Google překladač: English Deutsch

Wapic 4 Servomotory Minas AČtvrtek 22.04.2021 – 13 hod.
Technologicky nejvyspělejší řada servopohonů MINAS A6 se rozrostla o nové modely, které obstojí v těch nejnáročnějších provozech, jak z hlediska víceosého řízení pohybu, tak i z hlediska bezpečnosti zařízení. K dispozici jsou motory napájené od 24 V, přes jednofázové až po 3×400 V.

Přihlásit se můžete zde:
Klik button OK

Mcae 9 Technologie-SAF-9Výrobní platforma H Series™ bude využívat technologii Selective Absorption Fusion, speciálně vyvinutou pro potřeby sériové výroby.
Technologie Selective Absorption Fusion bude základem nových 3D tiskáren řady H od společnosti Stratasys, které u nás distribuuje společnost MCAE Systems. Stratasys tak rázně vstupuje na rostoucí trh 3D tištěných dílů pro velkoobjemovou výrobu.

Celý článek...

Wapic 3 Laserový popisovacíČtvrtek 15.04.2021 - 13 hod.
Precizní a vysoce kontrastní popis plastových i kovových dílů díky nanosekundovému laseru Panasonic LP-RV. Ukázka popisu přímo z laboratoře. Znaky již od 0,15 mm jsou naší technologií ostré a čitelné.

Přihlásit se můžete zde:Klik button OK

Svoboda lgObsah webináře
• Zkrácení vstřikovacího cyklu
• Tipy a triky jak zvětšit technologické okno
• Dva pasivní způsoby zamezení vstupu tepla do formy
• Aktivní práce s vneseným teplem a její benefity
• O generaci lepší horké trysky Thermoplay
• Ukázky nasazení a benefity pro uživatele

Celý článek...

Panasonic 1 CXC MobilitySpolečnost Panasonic soustavně rozšiřuje své aktivity v Evropě. V rámci areálu Panasonic v Mnichově se nyní chystá otevřít nové Centrum technologií (CXC - Customer Experience Center). Komplex budov se skládá z více než 6 000 metrů čtverečních a nabízí pro zákazníky B2B, obchodní partnery, vývojáře, start-upy a univerzity otevřenou platformu pro získávání a výměnu informací.

Celý článek...

cybersecurity 1 ISSAnalytici se tématu hlavních trendů v oblasti kybernetické bezpečnosti věnují na sérii konferencí Gartner Security Risk & Management Summit. Osm nejdůležitějších trendů, kterým by měli věnovat pozornost především lídři odpovědní za bezpečnost a řízení rizik, souvisí zejména se zrychlující se digitální transformací obchodních modelů v důsledku pandemie koronaviru. „Největší současnou výzvou jsou chybějící dovednosti a znalosti. 80 % organizací, s nimiž hovoříme, uvádí, že je pro ně obtížné najímat specialisty na bezpečnost a 71 % říká, že to negativně ovlivňuje jejich schopnost realizovat v jejich podniku bezpečnostní projekty," říká viceprezident výzkumu Gartner Peter Firstbrook.

Celý článek...

Wapic 1 Průmyslová automatiV rámci průmyslové divize firmy Panasonic byly dříve jednotlivé výrobkové skupiny (např. elektronické součástky, senzory, svařovací roboty, osazovací automaty, řídicí systémy apod.) zastoupeny různými prodejními kanály. Panasonic postupně tyto produktové skupiny slučuje do jednoho širokého portfolia a všechny s průmyslem související aktivity budou v blízké budoucnosti zastřešeny značkou Panasonic Industry. Novým produktovým skupinám, jednotlivým produktům a klíčovým projektům se bude věnovat WAPIC 2 (Webová Akademie Panasonic Industry Czech).

Celý článek...

Schunk CoLab 2Více bezpečnosti při plánování automatizace. V novém aplikačním centru CoLab v sídle firmy SCHUNK v německém Brackenheim-Hausenu si mohou zákazníci na ploše 800 m2 reálně otestovat svá automatizační řešení a nechat si je ověřit přímo od expertů firmy SCHUNK. Zaměření je především na nové technologie a oblasti použití.

Celý článek...

turck01RFID již sice představuje celosvětově známou a zavedenou technologii radiové identifikace, ale její význam v posledních letech významně narůstá ve shodě s požadavky plné automatizace a robotizace výroby. Zejména jde o potřebu rychle, spolehlivě a zcela automaticky bezobslužně identifikovat různé předměty a objekty, zaznamenávat jejich stav a mít i možnost je snadno třídit, zakládat, skladovat i přepravovat.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

3

Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..