty. Schindler 5500 lze navrhnout bez strojovny nebo s mini strojovnou, projektanti uvítají i možnost instalace rozvaděče v různých patrech. Na výběr je i mnoho nadstardních funkcí, zmiňme například optimalizované řízení přepravy osob po budově díky technologii Port.

Provoz šetrný k životnímu prostředí
Stejně jako všechny ostatní výrobky značky Schindler, je i výtah Schindler 5500 navržen tak, aby byl nejen vysoce účinný a konstrukčně dokonalý, ale zároveň podporoval energetickou účinnost budovy. Díky optimalizovanému pohonu a trakčním pásům, nižší hmotnosti, rekuperativnímu systému pohonu a rozšířené funkci pohotovostního režimu - spotřebuje výrazně méně energie než srovnatelné výtahy. Schindler 5500 získal od Sdružení německých inženýrů hodnocení třídy energetické náročnosti A podle normy VDI a může přispět ke kladnému hodnocení budovy na základě ekologických měřítek. Společnost Schindler neustále usiluje o snižování celkového vlivu svých výrobků na životní prostředí i nad rámec jejich vlastního provozu a tyto aspekty řeší v celém rozsahu jejich životního cyklu od výroby po recyklaci.

Vhodný do moderního města
„Na tomto výtahu je výjimečné to, že se jedná o samostatný modulární systém, který lze nakonfigurovat tak, aby vyhovoval různým typům budov," uvedl Eric Darmenia, vedoucí projektového týmu výtahu Schindler 5500. „Nabízí rychlost od jednoho do tří metrů za sekundu, nosnost od 630 do 2500 kilogramů a širokou škálu funkcí. Díky tomu všemu Schindler 5500 nepochybně splňuje požadavky moderních měst dneška."

V České republice byly výtahy nové řady S5500 dodány a naistalovány například v rámci projektu nové administrativní budovy Florentinum. Technologie PORT zde zabezpečuje optimální přepravu osob po budově.

O společnosti Schindler
Společnost Schindler byla založena ve Švýcarsku v roce 1874. Dnes je koncern Schindler Group předním světovým dodavatelem výtahů, eskalátorů a souvisejících služeb. Řešení značky Schindler v oblasti mobility přepraví denně po celém světě více než jednu miliardu osob. Úspěch společnosti se opírá o práci 45 000 zaměstnanců ve více než stovce zemí.

www.schindler-cz.cz

vytah.S5500aKalendář akcí

<<  Leden 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..