Google překladač: English Deutsch

Koncern Jungheinrich poskytuje s okamžitou platností záruku 5 let na všechny Li-Ion baterie vlastní výroby. Pokud kapacita baterie klesne během záruční doby pod 65 procent jmenovité kapacity, zákaznická služba Jungheinrich ji bezplatně opraví nebo vymění přímo na místě. Tímto krokem si koncern z Hamburgu dále upevňuje své vedoucí postavení v oboru Li-Ion baterií. Jungheinrich je v současné době jediným poskytovatelem výrobků a služeb v oboru vnitropodnikové logistiky, který si sám vyvíjí a vyrábí nejen vozíky, ale I vhodné nabíjecí systémy a baterie.

jung003

V roce 2011 uvedl Jungheinrich na trh jako první výrobce sériový vozík s Li-Ion technologií.

Dr Oliver Lücke, člen představenstva za oblast techniky uvádí: „Díky našim mnohaletým zkušenostem se systémy pro akumulaci energie můžeme našim zákazníkům s okamžitou platností nabídnout záruku 5 let resp. 10 000 provozních hodin na Li-Ion baterie. Každý, kdo se orientuje na efektivitu energie a moderní technologie ve skladu, nemůže vynechat značku Jungheinrich. Rozšířenou zárukou výrazně snižujeme našim zákazníkům investiční riziko a maximalizujeme jejich výhody. Naše Li-Ion baterie jsou inteligentní a komunikují s vozíkem a nabíjecím přístrojem. Chrání se tak před nevhodnou manipulací a optimálně se přizpůsobí vaší aplikaci. Proto jsou baterie Jungheinrich tak efektivní, bezúdržbové a mají dlouhou životnost. My v Jungheinrichu jsme přesvědčeni o tom, že se Li-Ion technologie brzy stane standardním systémem akumulace energie v oblasti vnitropodnikové logistiky. Díky vysoké efektivitě bude možné využívat tyto baterie i tam, kde se dnes většinou používají vozíky se spalovacím motorem."

Jungheinrich má výrobní a technologické schopnosti v oboru akumulátorů, které jsou na trhu ojedinělé. V současnosti již nabízí Jungheinrich Li-Ion baterie u více než 90 procent svých vozíků. Vozíky s obvyklými elektrolytickými bateriemi lze snadno upravit na Li-Ion technologii. Nabídka vlastních baterií zahrnuje verze s napětím 24 V, 48 V a 80 V. Li-Ion komponenty Jungheinrich jsou vzájemně perfektně sladěné, protože baterie, vozík i nabíjecí přístroj spolu navzájem komunikují. Protože z Li-Ion baterií nemohou unikat žádné plyny ani kyseliny, nejsou nutné speciální nabíjecí prostory vybavené drahým odsáváním. To přispívá nejen k vyšší bezpečnosti, ale i k úspoře místa a nákladů. S rychlými a krátkými časy nabíjení je možné dosáhnout téměř nepřetržitého provozu flotily vozíků, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Časově náročná výměna baterií není u Li-ion baterií nutná. Ušetří se druhé baterie a výměnná zařízení. Na základě značných výhod, které technologie Li-Ion prokazuje při používání v praxi, plánuje Jungheinrich další rozšíření výroby vlastních baterií.

Společnost Jungheinrich založená v roce 1953 patří celosvětově k předním podnikům v oblasti vnitropodnikové logistiky. S rozsáhlým sortimentem vozíků, logistických systémů a souvisejících služeb nabízí společnost Jungheinrich svým zákazníkům komplexní řešení od jednoho poskytovatele. Koncern se sídlem v Hamburgu má ve 36 zemích celého světa přímé odbytové pobočky a v dalších vice než 70 zemích je zastoupen partnerskými podniky. Jungheinrich zaměstnává vice než 15 000 pracovníků na celém světě a v roce 2016 dosáhl obratu 3,1 miliardy Euro. Akcie Jungheinrich jsou zahrnuty do indexu MDAX.

www.jungheinrich.cz

jung400Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news