Google překladač: English Deutsch

Jungheinrich Auto Pallet Mover typu EKS 210a je – jak už napovídá sám název – automatizovaný paletový vozík. Jedná se o řešení, které vede k výraznému zvýšení efektivity v logistických postupech. Jedná se o manipulační vozík samostatně pojíždějící po skladu, který může přepravovat břemena o hmotnosti až 1 500 kg. „Tento vozík představuje vynikající alternativu pro všechny standardní přepravní úkoly", říká Dr. Martin Schwaiger, vedoucí oddělení APM (Auto Pallet Mover) ve společnosti Jungheinrich. Transportní systém bez řidiče společnosti Jungheinrich je možné používat zejména k běžným, pravidelně se opakujícím rutinním úkolům – například pro přepravu zboží mezi jeho příjmem nebo výrobou a místem předání.

jungheinrich obr1


Auto Pallet Mover lze bez problémů integrovat do stávajícího systému řízení skladu. Díky reflektorům a navigačnímu systému založenému na laserové technice se vozík pohybuje po skladu na milimetr přesně. Modulární struktura systému přitom vytváří ty nejlepší předpoklady pro snadné a flexibilní připojení dalších vozíků.
Systém ochrany osob je u paletového vozíku EKS 210a instalován již z výroby. Zahrnuje laserový skener umístěný ve směru pohonu a snímače vestavěné ve směru nákladu. Toto ochranné pole nepřetržitě monitoruje okolí vozíku a vyvolá zastavení vozíku, jakmile rozpozná na trase vozíku překážku.
Systém řízení vozíku v kombinaci s plánováním nejefektivnějších tras zajišťuje koordinaci vozíků i optimalizaci celého průběhu přepravy. Auto Pallet Mover lze provozovat buď jako stand-alone řešení nebo v kombinaci s Warehouse Management systémem. Jako základní vozíky pro všechny Auto Pallet Mover společnosti Jungheinrich slouží spolehlivé, vyspělé sériové vozíky Jungheinrich. K zásadním výhodám tohoto řešení vozíku patří vedle eliminace chybných vykládek flexibilní a bezproblémové možnosti systémového přizpůsobení nebo rozšíření. Auto Pallet Mover jsou coby systémové vozíky zahrnuty do celosvětového servisu společnosti Jungheinrich, vyznačujícího se především svou rychlou reakcí.

www.jungheinrich.cz

jungheinrich obr2Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news