Google překladač: English Deutsch

V polovině října vyjel z výrobní linky závodu společnosti Jungheinrich v Landsbergu, Německo, v blízkosti města Halle 100 000. vozík – paletový vozík typu EJE 118 s ručním vedením. Tento baterií napájený vysokozdvižný vozík s nízkou ložnou plochou se proslavil jako vysoce ekonomický nástroj pro nakládání a vykládání a rovněž pro transport zboží na krátké vzdálenosti.

jung1

Jubilejní vozík, jehož dodávka je určena pro pobočku společnosti Jungheinrich v Polsku, byla předmětem malé slavnosti organizované managementem závodu. „Toto je náš dík všem zaměstnancům za jejich profesionální výkon", uvedl Dr. Marc Ehrmann, ředitel závodu Jungheinrich Landsberg a dodal, že je „hrdý na náš vynikající tým!"

Závod Landsberg byl otevřen v roce 2009. Původně zde byly vyráběny pouze ručně vedené paletové vozíky typu EJE, ale v následujících měsících společnost Jungheinrich převedla do závodu Landsberg celou svoji produkci vozíků s nízkou ložnou plochou. „Tento závod je úspěšný příběh a byla to dobrá investice", prohlásil na slavnosti Dr. Klaus-Dieter Rosenbach, člen představenstva společnosti Jungheinrich pověřený technickým úsekem.

V současné době je v závodě Landsberg ročně vyráběno více než 20.000 vozíků. Jak uvedl Dr. Ehrmann, závod spoléhá na „nejmodernější a inovativní výrobní zařízení šetrné k životnímu prostředí". V závodě společnosti Jungheinrich v Landsbergu je zaměstnáno přibližně 150 pracovníků v oblastech vývoje, prodeje, kvality, výroby a logistiky. Navíc má tým pět učňů, kteří získávají základní znalosti pro svoji kariéru jako průmysloví mechanici.

Dr. Marc Ehrmann pokračoval, že závod Jungheinrich Landsberg je vnímán „jako atraktivní zaměstnavatel" a doplnil, že závod bude růst i v následujících letech: „Proto máme trvalý zájem o vysoce kvalifikované, vysoce motivované dělníky, kteří mají zájem se podílet na našem úspěšném příběhu", řekl na závěr.

www.jungheinrich.cz

jung2Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news