Google překladač: English Deutsch

6. září 2013 otevřela společnost Jungheinrich nové centrum náhradních dílů v Kaltenkirchenu ležícím severně od Hamburku. Jako generální dodavatel kompletních logistických systémů vyvinula a realizovala společnost Jungheinrich svůj centrální sklad na základě nové logistické koncepce s optimalizovaným managementem náhradních dílů. Tím do budoucna vytvořila předpoklady pro ještě lepší plnění tržních podmínek, jako je např. schopnost dodávat náhradní díly non stop, tj. 24 h denně 365 dní v roce, a tím celosvětově poskytovat rychlejší a efektivnější logistiku náhradních dílů.

jung1

Po rok a půlroční stavbě byl v polovině srpna centrální sklad náhradních dílů spolu s managementem náhradních dílů přeložen z dosavadního stanoviště v Norderstedtu do nového centra náhradních dílů v Kaltenkirchenu. Objem investic do tohoto obřího projektu činil cca 35 milionů eur. Na pozemku o rozměrech zhruba 65 000 m2 se na skladovací ploše 20 000 m2 (včetně skladu s vysokými regály o celkové výšce 31 m) počítá s uskladněním více než 65 000 artiklů na 110 000 skladovacích místech. Při zpracování až 1 000 položek za hodinu budou v budoucnu náhradní díly dodávány do třech časových pásem – Ameriky, střední Evropy a Asie. „Společnost Jungheinrich tím stanoví nové standardy v logistice náhradních dílů, upevňuje svůj náskok vůči konkurenčním společnostem v oblasti obchodu náhradních dílů a rozvíjí disponibilitu svých náhradních dílů pro zákazníky působící po celém světě na více než 98 procent", říká Dirk Schulz, vedoucí koncernového servisu v Jungheinrich AG.

jungheinrich obr1Administrativní budovy nového centra náhradních dílů, rozkládající se na ploše 3 800 m2, byly koncipovány jako „Open Space Office". „Transparentní a přímé komunikační trasy mezi zaměstnanci patří k významným přednostem této prostorové koncepce. Poptávky a objednávky jsou zpracovávány efektivněji, takže naši zákazníci obdrží objednané náhradní díly rychleji", pochvaluje si Stefan Brehm, vedoucí koncernového managementu náhradních dílů ve společnosti Jungheinrich AG. Nové centrum náhradních dílů nabízí perspektivní a jisté pracovní příležitosti pro cca 250 zaměstnanců, kteří sem přešli ze starého stanoviště.

Tento projekt obřích rozměrů byl realizován obchodním sektorem Logistické systémy společnosti Jungheinrich. Kromě něj se na projektu podílela oddělení logistiky náhradních dílů, prodejní jednotka Nord společnosti Jungheinrich a oddělení automatických systémů, zodpovědné za plánování, projektování a realizaci automatizovaných procesů. Warehouse management systém (WMS) a řídicí technika jsou rovněž produkty společnosti Jungheinrich.

Společnost Jungheinrich patří v celosvětovém měřítku k předním výrobcům vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, skladové techniky, logistických systémů a služeb pro kompletní vnitropodnikovou logistiku. Jako výrobní společnost a zároveň poskytovatel služeb v oblasti vnitropodnikové logistiky nabízí společnost Jungheinrich svým zákazníkům rozsáhlý výrobní program vozíků, regálových systémů, souvisejících služeb a poradenství.

www.jungheinrich.czKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news