Google překladač: English Deutsch

schenker 4DB Schenker nedávno zahájil provoz ve skladu v Červeném Kostelci v Podkrkonoší, ve kterém se specializuje na logistické služby pro automotive. Hlavní roli zde hraje blízkost k zákazníkům. Pro výrobní závod firmy Continental Automotive v nedalekém Adršpachu zde DB Schenker na 1 800 m2 zajišťuje skladování hotových výrobků, jejich distribuci a zpětný tok obalů.

Společnost DB Schenker při výběru vhodných prostor zohlednila zejména blízkost k tomuto závodu v Adršpachu, ze kterého bude sklad zásobován. Ve druhé polovině skladu o rozloze 1 800 m2 pak probíhají logistické operace pro jednu z významných evropských automobilek.

„Jakékoliv zpoždění ve výrobním procesu je nepříjemné a v automobilovém průmyslu ve svém důsledku také velmi drahé. Chceme proto naše sklady dělat menší, efektivnější a pokud možno co nejblíž našim klientům v regionech," říká Tomáš Holomoucký, ředitel společnosti DB Schenker.

Hala je vnitřně rozdělena protipožární příčkou na čtyři zhruba stejně velké části, z nichž každá má vlastní rampu pro nakládku. V jednom z bloků je kromě dodatečné úrovňové rampy pro nakládku z boku také zázemí pro zaměstnance s kanceláří, šatnami a společenskou místností. Ve dvousměnném provozu zde v současnosti pracuje 8 zaměstnanců.

Hotové díly ze závodu v Adršpachu – zejména ostřikovací systémy – se v Červeném Kostelci skladují, vychystávají na palety, značí se expedičními štítky a následně odesílají do některé z řady evropských automobilek. Denně se takto expeduje pět kamionů. Do Adršpachu se pak spolu s vrácenými prázdnými obaly pravidelně dvěma kamiony zaváží materiál pro výrobu.

DB Schenker zahájením provozu tohoto skladu pokračuje ve strategii otevírání menších logistických center, které jsou velmi blízko zákazníkovi a splňují jeho specifické požadavky na logistiku.

schenker 2Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..