Google překladač: English Deutsch

Dálkově ovládat stroje nebo jeřáby je dnes již běžné. Některé funkce současných rádiových ovládání však byly donedávna nemožné nebo obtížně řešitelné. Například zobrazování hmotnosti břemene na displeji vysílače při současné manipulaci jeřábem. U jednodušších jeřábů někdy chybí možnost zpomalit pojezd při aktivaci koncového spínače, jinde zase ocení možnost vybavit ELDRO regulací samotný přijímač dálkového ovládání. Takovým potřebám jsou uzpůsobena rádiová dálková ovládání (RDO) Cavotec Micro-Control.

Celý článek...

Je tomu již 14 let, kdy firma HBC-radiomatic CZ vstoupila na český a slovenský trh coby průkopník v oblasti rádiového řízení. Pod vedením a s podporou výrobce HBC-radiomatic GmbH v německém Crailsheimu vám stále přinášíme nové systémy vyhovující nejrůznějším požadavkům. Rádiová ovládání firmy HBC nastolila na celém světě měřítko pro provozní bezpečnost, manipulaci a efektivitu práce.

Celý článek...

V roce 2008 začala výstavba nové ocelárny na východě Slovenské republiky. Při výstavbě nového komplexu výrobních i administrativních budov byla stanovena vysoká kritéria na moderní technologie – nejen z pohledu efektivity výroby, ale také z hlediska dopadů na životní prostředí. Dodavatelem zdvihací techniky pro ocelárnu i válcovnu se stala společnost KPK. Celkem bylo do tohoto náročného provozu navrženo 23 jeřábů a 21 pojízdných zdvihacích zdvihadel, rovněž i další manipulační technika jako jsou magnety, drapáky, traverzy a elektrický pojezdový vozík s nosností 20 t. V současné době jsou již všechna zařízení nainstalována a odzkoušena, pracovníci KPK jen dolaďují poslední detaily před zahájením provozu ocelárny. Celkem sem společnost KPK dodala manipulační zařízení v hodnotě téměř 4,9 milionů eur.

Celý článek...

s plošinkou pro spolujízdu

Firma Jungheinrich uvádí na jaře 2011 na trh nový vysokozdvižný vozík s plošinkou pro spolujízdu. Vozík bude mezinárodní veřejnosti poprvé oficiálně představen na veletrhu CeMAT 2011 v Hannoveru. U nového vozíku Jungheinrich ERC 212/214/216 se jedná o kombinaci obratného ručně vedeného vysokozdvižného vozíku a rychlého i komfortního vozíku s plošinkou pro spolujízdu. Vozík má kompletně přepracovaný podvozek a bude uveden na trh krátce před zahájením veletrhu CeMAT 2011.

Celý článek...

Firma TMT spol. s r.o. Chrudim patří již 20 let mezi přední české dodavatele dopravníků a dopravníkových systémů. K hlavním a nosným oborům činnosti patří inženýring a dodávky technologických dopravních celků, dodávky zařízení pro technologickou a mezioperační dopravu sypkých a kusových materiálů.

Celý článek...

Společnost Stros, Sedlčanské strojírny, a.s. dodala letos pro významnou ruskou firmu, zabývající se ražbou podzemních tunelů v náročných podmínkách, již tři speciální výtahy BV 400. Tento typ výtahu byl poprvé použit v roce 2002 při stavbě tunelu Mrázovka v Praze. K jeho znovuobjevení došlo v souvislosti s rozsáhlým projektem podzemní výstavby v Petrohradě, který vyžaduje vyspělé technologické zázemí. Kontrakt v hodnotě více jak 100 tisíc Eur byl podepsán v říjnu loňského roku.

Celý článek...

rozšiřuje svou lehkou jeřábovou stavebnici KBK

Společnost Demag Cranes vyvinula nový ocelový profil KBK II-H a rozšířila tak svou jeřábovou stavebnici KBK doplněním o další klíčové součásti. Tato nově vyvinutá kolejová sekce s vnitřním pojížděním umožňuje vytvářet jednokolejové jeřábové dráhy a podvěsné jeřáby s nosnostmi až 2 000 kilogramů. Toto řešení umožňuje ještě lepší využití stávajícího stavebního prostoru a snížení nákladů již ve fázi plánování.

Celý článek...

pro výstavbu i manipulaci

Společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. se zabývá prodejem a servisem pracovních plošin. Jméno společnosti je po 16 letech rozvoje činnosti známé téměř všem, kteří se o plošiny zajímají. Jednatel Zbyněk Tomášek společně s majitelem firmy Manfredem Rothlehnerem založili společnost s jasným cílem – rozvinout trh prodeje a pronájmu pracovních plošin v ČR a SR a zvýšit tak efektivitu realizace výškových prací nasazením do té doby neznámé techniky. Koncepce firmy je založena na prodeji široké škály pracovních plošin, podpoře pronájemních firem, kvalitním servisním zázemí, odborném personálu a úzkém a trvalém vztahu s dodavateli pracovních plošin.

Celý článek...

Vázací řetězy značky pewag zná snad každý, kdo vázací řetězy používá. Značka řetězů pewag winner je velice oblíbená především u profesionálů. Podíl na trhu v pevnostní třídě G10 firmě neustále stoupá a podle odhadů dosahuje úctyhodných 35-40 %.

Celý článek...

K tomuto názoru dojde mnohý zákazník nebo uživatel, který změní způsob ovládání svého jeřábu nebo jiného manipulačního zařízení a rozhodne se pro aplikaci rádiového dálkového ovládání. Výhody této volby jsou jednoznačné: snadná instalace, flexibilita použití, volnost pohybu a v konečném efektu také zvýšení bezpečnosti obsluhy zdvihacího zařízení.

Celý článek...

Akciová společnost TMW, Dvůr králové nad Labem, tradiční výrobce kabin k vysokozdvižným vozíkům a strojů pro lesní techniku, letos vyrobí 80 bezpečnostních kabin certifikovaných do výbušného prostředí. Zakázka představuje objem v řádu desítek miliónů korun. Kabiny jsou určeny pro německého odběratele. Firma jejíž hlavní výrobní program tvoří stroje pro lesní techniku tak vhodně doplňuje výrobní program v období nejistoty lesnických firem, čekajících na nově vypsané tendry u státních lesů.

Celý článek...

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce