Inzerce
Google překladač: English Deutsch
TESA

Hamburský podnik Jungheinrich se představil veřejnosti na veletrhu LogiMAT 2010 ve Stuttgartu jako firma nabízející řešení pro vnitropodnikovou logistiku. V centru pozornosti expozice Jungheinrich na veletrhu byla témata navigace ve skladu a systém pro řízení skladu - Warehouse-Management-System „Jungheinrich WMS“. Jungheinrich představil na veletrhu LogiMAT poprvé živě modul skladové navigace. Jedná se o modul pro zvýšení efektivity ve skladu s úzkými uličkami, který byl uveden na trh v roce 2009.

Celý článek...

Pro správný výběr manipulačního zařízení nabízí Demag Cranes & Components čtyři softwarové nástroje. Všechny jsou zdarma a některé z nich ani nevyžadují instalaci do vašeho PC. Správná rozvaha na základě ověřených údajů vám ušetří čas i peníze.

Celý článek...

štíhlá výroba bez vysokozdvižných vozíků

Tahače CX-T nebo R 06 táhnou E-rámy a C-rámy „liftrunner“, které jednoduše a bezpečně naloží pojízdné nákladové jednotky (pojízdné vozíky) různých tvarů.
Se snadno ovladatelným systémem „liftrunner“ je možné pojízdné vozíky nasouvat do přívěsů v úrovni podlahy. Stavebnicový systém prvků souprav přívěsů přináší možnost individuálního přizpůsobení každé vnitropodnikové situaci. Přívěsy jsou navzájem kompatibilní, při připojování a odpojování pomáhají rychlospojky. Délka soupravy může být až pět E-rámů, popř. čtyři C-rámy.

Celý článek...

Inzerce

Dodavatelská divize společnosti FlexLink dosáhla podstatného zkrácení dodacích lhůt pro standardní moduly montážních linek XT, aby vyhovìla požadavkům zákazníků. Na základě rostoucí poptávky zákazníků po kratších dodacích lhůtách provedla dodavatelská divize společnosti FlexLink důkladný průzkum celého postupu výroby modulů montážních linek XT. Nejdůležitějšími faktory, které přispěly ke zkrácení dodacích lhůt, byly skladovací strategie a pružné zpracování objednávek a projektů společně se zdokonalením ruční montáže modulů.

Celý článek...

Tato akvizice bude dokončena v říjnu 2010 a společnosti FlexLink přináší další rozšíření působnosti na trhu i portfolia produktů, ve výsledku pak další přidanou hodnotu zákazníkům. FlexLink a Schüco Group se dohodly, že FlexLink převezme oddělení průmyslové automatizace od Schüco. Dohoda byla podepsána 5. července a k finálnímu převzetí dojde na začátku 4. čtvrtletí roku 2010. Získaná divize dodává komplexní systémy, montáž a komponenty pro strojírenství, ohrazovací a dopravníkové systémy na trhy západní a střední Evropy. Divize bude pokračovat ve své činnosti jako nezávislá část FlexLink Systems GmbH., sídlo zůstane v Borgholzhausenu v Německu.

Celý článek...

nejen pro plastikářský průmysl

V českých provozech a lisovnách plastů je veliký prostor pro zvyšování efektivity výroby a pro úspory nákladů všeho druhu. Přitom ekonomické návratnosti mohou být i v několika měsících! Kdo již nyní začne cíleně tyto problémy řešit, získá velkou výhodu před konkurencí a srovná krok se zahraničím. Rezervy v efektivitě práce najdeme v malých firmách i v nadnárodních koncernech.

Celý článek...

…standardní jeřáby DEMAG

Demag jeřáby udávají směr – zaměřeno na výkon a hospodárnost. Standard společnosti Demag představuje kvalitu, hospodárnost a spolehlivost na nejvyšší úrovni. Jednotlivé jeřáby a komponenty odráží zkušenosti z oboru již od roku 1819.

Jednonosníkové mostové jeřáby se skříňovým nosníkem
Jednonosníkové mostové jeřáby EKKE Vám nabízejí technologii Demag s výhodným poměrem ceny a výkonu. Charakteristická je maximální stabilita při minimální vlastní hmotnosti, což má vliv na malé zatížení jeřábové dráhy. S ohledem na danou halu může být zvolena cenově výhodnější konstrukce. Perfektní geometrie jeřábu přispívá k dosažení vynikajících jízdních vlastností.
 

Celý článek...

Martinská strojárenská firma KPK spol.s r.o. špecializovaná na projektovanie, konštrukciu, výrobu, montáž a servis žeriavov, zdvíhacích zariadení a skladových systémov, je etablovaná na domácom ,ale aj zahraničnom trhu od roku 1993.
Výrobky z martinského KPK sú neopakovateľné – na mieru zákazníka. Požiadavky zákazníka projektanti a konštruktéri spoločnosti stvárnia do výrobku s požadovanými úžitkovými vlastnosťami, k spokojnosti zákazníka.
Pre podnikanie v takomto rozsahu spoločnosť vlastní všetky potrebné oprávnenia a certifikáty na výrobu zdvíhacích a manipulačných zariadení podľa noriem Európskej únie a podľa predpisov na Slovensku a v Českej republike.
 

Celý článek...

O technologii RFID čipů již v tomto časopise vyšel dostatek informací, nemá smysl popisovat její základní technické atributy. Důležité však je, že se rozvíjí nebývalou měrou v oblasti manipulace s materiálem a zbožím. Firma Linde Material Handling ČR jako jeden z nejvýznamnějších dodavatelů manipulační techniky získala několik zkušeností s instalací RFID technologie na své vysokozdvižné vozíky a je proto schopna připravit projekt instalace na většinu manipulační techniky ze svého širokého sortimentu.

Celý článek...

Společnost MCE Slaný, s.r.o. se zaměřuje na výrobu mostních konstrukcí. Výroba a zejména manipulace s výjimečně rozměrnými a hmotnými dílci s sebou přináší problémy, s nimiž se většina běžných provozů nikdy nesetká. O zkušenostech z tohoto náročného prostředí s námi hovořil pan Ing. Aleš Masopust.

Celý článek...

Společnost STILL se studentům odborných středních a vysokých škol představuje v rámci exkurzí jako moderní světová společnost nabízející kompletní intralogistické služby. Nabízené exkurze jsou vhodné pro školy, které jsou svým zaměřením blízké oboru logistika nebo mají studenty, kteří tento obor na škole studují.
V rámci celé exkurze přibližují zaměstnanci společnosti studentům pracovní prostředí a zázemí společnosti STILL v České republice, představují různé druhy manipulační techniky a jsou připraveni odpovědět na všechny odborné dotazy studentů. V průběhu exkurze jsou pro studenty připraveny kvizové otázky, které jsou v případě správné odpovědi odměněny drobnými cenami. Jednou z nejdůležitějších a nejvíce oblíbených částí exkurze jsou praktické ukázky práce s manipulační technikou, studenti si mohou vyzkoušet „pohodlí a ergonomii“ manipulační techniky STILL.

Celý článek...

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce