Google překladač: English Deutsch

Jungheinrich EasyAccess je novou, inteligentní „přístupovou technologií" ze skupiny výrobků pro řízení flotily, která zajišťuje přístup k vozíku bez obvyklého klíče. „EasyAccess představuje rozšíření našich řešení pro řízení flotily o další produkt, který zvyšuje bezpečnost ve skladu, a tím i efektivitu a hospodárnost flotily vozíků.

junhein

Nově vyvinutý systém, který zabrání přístupu k vozíku nepovolaným osobám, přispívá k efektivní ochraně strojů a snížení provozních nákladů," říká Janine de Geus, manažerka produktů pro řízení flotily. EasyAccess byl představen na veletrhu LogiMAT 2016 ve Stuttgartu a bude prezentován na předním světovém veletrhu pro vnitropodnikovou logistiku a SCM CeMAT v Hannoveru, a v budoucnu bude dostupný celosvětově.
Klíč k vyšší bezpečnosti
EasyAccess je dostupný ve třech variantách, přizpůsobených velikosti a potřebám příslušných podniků. U varianty EasyAccess Softkey zadá řidič na displeji přístupový kód a může začít vozík používat. Na displeji je možné zadávat a udržovat až 10 různých kódů. Verze EasyAccess PinCode je určena pro větší flotily. Každý pracovník obdrží vlastní přístupový kód k vozíku, přičemž v zadávacím kódovém poli je možné nastavit a udržovat až 100 různých kódů. Verze EasyAccess Transponder je vhodná pro ty podniky, které mají transpondérové karty nebo využívají transpondéry v systému řízení flotily ISM Online. Toto řešení umožňuje zákazníkům načíst a udržovat až 100 různých transpondérů. Výhodou je, že si řidiči nemusí pamatovat žádné přístupové kódy.
„EasyAccess umožňuje zákazníkům přesnou kontrolu přístupu pracovníků k vozíkům" dodává Janine de Geus. „Na displeji je také možné zobrazit posledních deset přihlášení. Provozovatel tak má neustálý přehled o využití vozíků." Verze EasyAccess Transponder je navíc k dispozici i jako samostatné řešení pro vozíky jiných výrobců.
Řešení pro řízení flotily
EasyAccess je stejně jako komplexní a intuitivní systém řízení flotily ISM Online řešením, se kterým zákazníci mohou efektivně řídit svou vnitropodnikovou logistiku a zvýšit bezpečnost ve skladu. Více než 45 000 vozíků po celé Evropě je vybaveno systémy řízení flotily Jungheinrich, které je možné individuálně přizpůsobit potřebám zákazníků. Zákazníci tak mohou využít vice než deset let zkušeností s technologií řízení flotily Jungheinrich.
Společnost Jungheinrich patří v celosvětovém měřítku k předním dodavatelům manipulační techniky, skladového hospodářství a řízení toku materiálu. Jako poskytovatel služeb a řešení v oblasti vnitropodnikové logistiky nabízí společnost Jungheinrich svým zákazníkům rozsáhlý výrobní program vozíků, regálových systémů, souvisejících služeb a poradenství. Akcie Jungheinrich jsou obchodovány na všech německých burzách.

www.jungheinrich.cz

 Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..