Google překladač: English Deutsch

Deutsche Post DHL Group předala v pondělí 15. května 2017 v DHL Innovation Center poblíž Bonnu společnosti Jungheinrich AG cenu Supplier Award 2017 v kategorii "Trvale udržitelný rozvoj". Klíčového dodavatele si přední světový logistický koncern vybral z 90 přihlášených zájemců z celého světa. Cena Deutsche Post DHL Group Supplier Award vznikla v roce 2016 a uděluje se v kategoriích "Trvale udržitelný rozvoj," "Celkové provozní náklady," "Inovace" a "Kvalita."

jungheinrich1

Cílem je prohloubit spolupráci s dodavateli a současně zhodnotit jejich příspěvek k programu Deutsche Post DHL Group "Strategy 2020 –Focus, Connect, Grow".

"Nákup významně přispívá k dosažení finančních cílů podniku a podporuje svým zaměřením i nedávno přijatý cíl na ochranu klimatu nabídnout do roku 2050 logistické služby bez vzniku emisí. Cena Deutsche Post DHL Group Supplier Award je vyznamenáním pro dodavatele koncernu, který svými službami a aktivitami nejlépe prosazuje strategii společnosti DPDHL," vysvětluje dr. Michael Niessen, vedoucí nákupu v Deutsche Post DHL Group.

Odborníci a vedoucí pracovníci Deutsche Post DHL Group ve spolupráci s German Association for Supply Chain Management, Procurement and Logistics (BME) analyzovali a posuzovali přihlášky ve třístupňovém procesu založeném na kritériích proaktivita a ovlivňování.

Se svými JUNGSTARS zajistil Jungheinrich AG vzrůstající podíl repasovaných manipulačních zařízení používaných v celé Evropě. Sekundárním využitím materiálů místo nové výroby se sníží emise CO2 asi o 80 procent na jedno manipulační zařízení. To představuje významný příspěvek k realizaci cílů trvale udržitelného rozvoje koncernu. Zároveň také flotila našich vozíků překonala dohodnuté výkonové cíle, např. s ohledem na dobu provozu, a to vše v konkurenčních podmínkách.

Dr Lars Brzoska, z představenstva Jungheinrich AG vysvětluje: "Abychom maximálně zvýšili přínos pro zákazníka, sázíme v Jungheinrichu již vice než 60 let na trvale udržitelná řešení. Jako rodinný podnik stále myslíme na potřeby budoucích generací. Udělení Deutsche Post DHL Group Supplier Award v kategorii trvale udržitelného rozvoje je tedy pro nás velmi významným oceněním naší práce orientované na spolehlivost a partnerství. Repasováním použitých zařízení darujeme našim vozíkům druhý život a značně snížíme jejich "uhlíkovou stopu". Rozšířením našeho obchodního modelu a využitím špičkových technologií vyvinutých přímo v Jungheinrichu – např. Li-Ion technologie pro zvýšení energetické efektivity – přebíráme i v budoucnu odpovědnost za ekologii a vytváříme předpoklady pro trvale udržitelný rozvoj podniku."

jungheinrich2Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..