Google překladač: English Deutsch

V rámci slavnostního ceremoniálu ve Vogel Convention Centre ve Würzburgu udělovalo nakladatelství Vogel Business Media ceny Best of Industry v deseti různých kategoriích. Jungheinrich získal cenu v kategorii Materiálový tok za své softwarové řešení „Logistické rozhraní"

jun

Cena je udělována nejlepším z nejlepších, protože kvalifikovat se mohou jen řešení, která již nějakou průmyslovou cenu získala nebo která mají vynikající reference. Ceremoniál se konal 18. února, v rámci Best of Industry Gala, za přítomnosti asi 200 hostů z různých průmyslových oborů. Již před touto událostí bylo v náročném výběrovém řízení vybráno 34 nominovaných v deseti kategoriích. Vítěze v jednotlivých kategoriích určila osmičlenná porota složená nejen z nezávislých vědců a odborníků, ale i čtenářů časopisu „MM MaschinenMarkt": Při online hlasování bylo napočítáno téměř 10 000 hlasů.

Jungheinrich přesvědčil svým inovativním řešením logistického rozhraní a získal tak „Oscara" v kategorii Materiálový tok. Logistické rozhraní je software (middleware), který se instaluje na terminál vozíku nebo na zákaznický server, odkud komunikuje s ručně nebo automaticky řízenými vozíky, senzory ve skladu nebo jinými technickými zařízeními skladu. Logistické rozhraní je standardním softwarem s četnými možnostmi standardního propojení s libovolnými systémy řízení skladu (WMS) a jakýmkoliv jiným specifickým podnikovým softwarem. Logistické rozhraní tak může např. odesílat příkazy z centrálního systému řízení skladu (WMS) na vozíky a podávat zpětné informace. Logistické rozhraní je rovněž možné snadno a levně využít pro získání dodatečných informací pro optimalizaci procesů ve skladu a ve výrobě. Společnosti Jungheinrich se tak podařilo vytvořit software, který může vzájemně propojit IT systémy a příslušné hardwarové vybavení a zohlednit přitom různorodost skladových IT řešení, vnitropodnikových logistických procesů a aplikací.

Porota ocenila řešení jako prostředníka mezi skladovým vybavením a IT, který zajišťuje plynulou komunikaci a synchronizuje tok materiálu s informačním tokem v reálném čase. „Tato cena znovu potvrzuje správnost našeho zaměření a vynikající kvalitu našeho softwarového vývoje," říká s potěšením Dr.-Ing. Martin Schwaiger, vedoucí odd. „Interfaces" v Jungheinrich Logistiksysteme, který cenu převzal.

Společnost Jungheinrich patří v celosvětovém měřítku k předním dodavatelům manipulační techniky, skladového hospodářství a řízení toku materiálu. Jako poskytovatel služeb a řešení v oblasti vnitropodnikové logistiky nabízí společnost Jungheinrich svým zákazníkům rozsáhlý výrobní program vozíků, regálových systémů, souvisejících služeb a poradenství. Akcie Jungheinrich jsou obchodovány na všech německých burzách.

www.jungheinrich.cz

 Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..